نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: یک روحانی 13 ساله که در تهران منبر می رود + فیلم و تصاویر

1. Top | #1

عنوان کاربر
    مدير بخش
    شماره عضویت
    1852
    نوشته
    1,543
    صلوات
    500
    دلنوشته
    1
    السلام علیک یا بقیه الله
    مورد تشکر
    5,372 در 1,364
    وبلاگ
    3
    دریافت
    0
    آپلود
    0

پیش فرض یک روحانی 13 ساله که در تهران منبر می رود + فیلم و تصاویر

سید محمد قاسم حسینی خطیب نوجوان که در ایام محرم در فاطمیه ارشاد تهران منبر می‌رود، به خبرنگار فرهنگی باشگاه خبری فارس «توانا» می‌گوید:13 سال دارم و با عشق و ارادتی که به ائمه اطهار(ع) دارم، توانستم تحصیلات خود را برای دروس حوزوی از سن ۴ سالگی شروع و تاکنون ادامه دهم.

وی با بیان اینکه پدر سید محمدحسین طباطبایی یکی از اساتید وی در زمینه «خطابه خوانی» است، ادامه می‌دهد: با ادامه تحصیلات در «مکتب جامعة‌القرآن» مشهد که زیر نظر پدر سید محمدحسین اداره می‌شود، به لباس ارشادی روحانیت در آستان قدس رضوی ملبس شدم.

سید محمدقاسم تأکید می‌کند که لباس وی ارشادی است و نه طلبگی، چرا که هنوز به سن تکلیف نرسیده است.

این خطیب نوجوان کشورمان که متولد شهرستان ساری است، یادآور می‌شود: به دلیل مشغله کاری پدرم هم‌اکنون به شهر فیروزکوه و دماوند مهاجرت کردیم و این مهاجرت باعث شده است تا ادامه حفظ قرآن که ۵ جزء آن را پیش برده بودم متوقف شود.

پدر سید محمدقاسم روحانی است و محمدقاسم نیز ابراز امیدواری می‌کند با مراجعه به مشهد مقدس علاوه بر تحصیلات در نظام آموزشی، به تحصیلات حوزوی نیز بپردازد.

حسینی که اکنون مقطع سوم راهنمایی را می‌گذراند، درباره مکان‌های مختلفی که تا به حال منبر رفته است، می‌گوید: خطابه‌‌های مختلفی در لشگر 21 محمد رسول‌الله(ص) و مراسم‌های دولتی ایراد کردم اما زیباترین خاطره‌ام به زمانی باز می‌گردد که ۸ سال بیشتر نداشتم و توانستم نخستین منبر ارشادی خود را در حضور بزرگان حوزوی برگزار کنم.

این مبلغ نوجوان ادامه می‌دهد: برای تبلیغ بهتر دین مبین اسلام در سطح جهان به فراگیری زبان انگلیسی مشغول هستم.

وی لطف امام زمان(عج)، تشوبق والدین، پشتکاری و جدیت را عامل موفقیت خود می‌داند و به خبرنگار فارس می‌گوید: معتقدم برای علم، فارغ‌التحصیلی وجود ندارد. امیدوارم پس از پایان تحصیلات دیپلم، بتوانم در حوزه علمیه مشغول به ادامه تحصیلات دینی شوم.

برای دانلود این فیلم اینجا کلیک کنید

برگرفته از سایت :‌ جبهه جهادگران مجازی

2. تشكرها 4

amirdost (09-12-2011), خادم کریمه اهل بیت (08-12-2011)

3.  

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع