صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 43

موضوع: ** انتقاد ** انتقادات و پیشنهادات خود را برای پیشرفت سایت اینجا بنویسید** پیشنهاد **

1. Top | #11

عنوان کاربر
    كاربر ويژه
    شماره عضویت
    873
    نوشته
    4,037
    مورد تشکر
    9,396 در 3,226
    دریافت
    0
    آپلود
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط نرگس منتظر نمایش پست ها
    بنام خدای مهربان
    سلام و عرض ادب و خسته نباشید خدمت دوستان و همکاران محترم
    غرض از مزاحمت انتقاد کوچولویی داشتم از همه.....
    متاسفانه بعضی از همکاران محترم نسبت به پست و تاپیکای دوستان و همکاران دیگر بی تفاوت هستن
    و بدون توجه به زحمت عزیزانی که خدا میدونه با چه مصیبتی تو سایت حضور پیدا میکنن و تاپیک میزنن. میان کار خودشون رو میکنن و میرن
    این خیلی بده ،قرار نیست که به قول خانوم فاطمی ادمین محترم سایت همگی مثل یه ماشین کپی پیست باشیم
    و هر باری که وارد سایت میشیم فقط تاپیک بزنیم و بعدش خدا نگهدارهمگی !!!!!!!!
    از نظر اخلاقی این کار اصلا شاسته نیست
    بهتره که کمی وقت بگذاریم و به تاپیک دوستان سری بزنیم و لااقل با زدن یه تشکر خشک و خالی قدر دان بخش هر چند کوتاه از زحمات عزیزان باشیم
    امیدوارم کسی از دوستان ناراحت نشده باشه و به خودش نگیره روی صبحتم با همه همکاران و عزیزان بود
    خوشحال میشم انتقاد و پیشنهادی هست مطرح بفرمایید

التماس دعا
    با عرض سلام و ادب خدمت شما و دیگر بزرگواران
    من به عنوان یک بازدید کننده معمولی از تالار باید بگم به تاپیکهایی که جدید و مورد علاقه و یا نیاز هست مراجعه میکنم.
    اغلب بعنوان مهمان و در غیر اینصورت گاها به دلایلی تشکر فراموش میشه.
    به بزرگی خودتون ببخشید.
    اجرتون با سیدالشهدا(ع)
    امضاء
    او منتظر ماست تا شرایط را برای ظهورش مهیا کنیم

هر یک از ما در قبال خون هر مظلومی که در جهان بر زمین میریزد مسوولیم

2. آیه های انتظار

آیه های انتظار

لیست موضوعات تصادفی این انجمن

3. Top | #12

عنوان کاربر
    مدیر ارشد انجمن
    شماره عضویت
    796
    نوشته
    18,892
    مورد تشکر
    5,853 در 2,376
    وبلاگ
    85
    دریافت
    0
    آپلود
    0

توجه انتقادات و پیشنهادات خود را برای پیشرفت سایت اینجا بنویسید

با سلام
    راستش هر چی دنبال همچین بخشی گشتم پیداش نکردم....این شد که گستاخی کردیمو خودمون گذاشتیمشgol
    امضاء

رفتن دلیل نبودن نیست

من در جستجوی قطعه ای از آسمان پهناور هستم

که از تراکم اندیشه های پَست، تهی باشد .

4. Top | #13

عنوان کاربر
    مدیر ارشد انجمن
    شماره عضویت
    796
    نوشته
    18,892
    مورد تشکر
    5,853 در 2,376
    وبلاگ
    85
    دریافت
    0
    آپلود
    0

یه پیشنهاد کوچیک داشتم....به نظر شما اگه یه تغییراتی در استایل سایت صورت بگیره بهتر نیست!؟....آخه این استایل یخورده شلوغ به نظر میرسه و رنگ های شنگین توش زیاده...این نظر شخصیمه
    اگه استایل عوض بشه یا رنگ ها یخورده دلنشینتر بشن مثل آبی آسمانی شاید فضا هم دلنشینتر بشه و روحیه کاربران بیشتر بشه گرچه الان هم همینطوریه.......ولی بازم میگم این نظر شخصیمه
    اگرم یه تغییراتی تو قسمت شکلکها صورت بگیره شاید خوبتر باشه....به عنوان مثال شکلکایی که در یاهو مسنجر وجود داره اسمشون رو فراموش کردم....اضافه کنید شاید بهتر باشه
    امضاء

رفتن دلیل نبودن نیست

من در جستجوی قطعه ای از آسمان پهناور هستم

که از تراکم اندیشه های پَست، تهی باشد .

