نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: لقاالله و صعود انسان

1. Top | #1

عنوان کاربر
    مدیر ارشد انجمن
    شماره عضویت
    796
    نوشته
    18,892
    مورد تشکر
    5,853 در 2,376
    وبلاگ
    85
    دریافت
    0
    آپلود
    0

پیش فرض لقاالله و صعود انسان

آیت‌الله سید محمد ضیاء آبادی

"ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ" غیر خدا همه هیچ است قرآن هر وقت سخن از قدرت نمایی میخواهد بکند میگوید "ما" اما وقتی سخن از توحید است میگوید "من" در دنیای امروز هم تمام این جنگها و آدم کشی ها برای این«من» است که من قدرتمند هستم تو نیستی و سر این من ی
    جنگهاست اما مخلوق از خود هیچ است باید به خالق بچسبیم و گرنه بیچاره و نابود میشویم.
    در دعای کمیل میخوانیم "الهی و ربی من لی غیرک" ای خدای من چه کسی جز تو دارم که بداند من چه می خواهم و بتواند انجام دهد و چقدر می خواهم و کِی می خواهم فقط تویی که میدانی آری من که تو رو دارم چه کم دارم گاهی آخر سوره توبه را بخوانید چقدر زیبا دلگرمی میدهد میگوید اگر همه مردم رفتند بگو بروند بگو من خدا دارم ما از مرحله خیل یدوریم تا چشم باز کردیم خورشید و ماه رو دیدیم کم کم بزرگتر شدیم پول و جاه و مقام را دیده ایم کی صحبت از جمال خدا کرده ایم بهترین لذتها لقا الله است اما ما نمیفهمیم لقا الله یعنی چه! در جهل مرکب قرار گرفته ایم و آن هایی هم که جمال خدا را دیده اند ما آنها را باور نداریم این انسان خیلی عظیم است خیلی استعداد دارد اگر در دیگ انبیا بجوشد صعود می کند بالا می رود. « آیت‌الله سید محمد ضیاء آبادی»

« منبع: abna.ir »

امضاء

رفتن دلیل نبودن نیست

من در جستجوی قطعه ای از آسمان پهناور هستم

که از تراکم اندیشه های پَست، تهی باشد .

2. تشكر

عهد آسمانى (07-07-2011)

3.  

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع