صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 31 , از مجموع 31

موضوع: خاطراتی از شهید آوینی

1. Top | #31

عنوان کاربر
    عضو آشنا
    شماره عضویت
    1762
    نوشته
    31
    مورد تشکر
    6 در 3
    دریافت
    0
    آپلود
    0

جديد بال در بال ملائک

یازدهم فروردین ماه سال 1372 حاجی را در اهواز دیدم، حاجی برای ادامه حقیقت جنگ به آنجا آمده بود. به خنده گفت:«تهران دنبالت می گشتم. اهواز گیرت آوردم! خودت را آماده كن، با عكسهایت، برای روایت خرمشهر...
    صحبت به درازا كشید.
    حاجی گفت:«این تلخی ها همیشه مثل شهادت شیرین است و این طبیعت حیات انسان می‌باشد كه با غلبه به رنج‌ها و آرمان‌ها زنده بماند و من هم مظلومیت بسیجیان را غریبانه می‌بینم و خودم نیز در این مظلومیت قرار گرفته‌ام اما زمانی كه آقا دوباره موتور روایت فتح را روشن كرد من دوباره جان گرفتم و امید آقا به دل‌ سوخته ها است كه در این خانه وجود دارند.
    اشك‌های رهبر با اشك‌های بسیجیان مخلوط شد مرتضی بال در بال ملائك پرواز كرد. سرود لاله‌ها دوباره جان گرفت و دوربین من پس از چهار سال با ریختن اشك به كار افتاد.
    امضاء
    در این چند روز با خاك انس گرفتم. بوی خاك گرفته‌ام، رنگ خاك گرفته‌ام، حال می‌فهمم كه چرا پیامبر علی بن ابیطالب را ابوتراب نامید. حال می‌فهمم كه علی بن ابیطالب كه می‌فرماید سجده‌های نماز حركت اول خم شدن به روی مهر این معنا را می‌دهد كه خاك بوده‌ایم حركت دوم این معنی را دارد كه از خاك برخاسته‌ایم، متولد شدیم حركت سوم رفتن دوباره به خاك به این معناست كه دوباره به خاك باز می‌گردیم، مرگ. و حركت چهارم برخاستن به این معنی است كه دوباره زنده می‌شویم - حیات قیامت.

شهید علم الهدی

2. تشكرها 4

مدير اجرايي (02-10-2011), نرگس منتظر (02-10-2011), شهیده (01-10-2011)

3. آیه های انتظار

آیه های انتظار

لیست موضوعات تصادفی این انجمن

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع