نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: تشرف به اسلام در جوار حضرت عبد العظيم

1. Top | #1

عنوان کاربر
    مدیر بخش علوم پزشکی
    شماره عضویت
    4618
    نوشته
    17,593
    صلوات
    114
    دلنوشته
    2
    سلامتی آقا امام زمان عجل الله تعالی فرجه شریف
    مورد تشکر
    7,889 در 2,475
    دریافت
    0
    آپلود
    0

پیش فرض تشرف به اسلام در جوار حضرت عبد العظيم

يك بانوي تبعه اوكراين درآستان حضرت عبدالعظيم(ع)به دين اسلام مشرف شد

"آناپترونالوچنكف"ازكشور اوكراين در جواربارگاه ملكوتي حضرت عبدالعظيم حسني (ع) به دين اسلام و مذهب تشيع مشرف شد.

به گزارش روز يكشنبه روابط عمومي آستان مقدس حضرت عبدالعظيم حسني (ع) اين بانوي روسي علت گرايش خود به دين مبين اسلام را مفاهيم شگرف واعتقادات صحيح و آسماني اين دين الهي دانست.

روابط عمومي آستان مقدس حضرت عبدالعظيم حسني (ع) كسب توفيق پيروي از تعاليم عاليه اسلام و مكتب اهل بيت عصمت و طهارت (ع) را براي ايشان آرزو مي كند

2.  

3. Top | #2

عنوان کاربر
    مدیر بخش علوم پزشکی
    شماره عضویت
    4618
    نوشته
    17,593
    صلوات
    114
    دلنوشته
    2
    سلامتی آقا امام زمان عجل الله تعالی فرجه شریف
    مورد تشکر
    7,889 در 2,475
    دریافت
    0
    آپلود
    0

پیش فرض پاسخ : تشرف به اسلام در جوار حضرت عبد العظيم

بسم الله الرحمن الرحیم

1- به گزارش رسا، يك دختر جوان كلمبيايي در ايام ماه مبارك رمضان در بيت حجت الاسلام و المسلمين محسن مجتهد شبستري،
    نماينده ولي فقيه در استان آذربايجان شرقي به دين اسلام گرويد و با يك دانشجوي تبريزي ازدواج كرد.

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^

2- یکی از پیروان آئین زرتشت در کرمان، پس از تحقیق و مطالعه پیرامون دین مبین اسلام، مسلمان شد.

به گزارش شیعه نیوز به نقل ازخبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، کیخسرو شهریاری پس از تحقیق و مطالعه فراوان پیرامون دین مبین اسلام،
    با حضور در دفتر امام جمعه کرمان، شهادتین را بر زبان جاری کرد و به دین اسلام گروید.

این فرد که فرهنگی بازنشسته است، با 77 سال سن، مذهب شیعه اثنی عشری را برای خود برگزیده است.

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

3- تشرف قهرمان پرتاب وزنه زنان جهان به مذهب تشیع

من از زمانی که با دین اسلام از طریق مطالعه و تحقیق آشنا شدم، منتظر چنین روزی بودم که تشهد بخوانم.

خانم تاتسیانا قهرمان پرتاب وزنه بزرگسالان جهان امروز با حضور امام جمعه و استاندار بوشهر به دین مبین اسلام

و مذهب شیعه مشرف شد و نام لیلا را انتخاب کرد.

به گزارش شیعه نیوز به نقل از فارس، لیلا تاتسیانا اهل کشور بلاروس بوده و همسر پیمان رجبی قهرمان دوومیدانی آسیا از بوشهر می‌باشد.

امام جمعه بوشهر در این مراسم گفت: این ورزشکار زن مسیحی با عشق به اسلام و ارزش‌های متعالی اسلام و علاقه به پوشش اسلامی
    به دین اسلام مشرف شد. اسدالله ایمانی افزود: راز آشنایی ایشان با اسلام علاقه به پوشش و حجاب بوده است و با توجه به اعتقادات شیعه
    که در اصل اسلام می‌باشد، به دین اسلام مشرف شد.

پیمان رجبی، همسر لیلا تاتسیانا نیز به خبرنگار فارس در بوشهر گفت: سه سال پیش در یک اردوی برون‌مرزی

در کشور اوکراین با ایشان آشنا شدم و پس از راهنمایی‌های لازم به دین اسلام این آشنایی ادامه یافت و سرانجام وی به دین اسلام مشرف شد.

لیلا تاتسیانا نیز در گفت وگو با خبرنگار فارس در بوشهر با بیان اینکه از تشرف به اسلام خوشحال است،
    افزود: من از زمانی که با دین اسلام از طریق مطالعه و تحقیق آشنا شدم منتظر چنین روزی بودم که تشهد بخوانم.

وی گفت: از راهنمایی‌های همسرم تشکر می‌کنم و امیدوارم با اخلاق و رفتار اسلامی دیگر اعضای خانواده‌ام را به اسلام علاقمند کنم.

در این مراسم یک واحد مسکونی از طرف علی افراشته استاندار بوشهر و هدایای دیگری از طرف امام جمعه بوشهر به ایشان اهدا شد.

منبع خبر: خبرگزاری فارس

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع