نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: ☼☼► من به تاریخ وطنم افتخار میکنم ◄☼☼

1. Top | #1

عنوان کاربر
    مدیر ارشد انجمن
    شماره عضویت
    796
    نوشته
    18,892
    مورد تشکر
    5,856 در 2,376
    وبلاگ
    85
    دریافت
    0
    آپلود
    0

kabotar. ☼☼► من به تاریخ وطنم افتخار میکنم ◄☼☼

این متن را بخوانید:
    «آن چه در ایران جریان دارد و حقیقت ایران را تشکیل می دهد، کوروش و داریوش و مزخرفاتی از این دست نیست. در ایران مکتب اسلام جریان دارد.
    ایران نماد اسلام حقیقی در جهان معاصر است و سخنان حضرت سید حسن نصرالله ناظر بر این موضوع است.
    ایران برای اجرای دستورات اسلام الگوی مسلمانان جهان است، نه به خاطر تبعیت از مشی و مرام کوروش و داریوش و هخامنشیان و...
    »
    برگرفته از وبلاگ : بسیج جهانی، مطلب من مسلمان ایرانی ام ، نه ایرانی مسلمان

----------------------------------------------------------------------------------------------
    واقعا که ......
    من شخصا به حال نویسنده این مطلب افسوس میخورم . این آقا متاسفانه جزو دینگراهای تندرو هستند و این طرز تفکر چشمش رو روی باقی ارزشهای انسانی کاملا بسته .
    چطور میشه که یه نفر حس وطن پرستی و تاریخ پر افتخار چند صد سال از مملکتش را به همین راحتی زیر پا بذاره ؟ آیا کورش و داریوش براستی مزخرف بودن که ایشون به خودش اجازه میده
    که چنین لغطی رو برای اونها بکار ببره ؟
    کجای دین اسلام گفته شده که تاریخ آب و خاکتون رو فراموش کنید و فقط به اسلام فکر کنید.
    جواب من به این آقا و هر کس که مثل ایشون فکر میکنه اینه :

1- از لحاظ قدرت و شکوه : ایران از قرن ها قبل از ظهور اسلام کشور پر افتخار و بزرگی بود . همه قدرت های بزرگ دنیای باستان طعم شمشیر برنده جوانمردان ایران رو چشیدند . روم ، یونان و ... بارها سر تسلیم جلوی جنگاوران ایرانی فرود آوردند . در زمان داریوش کبیر نیمی از جهان به ایران خراج میدادند.مرزهای امپراطوری داریوش از شرق چین تا دریای مدیترانه گسترش داشت . نام ایران لرزه به اندام جهان می انداخت .زمانی که هیچ جای دنیا چیزی بنام ناو وجود نداشت نیروی دریایی خشیارشا حداقل 500 کشتی جنگی داشت و در دریا و زمین قدرت اول نظامی جهان بود.
    2- از لحاظ علم وهنر : کدام علم را سراغ دارید که ایرانی ها در آن از جهان معاصرشان عقب بودند ؟ نجوم ، ‌طب ، ریاضیات ، فلسفه ،‌ زیست شناسی ،‌ کیمیا ؟؟؟ یا کدام هنر ؟ نقاشی ،‌معماری
    ، موسیقی ، طراحی روی چوب و سنگ ،‌ مجسمه سازی ....موقعی که جهان در وحشی گری و تاراج غوطه میخورد ایران ما دانشگاه جندی شاپور داشت که از ممالک دیگر برای کسب علم به آن می آمدند . مثل قرن اخیر نبود که هر کس دنبال فراگیری هر چه بهتر علم هست آرزوی دانشگاههای آکسفورد و کمبریج را در سر بپروراند.
    3- از لحاظ اقتصادی : کدام دوره ایران باستان را سراغ دارید که مملکت ما در ضعف و رکود اقتصادی باشد ؟ کدام قرن ایران قبل از اسلام مردم ایران در فقر و تنگدستی زندگی کردند؟
    تجار ایران از شرق تا غرب جهان را ( چه زمینی چه دریایی ) طی میکردند . محصولات ایران از پارچه و فرش و جواهرات و انواع اقسام خوراک و پوشاک در بالا ترین سطح کیفی بود . ایران ما مالک تقریبی نیمی از راه ابریشم بود و تمام دنیا با کشورمان در داد و ستد بودند.
    4- از لحاظ اخلاق و منش: جای افتخار دارد که اکثریت مردم ایران در طول ادوار تاریخ خدا پرست
    بودند. از پادشاهان بزرگی چون کورش وداریوش تا عادی ترین طبقه مردم. کتیبه های بجا مانده از پادشاهان هخامنشی گواه این مطلب هستند . دلیل واضح و روشنی هستند که پادشاهی که مالک بزرگترین و قدرتمندترین امپراطوری دنیاست همه چیز خود را از محبت خدای مهربان میداند . کدام پادشاه ایران مثل فرعون از غرور قدرت ادعای خدایی کرد؟؟؟ مردم ایران اسلام را پذیرفتند چون خدا پرست بودند.چون وجودشان پاک و با اخلاص بود . پندار نیک گفتار نیک رفتار نیک شعار مردم کدام مملکت دنیا بود ؟؟؟؟آیا در تاریخ مملکت ما ردی از فسق و فجور و تن فروشی و لواط و صفات کثیف اخلاقی دیده میشود ؟ تا جایی که همه میدانید ایرانی به درستکاری شهرت داشته.
    شما هم حتما در کتب تاریخی بارها خواندید که ایرانیان بعد از فتح مملکتی چقدر عفو و بخشش داشتند چقدر زندانیان را آزاد کردند.شما سراغ دارید در مرام ایرانیان که شهر آتش بزنند؟ نوامیس مردم را مورد تجاوز قرار بدهند ؟ مزارع و کشت زارها را خراب کنند؟ آیا اثری از وحشی گری و رذالت در تاریخ ایران باستان دیدید؟؟ولی خواندید که سپاه اسلام کتابخانه های ایران را آتش زد؟ میدانید چقدر از مردم عادی و بیدفاع بدستور فرماندهان سپاه اسلام به قتل رسیدند؟ میدانید چند هزار زن و دختر و پسر ایرانی به خاطر پیروز شدن سپاه اسلام به بردگی رفتند؟؟؟؟
    ( البته شخصیت این فرماندهان پلید بوده و مسلمان بودنشان دلیل بر اعمالشان نیست اگر این فتوحات در زمان پیامبر یا امام علی اتفاق میافتاد این جنایات هم رخ نمیداد )
    5-از لحاظ خصوصیات فیزیکی: ایرانیان همواره به زیبایی چهره و بلندی قامت و سینه ستبر و گشادگی رو معروف بودند . چهره های روشن و بدنهای ورزیده و ابروان پیوسته و شانه های فراخ از مشخصه های ایرانی ها بود .
