نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: فرعونها،نمرودها،هارون الرشیدها،مامونها،آنهایی که امامان را کشتند می روند بهشت!+فایل صوتی

1. Top | #1

عنوان کاربر
    كاربر ويژه
    شماره عضویت
    873
    نوشته
    4,037
    مورد تشکر
    9,396 در 3,226
    دریافت
    0
    آپلود
    0

پیش فرض فرعونها،نمرودها،هارون الرشیدها،مامونها،آنهایی که امامان را کشتند می روند بهشت!+فایل صوتی

فرعونها،نمرودها،هارون الرشیدها،مامونها،آنهایی که امامان را کشتند می روند بهشت!+فایل صوتی

متاسفانه در جلسات به اصطلاح اخلاقی وعرفانی آقای صمدی مطالبی گفته می شود که خلاف بدیهیات مکتب تشیع می باشدکه براساس مبانی فلسفه وعرفان به این نتایج میرسند.آنقدر برخی از این جملات سخیف وخلاف واقع است که خود طرفداران آنان نیزدر یادداشت برداری ونوشتن سخنان ایشان راه سانسور را برمی گزینندوبرخی از جملات وکلمات ایشان راحذف می کنند که نمی دانم این افراد واقعا می خواهند به حق برسند ویااهدافی دارندکه انحراف به این واضحی را نمی فهمند.

برای یافتن متن این صحبتها متوجه شدم این مطلب در جلسه ۲۸طهارت نفس میباشدکه بعد از دانلود پی دی اف[۱] این کتاب وقتی به این جملات کذایی رسیدم دیدم نویسنده به جای چهار نفر نوشته چند نفر ومامون وشمررا هم نیاورده که این خود جای تامل دارد!؟

حَدَّثَنِی مُحَمَّدُ بْنُ عَبْدِ اللَّهِ بْنِ جَعْفَرٍ الْحِمْیَرِیُّ عَنْ أَبِیهِ عَنْ مُحَمَّدِ بْنِ الْحُسَیْنِ بْنِ أَبِی الْخَطَّابِ عَنْ مُحَمَّدِ بْنِ حَمَّادٍ الْکُوفِیِّ عَنْ إِبْرَاهِیمَ بْنِ مُوسَى الْأَنْصَارِیِّ قَالَ حَدَّثَنِی مُصْعَبٌ عَنْ جَابِرٍ عَنْ مُحَمَّدِ بْنِ عَلِیٍّ ع قَالَ قَالَ رَسُولُ اللَّهِ ص مَنْ سَرَّهُ أَنْ یَحْیَا حَیَاتِی وَ یَمُوتَ مَمَاتِی وَ یَدْخُلَ جَنَّتِی جَنَّةَ عَدْنٍ غَرَسَهَا رَبِّی بِیَدِهِ فَلْیَتَوَلَّ عَلِیّاً وَ یَعْرِفُ فَضْلَهُ وَ الْأَوْصِیَاءَ مِنْ بَعْدِهِ وَ یَتَبَرَّى مِنْ عَدُوِّی أَعْطَاهُمُ اللَّهُ فَهْمِی وَ عِلْمِی هُمْ عِتْرَتِی مِنْ لَحْمِی وَ دَمِی أَشْکُو إِلَى رَبِّی عَدُوَّهُمْ مِنْ أُمَّتِیَ الْمُنْکِرِینَ لِفَضْلِهِمْ الْقَاطِعِینَ فِیهِمْ صِلَتِی وَ اللَّهِ لَیَقْتُلُنَّ ابْنِی ثُمَّ لَا تَنَالُهُمْ شَفَاعَتِی[۲]

محمّد بن عبد اللّه بن جعفر حمیرى از پدرش، از محمّد بن حسین بن ابى الخطاب، از محمّد بن حمّاد کوفى، از ابراهیم بن موسى انصارى نقل کرده که وى گفت مصعب از جابر و او از حضرت محمّد بن على علیهما السّلام نقل نمود که آن جناب فرمودند:
    رسول خدا صلّى اللّه علیه و آله و سلّم فرمودند:

کسى که دوست دارد حیاتش حیات من و مماتش ممات من بوده و به بهشت جاودانى که حقتعالى درختانش را به دست قدرتش کاشته داخل گردد باید على علیه السّلام را دوست داشته و به فضل آن حضرت و جانشینانش آگاه بوده و از دشمن من تبرى و دورى بجوید، خداوند متعال فهم و دانش من را به ایشان (حضرت على و اوصیایش علیهم السّلام) اعطاء فرموده، ایشان اهل بیت من بوده که از گوشت و خون من مى‏باشند شکایت دشمنان ایشان از امّتم را به خدا خواهم نمود، دشمنانى که منکر فضیلت ایشان بوده و به جاى اینکه صله رحم من را نموده آن را قطع کرده‏اند به خدا قسم فرزندم را خواهند کشت و بدنبالش شفاعت من به ایشان نخواهد رسید.

در این جملات به استناد زیارت عاشورا وآیات ۲۴ و۲۵ حضرت ابراهیم می گوید به جز آن چهار نفر بقیه بهشت می روند البته روی یزید شک دارد.

متن گفتار آقای صمدی

لذااینطورکه ظاهراًاززیارت عاشورا برداشت می شودزمانی همه ازجهنم بیرون خواهندآمدومقام خلودجهنم فقط برای چندنفرباقی می ماندکه؛ «اللهم خصّ انت اول ظالم باللعن منّی وابدابه اولاًثم الثّانی والثّالث والرّابع»۳غیرازآنها،مقام خلود جهنم فقط برای چهار نفر باقی می ماند که؛غیر از آنها، فرعونها، نمرودها،شدادها ،هارون الرشیدها،مامونها آنهایی که امام کشتندهمه بالاخره از جهنم خارج می شوندآنها که حجت الله را کشتند و ولی الله را شهید نمودند. وکم کسانی نیستند. امااین چندنفرباقی می مانندهمانگونه که پیغمبرصلی الله علیه وآله وسلم کلمۀ طیبۀ(کَشَجَرةٍ طَیِّبَةٍ أصلُهَاثَابِتٌ وَفَرعُهَافِی السَّماء)۴است،ایشان نیزکلمه خبیثه(کَشَجَرَةٍ خَبِیثَةٍ اجتُثَّت مِن فَوق الأرضِ)۵می باشند. راجع به زیارت عاشوراخیلی فکرکنید.تمامی ائمه اطهارعَلَیه السلام صاحب مقام محمودندواین مقام موجب می شودکه بسیاری ازگناهکاران راحتی آنان که درحقشان ظلم بسیاری رواداشتند….

فایل صوتی کمتراز ۳ دقیقه ای
    لینک کمکی
    فایل کل سخنرانی۱ ساعته
    لینک کمکی

[۱] -صفحه ۱۴۵ و۱۴۶پی دی اف دانلود شده میباشد

[۲] -کامل الزیارات ص۷۱-بحارالانوارج۴۴ ص۲۶۱

[۳] – زیارت عاشورا

[۴] -سوره ابراهیم۲۴

[۵] -سوره ابراهیم۲۵

ویرایش توسط فاطمی*خادمه یوسف زهرا(س)* : 09-07-2012 در ساعت 19:33
    امضاء
    او منتظر ماست تا شرایط را برای ظهورش مهیا کنیم

هر یک از ما در قبال خون هر مظلومی که در جهان بر زمین میریزد مسوولیم

2.  

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)