5. تشكرها 11

6. Top | #14

عنوان کاربر
    عضو صمیمی
    شماره عضویت
    1584
    نوشته
    330
    مورد تشکر
    1,527 در 322
    دریافت
    0
    آپلود
    0

koodak

سلام علیکم.
    یه چند تا پیشنهاد و انتقاد داشتم....
    ولی گفتم خب چون اولین و مهم ترین مبحث در بدو ورود به سایت که ادم باهاش مواجه میشه چهره سایت هست فعلا فقط در این مورد حرف بزنم.
    شلختگی رنگ ها خیلی زیاده و این ها تو ذوق میزنه.... به نظرم کاربر ها همه یک رنگ بشند و مدیران رنگی بیشتر جواب میده. به هر حال این چیزیه که رایجه و بهتر جواب داده.
    و اینکه کاربرا پست هاشون زیاد میشه و یکی میشه عضو صمیمی و حرفه و ای و الی آخر میشه به جای عوض شدن رنگ کاربریشون یک امتیازات دیگه به اون ها داد.
    دیگه گفتیم تا اینجا اومدیم این پیشنهادم مطرح کنیم....
    باکس اطلاعات عمومی کاربران گزینه هاش خیلی کمه....یکم بیشتر بشه بهتر میشه :))
    البته فک کنم توش تغییر بیشتری داده بشه بهتره....
    ولی خب مثل اینکه مدیر فنی تو سایت ها یکی هستند به تبع گزینه هام شبیه هم هستند...
    فک کنم خودمون باید گزینه ها رو پیشنهاد بدیم.... :))
    مثلا کنار کادر محل سکونت و... یه کادر هم باز شه به عنوانه شخص محبوب زندگی شما؟
    حالا مثال زدما! :)) در کل گفتم یه خلاقتی به خرج داده شه تا کاربر احساس کنه داره فضای جدیدی رو تجربه میکنه.
    از همه مهم تر کادر مشخص کننده جنسیت وجود نداره....
    اینم اضافه بشه خوبه....بقیش رو واگذار میکنم به نظر دوستان.
    خب فعلا همین ها خوبه.
    التماس دعا.

7. Top | #15

عنوان کاربر
    مدیر ارشد انجمن ایران شناسی
    شماره عضویت
    1938
    نوشته
    13,518
    صلوات
    1998
    دلنوشته
    2
    « اَلـلّـــهُـــمَّ عَـجِّـــل لِـولـیِّـــنَاالـفَـــرَجَ »
    مورد تشکر
    42,176 در 11,163
    دریافت
    0
    آپلود
    1

.:: به نام حضرت دوست ::.

سلام و عرض ادب.

بنده اگه جای مدیر کلّ محترم سایت بودم (البته اینو تا داخل پرانتز هستیم بگم که من یکی عمرنات پتاسیم ، شایدم کلسیم ، شایدم هر دوش ، بتونم جای ایشون باشم چرا که نه به اندازه ی ذرّه ای مثل ایشون دلپاک و خالصم که بتونم این قدر خالصانه کار کنم و نه در حدّ ذرّه ای به اندازه ی ایشون با این حجم بالا می تونم کار خوب و باسلیقه و با مدیریت خوب ارائه بدم ، پس بهتره تا ضایع نشدم از پرانتز بپرم بیرون!) به جای امتیاز دادن به مورد تشکّر واقع شدن ، به تشکر کردن امتیاز مثبت می دادم.

این جوری شاید یکم از این درجه ی بی تفاوتی تعداد زیادی از کاربران نسبت به تاپیک های سایر کاربران کم می شد و روحیه ی تعاون و کار جمعی در سایت بیشتر می شد!

متاسّفانه تو این سایت کار جزیره ای (کاری که هر کی واسه خودش انجام می ده و به کار دیگران هیچ توجهی نداره ) زیاده و کار جمعی خیلی خیلی کمه و میشه گفت در حدّ 0% هست!

امیدوارم حالمون به بهترین حال ها ارتقاء پیدا کنه.

امضاء

http://www.ayehayeentezar.com/signaturepics/sigpic1938_35.gif

8. تشكرها 11

فاطمی*خادمه یوسف زهرا(س)* (28-12-2012), قیام (28-12-2012), مليکه (22-02-2013), مدير محتوايي (22-02-2013), مدير اجرايي (28-12-2012), نرگس منتظر (06-01-2013), حدیث*خادمه مهدی فاطمه(س)* (22-02-2013), خادمه زینب کبری(س) (22-03-2013), صافات (28-12-2012)

9. Top | #16

عنوان کاربر
    مدیر ارشد انجمن ایران شناسی
    شماره عضویت
    1938
    نوشته
    13,518
    صلوات
    1998
    دلنوشته
    2
    « اَلـلّـــهُـــمَّ عَـجِّـــل لِـولـیِّـــنَاالـفَـــرَجَ »
    مورد تشکر
    42,176 در 11,163
    دریافت
    0
    آپلود
    1

این موردی که شما فرمودید که همین الان جزو امتیازات در نظر گرفته میشه:
    سلام ممنون بابت پاسختون.

عرض کردم به جای تشکر شوند تشکر کننده امتیاز بگیرند یعنی تشکّر شونده امتیاز نگیرند و به جاش تشکر کننده امتیاز بگیرند.

باز هم ممنون.

امضاء

http://www.ayehayeentezar.com/signaturepics/sigpic1938_35.gif

10. تشكرها 10

11. Top | #17

عنوان کاربر
    عضو صمیمی
    شماره عضویت
    1584
    نوشته
    330
    مورد تشکر
    1,527 در 322
    دریافت
    0
    آپلود
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط شهاب منتظر نمایش پست ها
    سلام ممنون بابت پاسختون.

عرض کردم به جای تشکر شوند تشکر کننده امتیاز بگیرند یعنی تشکّر شونده امتیاز نگیرند و به جاش تشکر کننده امتیاز بگیرند.

باز هم ممنون.

فکر جالبیه.
    امضاء
    یَومٌ عَلی صَدر المصطفی...

حسین جان ، روزی جات رو سینه ی پیغمبر بود...

12. تشكرها 8

13. Top | #18

عنوان کاربر
    عضو حرفه‌ ای
    شماره عضویت
    753
    نوشته
    2,287
    مورد تشکر
    7,562 در 1,896
    وبلاگ
    6
    دریافت
    0
    آپلود
    0

به نام خداوند ستار العیوب
    سلام علیکم و خدا قوت دوستان باشد

دوست گرامی بهتر نیست اگر نقدی به مسئله ای داریدآنرا عمومی بگید و شخص خاصی رو مثال نزنید
    اگر شخصی اشتباهی داشت ان را خصوصی به خودش بگویید نه اینکه پست او را به عنوان مثال نقل قول کنید و ایرادتان را زیر ان بنویسید
    عزیران من - تکرار و زدن یک مطلب در پستهایی که شاید بیش از 15 صفحه هست همیشه وجود دارد چون تصاویر یا اشعار یا دلنوشته ها یا صلوات و.... عنوان ندارند که بررسی کنیم و تکرار ان را نزنیم و کنترل 15 صفحه هم امکان ندارد
    مثلا من بخواهم عکسی در ارشیو گالری امامی معصوم بگذارم غیر ممکن است که بتوانم 10صفحه ی 10پستی یعنی 100عکس را نگاه کنم و بعد ان را بزنم
    چون این کار شاید ساعتها وقت من را بگیرد
    پس یا این پستها را از دوستان نخواهید مشارکت کنند تا خود صاحب تاپیک ان را دنبال کند و بداند چی به چی هست یا اینکه اگر دوستان مشارکت کردند و پست تکراری زدند انها را خصوصی به خودشان بگویید نه اینکه در سایت ان را نقل قول کنید و بگویید این چرا....
    واقعا همکاران زحمت میکشند و حیف است زحمت انها اینقدر راحت زیر سوال برود
    البته واقفیم که برای نظم در کل پست ها و تاپیکها ضرورت ایجاب میکند که رسیدگی و تذکر داده شود
    من خودم به همین دلیل جلوگیری از تکرار در پست هایی نظیر عکسها و پیامک ها و این چنینی شرکت نمیکنم چون نمیتوانم همه را چک کنم
    اما دوستانی که شرکت میکنند خطاب مستقیم به انها فکر میکنم دلخوری ایجاد نماید
    با تشکر از شما دوستان خوبم و ببخشید که این مورد را بیان کردم
    امضاء

14. Top | #19

عنوان کاربر
    مدير محتوایی سایت
    شماره عضویت
    272
    نوشته
    1,463
    صلوات
    200
    دلنوشته
    1
    یا صاحب الزمان ادکنا
    مورد تشکر
    3,366 در 936
    دریافت
    0
    آپلود
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط مليکا نمایش پست ها
    به نام خداوند ستار العیوب
    سلام علیکم و خدا قوت دوستان باشد

دوست گرامی بهتر نیست اگر نقدی به مسئله ای داریدآنرا عمومی بگید و شخص خاصی رو مثال نزنید
    اگر شخصی اشتباهی داشت ان را خصوصی به خودش بگویید نه اینکه پست او را به عنوان مثال نقل قول کنید و ایرادتان را زیر ان بنویسید
    عزیران من - تکرار و زدن یک مطلب در پستهایی که شاید بیش از 15 صفحه هست همیشه وجود دارد چون تصاویر یا اشعار یا دلنوشته ها یا صلوات و.... عنوان ندارند که بررسی کنیم و تکرار ان را نزنیم و کنترل 15 صفحه هم امکان ندارد
    مثلا من بخواهم عکسی در ارشیو گالری امامی معصوم بگذارم غیر ممکن است که بتوانم 10صفحه ی 10پستی یعنی 100عکس را نگاه کنم و بعد ان را بزنم
    چون این کار شاید ساعتها وقت من را بگیرد
    پس یا این پستها را از دوستان نخواهید مشارکت کنند تا خود صاحب تاپیک ان را دنبال کند و بداند چی به چی هست یا اینکه اگر دوستان مشارکت کردند و پست تکراری زدند انها را خصوصی به خودشان بگویید نه اینکه در سایت ان را نقل قول کنید و بگویید این چرا....
    واقعا همکاران زحمت میکشند و حیف است زحمت انها اینقدر راحت زیر سوال برود
    البته واقفیم که برای نظم در کل پست ها و تاپیکها ضرورت ایجاب میکند که رسیدگی و تذکر داده شود
    من خودم به همین دلیل جلوگیری از تکرار در پست هایی نظیر عکسها و پیامک ها و این چنینی شرکت نمیکنم چون نمیتوانم همه را چک کنم
    اما دوستانی که شرکت میکنند خطاب مستقیم به انها فکر میکنم دلخوری ایجاد نماید
    با تشکر از شما دوستان خوبم و ببخشید که این مورد را بیان کردم

همکار محترم ملیکای گرامی

مدیران و کاربران محترم سایت آیه های انتظار

سلام و عرض ادب.

به نظر می رسد بهره گیری از قوّه ی خلاقه در ارائه ی کارهای نو ، زیبا و پرمحتوا لازمه ی یک سایت پویا و سازنده باشد که سازنده ی انسان هایی هدفمند و پویاست.

تکرار و توجّه نکردن به هدف ، کار افراد غیر خلاق است.

وقتی موردی عمومیّت دارد ابتدا در فضایی سرشار از مهر و انتقاد پذیری لازم است موارد به طور عمومی و بدون ذکر نام تذکّر داده شود و اگر رعایت نشد برای جلوگیری از سوء تفاهم با مصداق مشخص تر تذکّر داده می شود تا توسط سایرین هم رعایت شود و اگر اصرار بر تکرار یک اشتباه به دفعات صورت گرفت تذکّر به شخص داده می شود و اقدامات دیگر صورت خواهد گرفت.

کاربری که در یک تاپیک شرکت می کند باید نسبت به آن تاپیک اشراف کامل داشته باشد و اصل مشارکت و توجه به کار دیگران هم به همین خاطر مورد تاکید مدیریت محترم سایت است که کاربران محترم نسبت به تاپیک و کار دیگران اطلاعات کافی داشته باشند تا ضمن درک هدف آن تاپیک اگر تکرار در آن تاپیک منع شده رعایت کنند. گاه مشاهده شده یک تاپیک در ابتدا هدفی داشته که کاربران به مرور زمان آن هدف را با هدف دیگری عوض نموده اند.

گاهی هم در یک تاپیک پست هایی از همان تاپیک تکرار بی مورد شده که اینها قابل اغماض نیست.

تاکنون بنای مدیریت سایت بر تذکّر خصوصی بوده امّا به دلیل عدم رعایت ، سعی می شود با مصداق های مشخص تری اعلام عمومی شود تا نتیجه ی لازم حاصل شودو به دلیل انرژی بر بودن تذکّرات مکرّر و بی فایده ، در صورت عدم رعایت موارد ، لزوماً تاپیک مورد نظر بسته خواهد شد.

ویرایش توسط مدير محتوايي : 22-02-2013 در ساعت 06:47
    امضاء
    پرکشیدن مجال می خواهد
    آسمانی زلال می خواهد

اشتیاق پرنده کافی نیست
    چون که پرواز بال می خواهد

15. Top | #20

عنوان کاربر
    همكار انجمن
    شماره عضویت
    11038
    نوشته
    8,637
    صلوات
    396
    دلنوشته
    4
    ادرکنا یا سیدالشهدا
    مورد تشکر
    1,882 در 1,042
    دریافت
    0
    آپلود
    0

پیش فرض پپیشنهاد ایجاد بحث های گوناگون در سایت { درخواست از همۀ عزیزان}

سلام
    عید همتون مبارک

دوستان عزیز، این سایت خیلی خوبه یعنی عالیه اما خیلی سایت ساکتی هست.شاید بنده این برداشت رو کرده ام.نمیدونم اما چنین میشه فهمید که عزیزان زیاد بحث و چالش ایجاد نمیکنن.

خب شما عزیزان جوون هستین.جوان است و چالشی و یه جا بند نبودن. باید چالش ایجاد بشه همه درگیر بشن. بیان نظر بدن. تبادل نظرات باعث پیشرفت میشه.اطلاعاتمون زیاد میشه.

اگه عزیزان بخوان میتونیم این سایت رو انشاالله با کمک هم به یه سایت چالشی تبدیل کنیم.حال و هوای تازه بهش بدیم. فقط کافیه همت کنیم و بحثهایی رو ایجاد کنیم و همه نظر بدیم.نگیم باید کارشناس جواب بده .همه شرکت کنیم. با ایجاد بحثهای تازه و شرکت دسته جمعی سایت زنده بودنش رو نشون خواهد داد و با این کار دیگر افراد هم به طرف سایت جذب شده و سایت رو یه محیط امن برای طرح سوالات خود خواهند دانست. فقط تلاش و صبر شما عزیزان رو میطلبه.هممون شرکت کنیم.نظرات خودمونو بدیم هرچند کارشناس نباشیم.ما فقط نظر میدیم.

از بس سایت ساکت بود دلمون گرفت.خواهش میکنم در سال جدید بحثها و چالش ها رو زنده کنیم. هر بحثی که به نظرتون میرسه رو فعال کنین تا سرزنده بشیم. این سایت پتانسیلش رو داره که جوابگو به خیلیا باشه.

دوستان خواهشا اراده کنیم.خلاق و فعال باشیم

این فقط یه درخواست عاجزانه است

هل من ناصرنی ینصرنی؟

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)