    6-از لحاظ قانون و امور اداری کشور: بروید و سیری در تاریخ ایران باستان کنید . اولین نظام قانونمند کشوری در مملکت ایران پایه ریزی شد . همان پادشاهان بزرگی که نویسنده وبلاگ بالا
    آنها را بی ارزش و مزخرف خطاب میکند هزار سال قبل از اسلام با قوانینی که وضع کردند مملکتی را اداره میکردند که قریب به سه هزار کیلومتر بین مرزهای شرقی و غربی اش و بیش از دو هزار کیلومتر بین مرزهای شمالی و جنوبی اش فاصله بود . کجای دنیا دبیرخانه و چاپارخانه و دیوان اداری و دیوان قضایی و دیوان نظامی داشت .....؟
    آری تمام این ها حقایق غیر قابل انکاری هستند و مهر تایید بر درخشان بودن تاریخ ایران و ایرانی است . من مسلمانم ، شیعه هستم ،‌افتخار میکنم که پیرو حضرت محمدم خدا رو شکر میکنم که شیعه امیرالمونین علی بن ابیطالب و فرزندان بزرگوارش هستم . افتخار میکنم عاشق حضرت مهدی هستم و منتظر ظهور مولا و سرورم هستم ولی...
    هیچوقت تاریخ مملکتم رو فراموش نمیکنم . من ایرانی ام از نسل آریایی . افتخار میکنم در خاکی بدنیا اومدم که فردی مثل داریوش هخامنشی توش زندگی کرد . افتخار می کنم در سرزمینی زندگی میکنم که روزگاری جهان در مقابل قدرت و شوکت و علم و هنر و اخلاق مردمش زانو میزدند.
    از کسانی که واژه سازی میکنند و بازی (( ایرانی مسلمان و مسلمان ایرانی ))‌ میسازند بدم میاد .
    ایران مملکت منه و اسلام طریقه زندگی کردن من . این دوتا هیچ منافاتی با هم ندارند. هر کدوم در مقام خودشون برای من ارزش دارن . من نه از دینم میگذرم نه از مملکتم . برای هر دوتاشون از جونم هم میگذرم . اسلامی که من شناختم مارو از عشق به مملکتم و بزرگان تاریخ کشورم منع نکرده .
    رسول الله صلی الله علیه وآله وسلم را دیدم که بر تپه‏ای ایستاده و خطاب به مکه چنین می‏گوید: “ای مکه! تو بهترین و دوست داشتنی سرزمین خدا برای منی و اگر مرا از تو بیرون نمی‏راندند هرگز تو را ترک نمی‏کردم” امام عینی رحمه الله در شرح این حدیث می‏گوید: “خداوند پیامبرش را با فراق وطن آزمایش کرد”
    و وقتی رسول الله صلی الله علیه وآله وسلم دانست که برای همیشه مهاجر باقی خواهد ماند از خداوند خواست تا مدینه را به قلب او محبوب گرداند. در صحیح بخاری آمده است که “وقتی رسول الله صلی الله علیه وآله وسلم از سفر بازمی‏گشت و مدینه را از دور می‏دید شترش را هی می‏داد تا سریع‏تر به مدینه برسد”. امام ابن حجر ـ رحمه الله ـ در توضیح این حدیث می‏گوید: “این حدیث دلیلی است بر فضیلت مدینه و دلیلی است بر [مشروعیت] محبت وطن و شوق به آن”.
    آیا این مکه ای که پیامبر او را دوست داشت پایتخت کفر و مقر بت پرستی و شرک نبود ؟ آیا این همان مکه ای نبود که دختران در آن زنده بگور میشدند ؟ زنان برهنه دور کعبه میچرخیدند ؟ مردانش بزرگی را به زور شمشیر و داشتن پسر بیشتر میدانستند؟؟
    در ضمن اینکه خیلی از بزرگان اسلام مثلا در زمان جنگ برای رجز خواندن ابتدا خود را معرفی میکردند و حسب و نسب خود را میگفتند . تا دشمن بداند که مبارز از نسل کیست و گذشتگان او چه کسانی هستند و چه کارهایی کردند .
    بله .. تاریخ مملکت ما رجزی است برای همه کسانی که چشم طمع به مملکت ما دوختند .
    چه افتخاری بالا ترین از اینکه ما از نسل کورش و داریوش و انوشیروان هستیم و پیرو نهضت امام حسین (ع) و منتظر قیام مهدی فاطمه (س) .

مــــــــــــــــــــــــ ن به وطنــــــــــــم و تــــــــــاریخش افتــــــــــــــــــــخا ر میکنـــــــــــــم

امضاء

رفتن دلیل نبودن نیست

من در جستجوی قطعه ای از آسمان پهناور هستم

که از تراکم اندیشه های پَست، تهی باشد .

2. تشكرها 4

3.  

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)