نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: اخبار حوادت در شهریور ماه سال 90

1. Top | #1

عنوان کاربر
    مدیر ارشد انجمن اهل بیت علیهم السلام
    شماره عضویت
    143
    نوشته
    21,044
    صلوات
    4413
    دلنوشته
    5
    اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍاَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّک
    مورد تشکر
    50,598 در 16,233
    وبلاگ
    15
    دریافت
    0
    آپلود
    0

gozaresh اخبار حوادت در شهریور ماه سال 90

این دو زن سارق را می شناسید؟ +عكس

2 زن سارق که از طلافروشی‌ها سرقت می‌کنند، تحت تعقیب پلیس آگاهی تهران قرار گرفتند.
    به گزارش جام‌جم، چندی پیش صاحب یک مغازه طلافروشی در خیابان هلال احمر در جنوب تهران با حضور در کلانتری 115 رازی از 2 زن سارق که یک رشته زنجیر و یک دستبند طلا را به ارزش 5 میلیون تومان سرقت کرده بودند، شکایت کرد.
    با تشکیل پرونده‌ای در این ارتباط، بازپرس شعبه اول دادسرای ناحیه 11 دستور پیگیری و تحقیق در این زمینه را در پایگاه هشتم پلیس آگاهی صادر کرد.
    مرد مالباخته با حضور در پایگاه هشتم پلیس آگاهی گفت: هنگام غروب 2 خانم نسبتا جوان با ظاهری آراسته به بهانه خرید طلا وارد مغازه شدند و خواستند چند سرویس طلا و رشته دستبند را ببینند. وی افزود: در پی این درخواست من نیز طلاها را در اختیارشان قرار دادم تا این که به بهانه آوردن چند سکه طلا و معاوضه آن با سرویس طلا مغازه را ترک کردند.
    مالباخته اضافه کرد: دقایقی پس از آن که 2 زن جوان مغازه را ترک کردند، متوجه شدم یک زنجیر و یک دستبند طلا به ارزش تقریبا 5 میلیون تومان را سرقت کرده‌اند.
    تصاویر دوربین مداربسته
    در پی این اظهارات، ماموران با حضور در مغازه شاکی و بازبینی دوربین مداربسته متوجه شدند هنگامی که یکی از زنان سارق در حال گفت‌وگو با مرد طلافروش بوده است، دیگر همدستش یک رشته زنجیر و دستبند را سرقت و سپس هر دو سارق مغازه را ترک کرده‌اند.
    سرهنگ خان‌بابایی، رئیس پایگاه هشتم پلیس آگاهی با اعلام این خبر گفت: با توجه به شیوه و شگرد 2 زن سارق که تحت پوشش خریدار طلا از طلافروشی‌ها سرقت می‌کنند، بازپرس پرونده با صدور دستور قضایی مبنی بر چاپ تصویر ضبط شده از 2 متهم سارق در طلافروشی بدون پوشاندن چهره از مردم خواست چنانچه اطلاعاتی از 2 متهم دارند، موضوع را با تلفن 66469851 به کارآگاهان پلیس آگاهی اطلاع دهند. رئیس پایگاه هشتم پلیس آگاهی تصریح کرد: کسانی که با این شیوه اموالشان سرقت شده است می‌توانند برای اعلام شکایت به پایگاه هشتم پلیس آگاهی مراجعه کنند.
    امضاء

2. تشكر

3.  

4. Top | #2

عنوان کاربر
    مدیر ارشد انجمن اهل بیت علیهم السلام
    شماره عضویت
    143
    نوشته
    21,044
    صلوات
    4413
    دلنوشته
    5
    اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍاَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّک
    مورد تشکر
    50,598 در 16,233
    وبلاگ
    15
    دریافت
    0
    آپلود
    0

توجه ضرب وشتم ‌چهارمین‌ ‌روحانی ناهی ازمنکر

ضرب وشتم‌چهارمین‌ روحانی ناهی از منکر

این شرور بعد از دستگیری به آگاهی منتقل شد و در بازرسی بدنی از وی ۲۰ بسته کراک به میزان ۱۲ گرم کشف شد و در حال حاضر پرونده وی در حال رسیدگی و متهم با قرار در زندان است.

قانون: با دخالت جانشین سرپرست دادسرای ناحیه 4 تهران، در یک نزاع خیابانی، شرور مواد فروش در ربودن یک دختر جوان ناکام ماند.
    حجت‌الاسلام فرج‌الله عباسی جانشین دادسرای ناحیه 4 که چند شب پیش هنگام نهی از منکر مورد ضرب و شتم یک فرد شرور قرار گرفته بود این ماجرا را برای خبرنگار قانون اینگونه تعریف کرد:
    «غروب یکشنبه در حال صرف شام، خانمی آیفون خانه ما و تمام همسایه‌ها را زد و درخواست کرد که با پلیس 110 تماس بگیریم. بنده به پلیس زنگ زدم و بعد از دو سه دقیقه این خانم مجدد زنگ خانه ما را زد و درخواست کمک کرد. لباس پوشیدم تا پایین بروم. خانواده‌ام گفتند شاید برخی قصد تصفیه حساب با شما را دارند. گفتم اشکالی ندارد، این خانم ‌هم مانند ناموس خود من است. از پنجره بیرون را نگاه کردم و دیدم مسئله واقعیت دارد و پایین آمدم.»

«زمانی که پایین آمدم یکی دیگر از همسایه‌ها نیز به اتفاق من به کوچه آمد و سایرین در حال تماشا بودند. این خانم با نامزد خود که به نظر می‌رسید هر دوی آنها زیر 20 سال سن داشتند، در حال صحبت کردن بودند که یک فرد شرور جلو آمد و به زور خانم جوان را بغل کرد و قصد داشت او را با خود ببرد. نامزد خانم با فرد شرور درگیر شد که در نتیجه این درگیری موبایل نامزد خانم توسط فرد شرور گرفته ‌شد.»

«بنده مداخله کردم و از فرد شرور علت مزاحمتش را جویا شدم. او با تندی پاسخ داد که به شما ربطی ندارد و جواب‌های سربالا داد. در این زمان یکی از همسایه‌ها وارد ماجرا شد و با فرد شرور درگیر شد. همزمان من با فرمانده پلیس امنیت شرق تهران تماس گرفتم و از وی تقاضا کردم برای بررسی موضوع اقدام به اعزام نیرو کند.»

«فرد شرور زمانی که متوجه شد با پلیس تماس گرفته‌ام، شروع به توهین و فحاشی کرد و زمانی که متوجه شد من قاضی هستم، جری‌تر شد و برای فرار با سر به صورتم ضربه زد که موجب خونریزی دهانم شد. با دیدن این صحنه سایر همسایه‌ها نیز وارد ماجرا شدند و فرد شرور را دستگیر کردند. در این زمان مجدداً با سرهنگ قاسم‌لویی تماس گرفتم و علت کوتاهی ماموران را جویا شدم. وی هم شخصاً به همراه اکیپی در محل حاضر شد.»

«این شرور بعد از دستگیری به آگاهی منتقل شد و در بازرسی بدنی از وی 20 بسته کراک به میزان 12 گرم کشف شد و در حال حاضر پرونده وی در حال رسیدگی و متهم با قرار در زندان است.»

«روز بعد خانواده دخترخانم آمدند تا از من تشکر کنند اما بنا به دلایلی با آنها ملاقات نکردم چرا که وظیفه ذاتی روحانیون همین است که طوری رفتار کنند تا مردم آنها را محرم خود بدانند. بنده نیز به عنوان تکلیف شرعی و قانونی وارد ماجرا شدم. پدر و مادر این دخترخانم به همکارانم گفته بودند که اگر آقای قاضی نبود این شرور دختر ما را ربوده و مشخص نبود چه فاجعه‌ای اتفاق می‌افتاد.»

جانشین دادسرای ناحیه 4 در پاسخ به این پرسش که آیا این شرور به شما آسیب جدی وارد کرده‌ است، گفت: «با ضربه‌ای که این شرور به صورت من وارد کرد، لب‌هایم پاره و یکی از دندان‌هایم لق شده است. نامه‌ای از پزشکی‌ قانونی گرفته‌ام و هنوز به خاطر لگد‌هایی که این شرور وارد کرد، ‌در راه رفتن با کمی مشکل مواجه هستم.»

منبع
    امضاء

5. تشكرها 2

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)