نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: این تصویر قبر مبارک پیغمبر (ص) نیست!!

1. Top | #1

عنوان کاربر
    مدیر ارشد انجمن
    شماره عضویت
    796
    نوشته
    18,892
    مورد تشکر
    5,853 در 2,376
    وبلاگ
    85
    دریافت
    0
    آپلود
    0

توجه این تصویر قبر مبارک پیغمبر (ص) نیست!!

امروز داشتم یکی از خبرگزاری ها رو میگشتم؛ دیدم یه تیتر زده نوشته: "نمایی از قبر حضرت رسول(ص)" رفتم ببینم چیه.. دیدم این عکس رو گذاشته:

چند وقت پیش هم یادمه این عکس توی ایمیل ها و شبکه های اجتماعی پخش شده بود و ملت فکر می کردن این قبر حضرت رسوله (ص)!! خب من الحمدلله همون اولین باری که این عکس رو دیدم چون قبلا عکس قبر مولانا رو دیده بودم می دونستم که این قبر مولاناست!!!! نمونه های دیگری از عکس مقبره مولانا رو می تونید توی عکس ها زیر ببینید. دقت کنید که تابلویی که بالای قبر گذاشته شده در عکس بالا معلوم نیست ولی در عکس های زیر کاملا مشخصه که نوشته شده "یا حضرت مولانا" :

امضاء

رفتن دلیل نبودن نیست

من در جستجوی قطعه ای از آسمان پهناور هستم

که از تراکم اندیشه های پَست، تهی باشد .

2.  

3. Top | #2

عنوان کاربر
    مدیر ارشد انجمن
    شماره عضویت
    796
    نوشته
    18,892
    مورد تشکر
    5,853 در 2,376
    وبلاگ
    85
    دریافت
    0
    آپلود
    0

ولی اما... قبر مطهر حضرت نبی (ص) واقعا کجاست؟ خب توی مسجدالنبی دیگه... البته قبر اون ملعون ها هم همونجاست!! (لعنهم الله اجمعین) در عکس های زیر می تونید دربهای این مقبره رو ببینید:

گشتم توی اینترنت ببینم چه سایتی این عکس رو بعنوان عکس مقبره حضرت رسول (ص) منتشر کرده.. دیدم این سایت پاکستانی این کار رو کرده!! اگه شما توی سرچ تصاویر گوگل هم سرچ کنید: prohpet grave می بینید که جزو اولین عکس ها این عکس میاد!! در زیر این عکس نوشته شده که "زائران کمی موفق به دیدن این قبر میشن" (به اصطلاح خودمون یعنی این عکس خیلی نابه!!!!)

نمی دونم این کار مغرضانه بوده یا نه!!! ولی خواهشا آقایون، خانوما... دیگه این اشتباه فاحش رو نکنید!!!

bimarefat.parsiblog.com
    امضاء

رفتن دلیل نبودن نیست

من در جستجوی قطعه ای از آسمان پهناور هستم

که از تراکم اندیشه های پَست، تهی باشد .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع