نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: خدا كند تو بیایى‌

1. Top | #1

عنوان کاربر
    مدیر ارشد انجمن اهل بیت علیهم السلام
    شماره عضویت
    143
    نوشته
    21,044
    صلوات
    4413
    دلنوشته
    5
    اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍاَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّک
    مورد تشکر
    50,598 در 16,233
    وبلاگ
    15
    دریافت
    0
    آپلود
    0

خدا كند تو بیایى‌

خدا كند تو بیایى‌

از عمق ناپیداى مظلومیت ما،صدایى آمدنت را وعده مى‏ داد.

صدا را، عدل خداوندى صلابت‏ مى ‏بخشید و مهر ربانى گرما مى‏ داد.

و ما، هر چه استقامت، از این صدا گرفتیم و هرچه تحمل، از این نوا دریافتیم.

در زیر سهمگین‏ترین پنجه‏ هاى‏ شكنجه تاب مى‏ آوردیم كه شكنج ‏زلف تو را مى ‏دیدیم.
    در كشاكش‏ تازیانه ‏ها و چكاچك شمشیرها، برق‏ نگاه تو تابمان مى‏ داد و صداى‏ گامهاى آمدنت توانمان مى ‏بخشید.

رایحه‏ ات كه مژده حضور تو را بردوش مى ‏كشید مرهمى بر زخمهاى ‏نو به نومان بود و جبر جانهاى ‏شكسته ‏مان.
    دردها همه از آن رو تاب‏ آوردنى بود كه آمدنى بودى.

تحمل شدائد از آن رو شدنى بود كه ظهورت شدنى بود و به تحقق‏ پیوستنى.
    انگار تخم صبر بودیم كه در خاك ‏انتظار تاب مى‏ آوردیم تا در هرم‏ خورشید تو به بال و پر بنشینیم.
    سنگینى بار انتظار بر پشت ما،سنگینى یك سال و دو سال نیست‏ سنگینى یك قرن و دو قرن نیست.حتى از زمان تودیع یازدهیمن‏ خورشید نیست.
    تاریخ انتظار و شكیبایى ما به آن‏ظلم كه در عاشورا بر ما رفته است‏ برمى گردد، به آن تیرها كه از كمان قساوت برخاست و بر گلوى‏ مظلومیت نشست، به آن سم اسبهاى‏ كفر كه ابدان مطهر توحید را مشبك‏ كرد. به آن جنایتى كه دست و پاى‏ مردانگى را برید.

از آن زمان تاكنون ما به آب حیات‏ انتظار زنده‏ ایم، انتظار ظهور منتقم ‏خون حسین.
    تاریخ استقامت ما از آن زمان هم ‏دورتر مى‏ رود، از عاشورا مى‏ گذرد وبه بعثت پیامبر اكرم مى ‏رسد. هم اودر مقابل همه جهل و ظلم و كفر وشرك و عناد و فسادى كه جهان آن‏ زمان را پوشانده بود وعده مى ‏فرمودكه كسى خواهد آمد.
    نامش نام من،كنیه ‏اش كنیه من، لقبش لقب من،دوازدهمین وصى من خواهد بود وجهان را از توحید و عدل و عشق و دادپر خواهد فرمود.

اما تاریخ صبر و انتظار ما به‏ دورترها برمى ‏گردد، به مظلومیت وتنهایى عیسى، به غربت موسى، به ‏استقامت نوح و از همه اینها گذرمى ‏كند تابه مظلومیت هابیل مى‏رسد.
    انتظار و بردبارى ما را وسعتى ‏است از هابیل تاكنون و تا برخاستن ‏فریاد جبرئیل در زمین و آسمان وآوردن مژده ظهور امام زمان.

آرى و در آن زمان هستى حیات‏ خواهد یافت، عشق پر و بال خواهد گشود و در رگهاى خشكیده علم،خون تازه خواهد دوید. پشت هیولاى ‏ظلم و جهل با خاك، انس جاودان‏ خواهد گرفت، شیطان خلع سلاح‏ خواهد شد، انسان بر مركب رشدخواهد نشست و عروج را زمزمه ‏خواهد كرد.

منبع: سایت شهید آوینی - سید مهدى شجاعى

ویرایش توسط مدير اجرايي : 01-11-2011 در ساعت 15:06
    امضاء

2. تشكرها 2

مدير اجرايي (23-10-2011), عهد آسمانى (30-10-2011)

3.  

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)