نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: !i! خوابگردي هاي جالب و استثنايي !i!

1. Top | #1

عنوان کاربر
    مدیر ارشد انجمن
    شماره عضویت
    796
    نوشته
    18,892
    مورد تشکر
    5,853 در 2,376
    وبلاگ
    85
    دریافت
    0
    آپلود
    0

parandeh !i! خوابگردي هاي جالب و استثنايي !i!

راه رفتن در عالم خواب موضوعي تازه و غيرعادي نيست و بسيارند كساني كه وقتي در خواب عميق فرو مي*روند، ناخودآگاه از رختخواب برمي*خيزند و در اتاق يا خانه خود چند ثانيه يا چند دقيقه*اي به شبگردي مي*پردازند. ولي گاهي اين حالت از چند ثانيه و دقيقه تجاوز مي*كند و اتفاقات عجيبي طي آن روي مي*دهد. به نمونه*هايي كه از اين نوع خوابگردي*هاي غيرعادي به ثبت رسيده*اند، توجه كنيد:

خوابگرد قاتل
    «كنت پاركس» 23 ساله و اهل تورنتو بود كه به همراه همسر و دختر كوچكش در اين شهر زندگي مي*كرد. او به خاطر بيكاري و قرض*هاي بسيار گرفتار مشكل بي*خوابي شده بود. كنت صبح زود روز 23 مي* سال 1987 از رختخواب برخاست، سوار اتومبيل خود شد و 23 مايل راه را طي كرد تا به منزل خانواده همسرش رسيد. سپس با يك چاقو مادرزن خود را كه خيلي هم او را دوست داشت به قتل رساند. او به پدرزن خود هم حمله كرد ولي او زنده ماند. بعد دوباره سوار اتومبيل شد و به اداره پليس رفت و گفت: «فكر مي*كنم من يك نفر را كشته*ام.» تازه در آن وقت بود كه متوجه شد آثار بريدگي عميقي در دستان خودش هم ديده مي*شود. از آنجا كه آقاي پاركس هيچ چيز از آن قتل را به خاطر نداشت و انگيزه*اي نيز براي انجام آن كار موجود نبود، از طرفي او سابقه راه رفتن در عالم خواب را داشت، پليس به اين نتيجه رسيد كه او در هنگام ارتكاب به قتل، خواب بوده است.
    امضاء

رفتن دلیل نبودن نیست

من در جستجوی قطعه ای از آسمان پهناور هستم

که از تراکم اندیشه های پَست، تهی باشد .

2.  

3. Top | #2

عنوان کاربر
    مدیر ارشد انجمن
    شماره عضویت
    796
    نوشته
    18,892
    مورد تشکر
    5,853 در 2,376
    وبلاگ
    85
    دریافت
    0
    آپلود
    0

پیش فرض پاسخ : !i! خوابگردي هاي جالب و استثنايي !i!

خوابگرد هنرمند

«لي هادوين»« يك انسان معمولي است كه روزها شغل پرستاري دارد ولي جالب آنجاست كه آقاي هادوين شب*ها به يك هنرمند نقاش بدل مي*گردد. او شب*ها در خواب عميق از رختخواب خود برمي*خيزد و آثار هنري حيرت*انگيز و فوق*العاده*اي خلق مي*كند ولي وقتي صبح از خواب بيدار مي*شود هيچ چيز از اتفاق شب گذشته به ياد نمي*آورد. او كه به «كيپاسو» معروف شده است، مي*گويد: از اين استعداد شبانه گيج شده*ام زيرا در طول روز و در عالم بيداري هيچ استعداد يا علاقه*اي نسبت به نقاشي احساس نمي*كنم. هادوين اولين بار در چهار سالگي خوابگردي را آغاز كرد ولي به گفته پدر و مادرش اين وضعيت او كاملا عادي و مثل خيلي ديگر از بچه*ها بود. در نوجواني شروع به نقاشي در عالم خواب كرد و ابتدا اين طراحي*ها را روي ديوار اتاق خوابش مي*كشيد. در جواني اين عادت بيشتر شد و او ديگر روي هر چيزي كه دم دستش بود، مي*كشيد. او هم*اكنون قبل از خواب تمام وسايل مورد نياز براي نقاشي مثل كاغذ، مداد شمعي، گچ طراحي و غيره را كنار خود و مكان*هاي خاصي مثل زير راه پله مي*گذارد و صبح نقاشي*هاي آماده را برمي*دارد.
    امضاء

رفتن دلیل نبودن نیست

4. Top | #3

عنوان کاربر
    مدیر ارشد انجمن
    شماره عضویت
    796
    نوشته
    18,892
    مورد تشکر
    5,853 در 2,376
    وبلاگ
    85
    دریافت
    0
    آپلود
    0

خوابگرد آشپز

«رابرت وود» يك آشپز 55 ساله است كه هفته*اي چهار، پنج بار شب هنگام در عالم خواب به آشپزخانه مي*رود و املت و سيب*زميني سرخ كرده و چيپس درست مي*كند. او چهل سال است كه در خواب راه مي*رود ولي اين عادت عجيب او و همسرش «النور» را نگران كرده است و مي*ترسند در زمان آشپزي در عالم خواب حادثه*اي براي او يا خانه رخ بدهد. اين زن و شوهر به دليل وجود نگراني شديد در شبانه*روز بيشتر از سه ساعت نمي*خوابند. آقاي وود معتقد است دليل اصلي اين خوابگردي*ها، وجود زخم در روده اوست زيرا به خاطر اين مشكل روزانه مي*تواند در وعده*هاي مختصري غذا بخورد و احتمالا گرسنگي باعث مي*شود كه در عالم خواب به آشپزي بپردازد.
    امضاء

رفتن دلیل نبودن نیست

5. Top | #4

عنوان کاربر
    مدیر ارشد انجمن
    شماره عضویت
    796
    نوشته
    18,892
    مورد تشکر
    5,853 در 2,376
    وبلاگ
    85
    دریافت
    0
    آپلود
    0

خوابگردي كه از سرما مرد!!
    در ژانويه سال 2009 «تيموتي بروگمن» تكنسين برق 51 ساله اهل «ويسكانسين» نصف شب با يك لباس خواب نازك از خانه خارج شد. جسد او روز بعد در فاصله 190 ياردي خانه*اش پيدا شد. آن شب دماي هوا به شانزده درجه فارنهايت زير صفر رسيده بود و بروگمن از شدت سرما جان خود را از دست داد. بازرسان پليس يك بسته قرص «امبين» در اتاق خواب او يافتند. اين دارو نوعي قرص خواب*آور مي*باشد كه در موارد بسياري باعث خوابگردي مي*شود.
    امضاء

رفتن دلیل نبودن نیست

6. Top | #5

عنوان کاربر
    مدیر ارشد انجمن
    شماره عضویت
    796
    نوشته
    18,892
    مورد تشکر
    5,853 در 2,376
    وبلاگ
    85
    دریافت
    0
    آپلود
    0

خوابگرد باغبان
    در سال 2005 يك كارشناس كامپيوتر ساعت 2 نيمه*شب در عالم خواب به حياط رفت و با ماشين چمن*زني چمن*هاي باغچه را كوتاه كرد كه همسرش سررسيد. آن شب «ربه*كا آرمسترانگ» نيمه*هاي شب از صداي ماشين چمن*زني از خواب بيدار شد و ديد اثري از همسرش نيست او از پنجره به بيرون نگاه كرد و «يان آرمسترانگ» را ديد كه دارد چمن*ها را كوتاه مي*كند. او ترسيد همسرش را بيدار كند چون شنيده بود اين كار ممكن است براي فرد خوابگرد خطرآفرين باشد. بنابراين ماشين را خاموش كرد و به رختخواب برگشت. چند دقيقه بعد يان 34 ساله هم به رختخواب برگشت. صبح روز بعد يان به هيچ*وجه حرف*هاي ربه*كا را درباره واقعه شب گذشته باور نكرد.
    امضاء

رفتن دلیل نبودن نیست

7. Top | #6

عنوان کاربر
    مدیر ارشد انجمن
    شماره عضویت
    796
    نوشته
    18,892
    مورد تشکر
    5,853 در 2,376
    وبلاگ
    85
    دریافت
    0
    آپلود
    0

خوابگردي كه ايميل مي*فرستاد

در سال 2005 يك زن 44 ساله ساعت 10 شب به رختخواب رفت ولي دو ساعت بعد برخاست و كامپيوتر خود را كه در اتاق كناري بود روشن كرد و به اينترنت وصل شد و سه ايميل فرستاد. اين ايميل*ها به صورتي غيرقابل فهم نوشته شده بودند. در اولين ايميل كه كامل*تر از بقيه بود، نوشته شده بود: «فردا بيا، شام و نوشيدني. ساعت 4 نوشيدني و خاويار بياور.»
    متخصصان مي*گويند هر چند كه اين جملات ناقص هستند ولي اينكه يك فرد در عالم خواب بتواند تايپ كند، يك پيغام بنويسد و ايميل ارسال كند بسيار عجيب است به ويژه اينكه اين زن كلمه عبور خود را نيز به خاطر داشته است.
    امضاء

رفتن دلیل نبودن نیست

8. Top | #7

عنوان کاربر
    مدیر ارشد انجمن
    شماره عضویت
    796
    نوشته
    18,892
    مورد تشکر
    5,853 در 2,376
    وبلاگ
    85
    دریافت
    0
    آپلود
    0

خوابگرد شگفت*انگيز
    همين چند روز پيش يعني در ماه مي* سال 2009 يك دختر نوجوان در عالم خواب از پنجره اتاق خود واقع در طبقه دوم يك قصر قديمي كه 5/7 متر از سطح زمين ارتفاع داشت پايين رفت! «راشل وارد» از تخت خود برخاست يك بلوز گرمكن بپوشيد و از پنجره اتاق به روي علف*هاي بيرون خانه پريد و جاي پاي او به عمق حدود 15 سانتي*متر روي زمين افتاد، ولي بعد بلافاصله تعادل خود را ازدست داد و به زمين افتاد. او كه نيمه بيهوش بود با جيغ و فرياد، والدينش را صدا زد و آنها در حالت گيجي و حيرت*زدگي او را به بيمارستان رساندند در كمال حيرت پزشكان معلوم شد هيچ جاي بدن او نشكسته است. عجيب*تر آنكه دوشيزه 18 ساله صبح روز بعد تازه از خواب بيدار شد و جريان ديشب را اصلا به خاطر نداشت.
    امضاء

رفتن دلیل نبودن نیست

9. Top | #8

عنوان کاربر
    مدیر ارشد انجمن
    شماره عضویت
    796
    نوشته
    18,892
    مورد تشکر
    5,853 در 2,376
    وبلاگ
    85
    دریافت
    0
    آپلود
    0

سگ خوابگرد
    راه رفتن در عالم خواب فقط مختص انسان*ها نيست. «بيزكيت» يك سگ خانگي است كه دچار عارضه خوابگردي است و در زمان خواب به اين طرف و آن طرف مي*رود.
    امضاء

رفتن دلیل نبودن نیست

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)