صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 45

موضوع: فرهنگ تشکر

1. Top | #1

عنوان کاربر
    مدیرارشد انجمن فن آوری و انجمن دفاع مقدس
    شماره عضویت
    8676
    نوشته
    25,481
    صلوات
    71109
    دلنوشته
    439
    ازطرف مرحوم پدرم:خدابیامرزدشان "الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍوَآلِ مُحَمَّدٍوعَجّل فَرَجَهم
    مورد تشکر
    19,232 در 11,585
    وبلاگ
    37
    دریافت
    0
    آپلود
    0

فرهنگ تشکر

سلام:

استادان و دوستان عزیز

من این پست را برای رواج فرهنگ تشکر ایجاد میکنم که انشاالله مثمر ثمر باشد
    ارادتمند همه: حسنعلی ابراهیمی سعید
    1-اگر کسی در راستای حل مشکل من وشما، قدم پیش بگذارد باید از ایشان تشکر کنیم که آن شخص محترم با دلگرم شدن به اینکه قدر خدمات ایشان را میدانیم به این کار خدا پسندانه ادامه دهند پس در انجمن باید کلید تشکر را بزنیم:

2- اگر کسی به سؤال من و شما در حد توان و علم خود جواب می دهدباید از ایشان تشکر کنیم تا بداند قدردانش هستیم پس در انجمن از کلید تشکر استفاده می کنیم
    3- وقتی کسی یه پستی در انجمن ارسال میکنه که از نظر شما مفید و به درد بخور هست باید برای دلگرم شدن اون شخص و همچنین ادامه داشتن این پست ها ازش تشکر کنین که اینکار رو میتونین با زدن دکمه تشکر انجام بدین

4- با زدن دکمه تشکر کاربران رو خوشحال و دلگرم کنید که به فعالیت مفیدشون ادامه بدن
    5- توجه کنید که زدن این دکمه برای اون شخص خیلی مهم هست واصلا بی اهمیت نیست

6- امیدوارم با خوندن این تاپیک فرهنگ تشکر کردن رو خوب انجام دهیم چون در این انجمن به این مفهومی فرهنگ تشکر را تقریبآ کسی بجا نمی آورد با یک نگاه به تعداد پستهای ارسالی خودمان و تعداد تشکرشده ای ما،، قیاس خوبی را خواهیم دید
    التماس دعا
    22/11/96
    امضاء

2.  

3. Top | #2

عنوان کاربر
    شماره عضویت
    8676
    نوشته
    25,481
    صلوات
    71109
    دلنوشته
    439
    ازطرف مرحوم پدرم:خدابیامرزدشان "الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍوَآلِ مُحَمَّدٍوعَجّل فَرَجَهم
    مورد تشکر
    19,232 در 11,585
    وبلاگ
    37
    دریافت
    0
    آپلود
    0

با توجه به پیام هم که برای دوستان یک به یک ارسال کردم باز هم متاسفانه به پست مراجعه نکردند

مثل این هست که در انجمن باید و باید بیاییم و مطالب مد نظر خودمان را ارسال و سپس از انجمن خارج شویم وبس

واقعا تآسف دارد این عقیده
    امضاء

4. Top | #3

عنوان کاربر
    مدیر ارشد انجمن
    شماره عضویت
    11032
    نوشته
    15,886
    صلوات
    500
    دلنوشته
    1
    تقدیم به روح پاک شهیدان
    مورد تشکر
    1,799 در 1,071
    دریافت
    0
    آپلود
    0

با نوشته شما موافقم
    اما ایا این برای همه هست
    یا برای کاربران عادی ؟؟

در مدت کوتاهی که در خدمت این سایت بودم یک نفر هم از نوشته های من تشکر نکرده
    نه مدیران و نه کاربران

به همین دلیل می پرسم نوشته شما برای همه هست یا فقط کاربران ؟

به هرحال من با تشکر موافقم و سعی میکنم بیشتر وقت بذارم

5. Top | #4

عنوان کاربر
    شماره عضویت
    8676
    نوشته
    25,481
    صلوات
    71109
    دلنوشته
    439
    مورد تشکر
    19,232 در 11,585
    وبلاگ
    37
    دریافت
    0
    آپلود
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط نصرالله عاشق خداومولا نمایش پست ها

با نوشته شما موافقم
    اما ایا این برای همه هست
    یا برای کاربران عادی ؟؟

نه مدیران و نه کاربران

سلام

ممنونم از شما که حداقل خواندید و جواب دادید
    اولا این پیشنهاد من برای همه است که ظاهرآ مورد موافقت قدیمی ها قرار نگرفته است

ضمنا دوست خوبم از شما تاکنون 41بار تشکر شده است در آیکون شما مشاهده می شود
    امضاء

6. Top | #5

عنوان کاربر
    مديرکل سايت
    شماره عضویت
    13
    نوشته
    102,787
    صلوات
    31803
    دلنوشته
    76
    صلی الله علیک یا مولاتنا یا زینب کبری علیها السلام
    مورد تشکر
    204,199 در 63,577
    وبلاگ
    208
    دریافت
    9
    آپلود
    102

باسلام و احترام

بنده هم حرفهای شما رو قبول دارم و کلمه تشکر در زیر هر پست نشانه احترام دیگران به نوشته های ماست . متاسفانه ظاهرا اینطور رسم شده که دوستان در مطالب و موضوعات عمومی که مشارکت می کنند از دیگران هم تشکر میکنند ولی در تاپیک های عمومی دیگران توجهی به این موضوع ندارند که نویسنده دلش خوش است به اینکه این نوشته ها حداقل برای دوستان سایت قابل احترام و ارزش گذاری ست .

این اشکال هم بر مدیران محترم وارد است وهم بر کاربران و انتظار میرود دوستان کمترین کاری که می کنند این باشد که وقتی وارد سایت شدند قبل از شروع پست گذاری سری به آخرین ارسالهای انجمن بزنند و از دوستان تشکر کنند .

من به سهم خودم سعی می کنم مطالب دوستان را ببینم ویا حداقل پست های اول رو ببینم و تشکر کنم . وشرمنده که من نمیرسم تک تک موضوعات و پست های همه دوستان رو یک به یک ببینم و تشکر کنم .

اگر انجمن های دیگر رو ملاحظه کنید می بینید که مدیر سایت اصلا هیچ فعالیتی در سایت ندارد و همکاران ایشان یعنی مدیر کل انجمن , مدیر اجرائی , مدیر محتوایی , ناظم سایت ..... به همه امور سایت رسیدگی می کنند

متاسفانه این سایت برای من مثل سایت های دیگر نیست و این سایت برای من سرمایه آخرت و باقیات و صالحات است و به همین دلیل نهایت سعیم رو می کنم که همیشه باشم و هرکاری ازدستم برمیاد انجام بدم .

و باز در کمال تاسف نوشته های من هم توسط مدیران و دوستان و کاربران حتی دیده نمیشود چه برسد به تشکر کردن .

به هرحال من این انتظار رو ندارم و ناراحت هم نمیشم هیچ کس موضوعات یا پست های منو نبینه و نخونه و تشکر نکنه . هم اینکه صاحب اصلی می بینه و میخونه و در پرونده ما درج می کنه برای من یک نفر کافی ست .

اما انتظار ندارم هیچ کس من مثل من فکر کنه و مثل من عمل کنه . بلکه از همه مدیران و سایر دوستان این انتظار رو دارم که وقتی در سایت هستند برای زحمات و فعالیت های دیگران ارزش و احترام قائل شوند و از نوشته هاشون تشکر کنند . هم چنین این انتظار رو از مدیر کل محترم انجمن ها - مدیر محترم اجرائی , مدیر محترم محتوایی و ناظم محترم سایت دارم که با عشق و علاقه ای بیشتری درسایت امام زمانی خودشون مشارکت کنند و دوستان تازه وارد رو با تشکر خود دلگرم کنند .

اقای ابراهیمی بزرگوار , پیام گله آمیز اما محترمانه شما را دوستان دیگر هم دارند و به من هم گله می کنند و من در پیام خصوصی تقریبا به همین شکل بهشون جواب دادم و اظهار شرمندگی کردم از اینکه کسی تشکر نمیکنه . به هرحال این سایت سایت مذهبی و سایت امام زمانی هست و این نوشته ها حتما ثبت و ضبط میشه . ان شاءالله نباشه روزی که ما شرمنده اهل بیت علیهم السلام باشیم .

در اخر از همه دوستانی که بر حسب وظیفه , یا بر حسب محبت یا بر حسب نسبت ویا در نهایت برحسب محبت به حضرت ولی عصر عجل الله ظهوره با ما همراهی می کنند تشکر می کنم . بی نهایت ممنون ازهمراهی شما دوستان و به امید صمیمت و محبت و همراهی با سایر دوستان .

اجرتون با مولای منتظران

ویرایش توسط فاطمی*خادمه یوسف زهرا(س)* : 13-01-2018 در ساعت 22:59
    امضاء

سکوت
    خطرناک تر از حرفهای نیشداراست
    کسی که
    سکوت می کند روزی حرفهایش را
    سرنوشت به تلخی به شما خواهد گفت

و قسم به حقارتِ واژه و شکوه سکوت،
    که گاهی شرح حال آدمی ممکن نیست...

7. Top | #6

عنوان کاربر
    مدیر ارشد انجمن
    شماره عضویت
    9367
    نوشته
    16,655
    صلوات
    542
    دلنوشته
    5
    اللهم صل علی محمد و آل محمد
    مورد تشکر
    14,359 در 5,347
    وبلاگ
    4
    دریافت
    0
    آپلود
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط حسنعلی ابراهیمی سعید نمایش پست ها
    سلام:

استادان و دوستان عزیز

1-اگر کسی در راستای حل مشکل من وشما، قدم پیش بگذارد باید از ایشان تشکر کنیم که آن شخص محترم با دلگرم شدن به اینکه قدر خدمات ایشان را میدانیم به این کار خدا پسندانه ادامه دهند پس در انجمن باید کلید تشکر را بزنیم:

2- اگر کسی به سؤال من و شما در حد توان و علم خود جواب می دهدباید از ایشان تشکر کنیم تا بداند قدردانش هستیم پس در انجمن از کلید تشکر استفاده می کنیم
    3- وقتی کسی یه پستی در انجمن ارسال میکنه که از نظر شما مفید و به درد بخور هست باید برای دلگرم شدن اون شخص و همچنین ادامه داشتن این پست ها ازش تشکر کنین که اینکار رو میتونین با زدن دکمه تشکر انجام بدین

4- با زدن دکمه تشکر کاربران رو خوشحال و دلگرم کنید که به فعالیت مفیدشون ادامه بدن

6- امیدوارم با خوندن این تاپیک فرهنگ تشکر کردن رو خوب انجام دهیم چون در این انجمن به این مفهومی فرهنگ تشکر را تقریبآ کسی بجا نمی آورد با یک نگاه به تعداد پستهای ارسالی خودمان و تعداد تشکرشده ای ما،، قیاس خوبی را خواهیم دید
    التماس دعا
    22/11/96

سلام

حرفهای شما کاملا درسته و من هم با عقیده شما در این خصوص موافق هستم . راستش رو بخواهید من هم چندین بار به خانم فاطمی گفتم و ایشون هم به من جواب دادند . این مهم نیست که جواب ایشون منو قانع کرد یا نکرد, ولی با گفته ایشون موافقم که مطالب ما جائی خونده میشه و ثبت میشه .
    در عین حال با خانم فاطمی هم موافقم . من سایت های زیادی کار کردم اما در هیچکدام مدیر سایت در هیچ کاری دخالت نداشتند . بنابراین از ایشون نمیتونیم توقع داشته باشیم همه مطالب ما رو ببینید و بخونند و تشکر کنند . از طرفی ما هم مطالب یک پستی نمیذاریم و معمولا طولانی هست و من شخصا انتظار ندارم همه بیان مطالب منو ببینید و تشکر کنند ولی هر مطلب تازه ای که زده میشه این انتظار هست که همه نیم نگاهی بکنند .

در مجموع ضمن تشکر ازشما سعی میکنم وقت بیشتری برای دوستان بذارم و البته به این امید که همه هم به موضوعات بخش اخلاق توجهی کوچکی داشته باشند
    امضاء
    سمن بویان غبار غم چو بنشینند بنشانند
    پری رویان قرار از دل چو بستیزند بستانند
    در این حضرت چو مشتاقان نیاز آرند ناز آرند
    که با این درد اگر دربند درمانند درمانند

8. Top | #7

عنوان کاربر
    مدیر ارشد انجمن زنان
    شماره عضویت
    2988
    نوشته
    8,405
    صلوات
    14
    دلنوشته
    1
    خدایا به تو پناه میبرم از شر همه بدیها و ناملایمات زندگی پناهم ده که جز تو پناهی ندارم
    مورد تشکر
    24,923 در 7,352
    وبلاگ
    1
    دریافت
    0
    آپلود
    0

عرض ادب و احترام

از برادر بزرگوار جناب اقای ابراهیمی ممنون و تشکر بابت این تاپیک مهم و قابل تامل.

برادر بزرگوار سخنان شما و مدیر محترم خواهر عزیزم سرکار خانم فاطمی بسیار متین و درست میباشد
    شاید بخاطر کمبود وقت و زمان هست که کمتر از تشکر استفاده میشه به نظر من محال کسی از مدیران وارد سایت
    شود اما توجهی به پستهای همکاران و کاربران نداشته باشه .مشکلاتی که گاهی گریبان گیر میشه و باعث حضور به موقع
    نمیشه باعث میشه وقتی زمانی هست برای ورود به سایت همکاران فقط به این فکر کنن که از زمان به دست امده برای
    ارسال پست برای انجمنهای تحت مدیریتشون استفاده کنند.

من واقعا شرمنده هستم که غیبت زیادی دارم اما زمانی که بدست میارم فقط به فکر این هستم که بتونم پست ارسال کنم
    اما قول میدم تمام سعیم رو کنم که بتونم پستهای ارسالی همکاران و کاربران گرامی رو مطالعه و تشکر نمایم.

با امید موفقیت برای همه بزرگواران سایت.
    امضاء

9. Top | #8

عنوان کاربر
    مدیر ارشد انجمن مناسبت ها
    شماره عضویت
    1889
    نوشته
    31,832
    صلوات
    3655
    دلنوشته
    20
    مورد تشکر
    92,609 در 31,344
    دریافت
    1
    آپلود
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط حسنعلی ابراهیمی سعید نمایش پست ها
    سلام:

استادان و دوستان عزیز

التماس دعا

22/11/96

سلام و عرض ادب
    ان شاءالله همگی خوب و سلامت باشید
    خوشحالم بعد از مدتها تاپیکی زده شد که همه دور هم جمع شدیم

با فرمایشات شما جناب حسنعلی ابراهیمی سعید کاملا موافقم
    اما این برای همه هست

همانطور که خود من نمی رسم همه ی مطالب و بخونم و تشکر کنم نباید انتظاری از دیگران داشته باشم

من خودم در انجمن مناسبتها که به جرات می تونم بگم یکی از پر کارترین انجمن هاست و زحمات زیادی اونجا کشیده می شه

بویژه توسط مدیر کل سایت و همچنین مربوط می شه به مناسبتهای مذهبی ما در زمانهای خاص و نشان دادن اردات ما به ائمه اطهار

ولی شاهد کم لطفی زیادی از دوستان هستیم

من همیشه و در جاهای مختلف گفتم تک تک ما چه مدیران چه کاربران مخصوصا مدیران نباید خود را منحصر به یک قسمت و انجمن کنیم باید در جای جای سایت حضور داشته باشیم

ان شاءالله که همه بتونیم از مطالب هم استفاده کنیم و برای دلگرم شدن هم تشکر هم بکنیم

این همه تقدیم به شما بزرگوار برای تمام زحماتتون
    و تشکرهایی که نکردم

امضاء

اَلـــلّــــهـُــــمَّ عَــــجِـّـــلْ لِـــوَلـــیـــِّکَ الــــْفــــَرَجْ

10. Top | #9

عنوان کاربر
    شماره عضویت
    1889
    نوشته
    31,832
    صلوات
    3655
    دلنوشته
    20
    مورد تشکر
    92,609 در 31,344
    دریافت
    1
    آپلود
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط نصرالله عاشق خداومولا نمایش پست ها

با نوشته شما موافقم
    اما ایا این برای همه هست
    یا برای کاربران عادی ؟؟

نه مدیران و نه کاربران

از شما عضو تازه وارد هم بی نهایت سپاسگزارم

امضاء

11. Top | #10

عنوان کاربر
    شماره عضویت
    1889
    نوشته
    31,832
    صلوات
    3655
    دلنوشته
    20
    مورد تشکر
    92,609 در 31,344
    دریافت
    1
    آپلود
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط فاطمی*خادمه یوسف زهرا(س)* نمایش پست ها
    باسلام و احترام

بنده هم حرفهای شما رو قبول دارم و کلمه تشکر در زیر هر پست نشانه احترام دیگران به نوشته های ماست . متاسفانه ظاهرا اینطور رسم شده که دوستان در مطالب و موضوعات عمومی که مشارکت می کنند از دیگران هم تشکر میکنند ولی در تاپیک های عمومی دیگران توجهی به این موضوع ندارند که نویسنده دلش خوش است به اینکه این نوشته ها حداقل برای دوستان سایت قابل احترام و ارزش گذاری ست .

این اشکال هم بر مدیران محترم وارد است وهم بر کاربران و انتظار میرود دوستان کمترین کاری که می کنند این باشد که وقتی وارد سایت شدند قبل از شروع پست گذاری سری به آخرین ارسالهای انجمن بزنند و از دوستان تشکر کنند .

من به سهم خودم سعی می کنم مطالب دوستان را ببینم ویا حداقل پست های اول رو ببینم و تشکر کنم . وشرمنده که من نمیرسم تک تک موضوعات و پست های همه دوستان رو یک به یک ببینم و تشکر کنم .

اگر انجمن های دیگر رو ملاحظه کنید می بینید که مدیر سایت اصلا هیچ فعالیتی در سایت ندارد و همکاران ایشان یعنی مدیر کل انجمن , مدیر اجرائی , مدیر محتوایی , ناظم سایت ..... به همه امور سایت رسیدگی می کنند

متاسفانه این سایت برای من مثل سایت های دیگر نیست و این سایت برای من سرمایه آخرت و باقیات و صالحات است و به همین دلیل نهایت سعیم رو می کنم که همیشه باشم و هرکاری ازدستم برمیاد انجام بدم .

و باز در کمال تاسف نوشته های من هم توسط مدیران و دوستان و کاربران حتی دیده نمیشود چه برسد به تشکر کردن .

به هرحال من این انتظار رو ندارم و ناراحت هم نمیشم هیچ کس موضوعات یا پست های منو نبینه و نخونه و تشکر نکنه . هم اینکه صاحب اصلی می بینه و میخونه و در پرونده ما درج می کنه برای من یک نفر کافی ست .

اما انتظار ندارم هیچ کس من مثل من فکر کنه و مثل من عمل کنه . بلکه از همه مدیران و سایر دوستان این انتظار رو دارم که وقتی در سایت هستند برای زحمات و فعالیت های دیگران ارزش و احترام قائل شوند و از نوشته هاشون تشکر کنند . هم چنین این انتظار رو از مدیر کل محترم انجمن ها - مدیر محترم اجرائی , مدیر محترم محتوایی و ناظم محترم سایت دارم که با عشق و علاقه ای بیشتری درسایت امام زمانی خودشون مشارکت کنند و دوستان تازه وارد رو با تشکر خود دلگرم کنند .

اقای ابراهیمی بزرگوار , پیام گله آمیز اما محترمانه شما را دوستان دیگر هم دارند و به من هم گله می کنند و من در پیام خصوصی تقریبا به همین شکل بهشون جواب دادم و اظهار شرمندگی کردم از اینکه کسی تشکر نمیکنه . به هرحال این سایت سایت مذهبی و سایت امام زمانی هست و این نوشته ها حتما ثبت و ضبط میشه . ان شاءالله نباشه روزی که ما شرمنده اهل بیت علیهم السلام باشیم .

در اخر از همه دوستانی که بر حسب وظیفه , یا بر حسب محبت یا بر حسب نسبت ویا در نهایت برحسب محبت به حضرت ولی عصر عجل الله ظهوره با ما همراهی می کنند تشکر می کنم . بی نهایت ممنون ازهمراهی شما دوستان و به امید صمیمت و محبت و همراهی با سایر دوستان .

اجرتون با مولای منتظران

سلام
    فرمایشاتتان کاملا متین
    از شما هم سپاسگزارم

امضاء

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع