نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: شهید یعنی عشق.....

1. Top | #1

عنوان کاربر
    مدیر ارشد انجمن اهل بیت علیهم السلام
    شماره عضویت
    143
    نوشته
    21,044
    صلوات
    4413
    دلنوشته
    5
    اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍاَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّک
    مورد تشکر
    50,598 در 16,233
    وبلاگ
    15
    دریافت
    0
    آپلود
    0

پیش فرض شهید یعنی عشق.....

به نام دهنده روح و گیرنده ی آن ...

به نام آنکه به یک چشم بهم زدن توان آفریدن و به یک چشم بهم زدن توان نابود کردن دارد ...

گاهی اوقات باخودم فکر میکنم که اگه یه دفعه ای جنگ بشه ، کسی حاضر میشه بره جبهه و در مقابل دشمن ایستادگی بکنه ؟! اصلا اونهایی که قبلا جوونیشون را گذاشتند و رفتن جبهه با چه دلی و با چه فکری و با چه شجاعتی رفتند ؟!

ولش کنید !!!

اصلا نمیشه راجع بهش فکرکرد ... آخه مگه ممکنه یه جوونی که هیجده سالشه و گل جوونیشه ... همه چیز را ول بکنه و بره جایی که هر لحظه ممکنه که یه خمپاره بیاد و کار را تموم بکنه ؟!
    همش سوال های بی جواب به ذهنم میرسه ...
    خودم بهشون میگم بی جواب ...
    شاید این از ضعف ایمان من باشه
    شایدم اینقدر قدرت درک ندارم که این مسائل غیر مادی را بفهمم و بتونم برای خودم تجزیه وتحلیل بکنم ...
    نمیدونم ... هیچی نمیدونم ...
    آخه مگه میشه برم زیر تانک؟! مگه میشه برم جلوی تیر مسلسل بی رحم دشمن و سینه سپر کنم ؟!
    من که باورم نمیشه ...
    اصلا ممکنه که خودم هم روزی در این موقعیت قرار بگیرم ؟! اگه جنگ بشه چکار میکنم ؟! فرار میکنم ؟!
    یا نه ... من هم مثل اون جوونای شیر دل در مقابل مرگ می ایستم و بهش پوزخند میزنم ؟!

حیف نیست که دل این عاشق ها را بشکنید ... نه بهتر بگم که :

بهتر نیست بجای نمک خوردن و نمکدون شکستن کمی هم انصاف به خرج بدید ... آخه بی انصافا ... این بنده های خدا همون هموطنهای من و تو بودند ...
    همون بچه های ما بودند ...
    همون باباو برادرای ما بودند ...
    همون کسایی بودند که دل به دریا زدند و برای نگه داشتن اسلام و ایران آزاد اسلامی رفتند و از عزیز ترینچیزاشون دل کندند ... آخه مگه کمه کسی جونشو فدا بکنه ؟!

تا حرف شهیدبه وسط میاد تویه ذهن همه کلماتی مثل :

ایثار،فداکاری ، جوانمردی ، عشق و ... میاد .

ولی نمیدونم چرا تا میخوایی یه کاری بکنی که بر ضد اسلام و انقلابه همه این چیزا یادتون میره ...

اونها رفتندکه تو به راحتی بتونیبا حجاب بیرون بیایی ... بتونی چادر سرت بکنی و کسی بهت هیچی نگه ... نرفتندکه کاری ببکنند که تو بی حجاب بیرون بیایی ... گناه کردن که کاری نداره ... عفیف بودن و سالم بودن و ثواب کردن و تقوا سخته ...
    تو فکر کردی که الان که بی حجاب بیرون میری خیلی هنر کردی و زرنگی به خرج دادی و دل به دریازدی ؟!

نه ...به خدا نه ...

چرا نمیخواهی بفهمی که شهیدان چه کردند و برای چه هدفی به جبهه رفتد و جانفشانی کردند ؟! اخه مگه اونها چه هیزمه تری به شما ها فروختند که همه فکر و ذکرتون اینکه که خونشون را پایمال بکنید ...

نمیدونم اگه میدونستندکه قراره این انقلاب خونین به دست چه آدمهایی بیافته ، باز هم میرفتند و جونمی دادند ؟!
    آخه بی انصافی حدی داره ... نامردی حدی داره ... به خودتون بیایید ...

تا میگن شهید ، به یاد بیارید که چه کردند ... بیاد بیارید که این آزادی که دارید مدیوناز خود گذشتگی اونها هست .

فقط یه کلام : برای یه ثانیه هم که شده خودت را جای اونها بزار ... میدونم که نمیتونی خودت را جاشون بزاری ...
    پس خودت را یه لحظه جای مادر و پدر اونها بزار
    می دونم که این کار هم نمیتونی بکنی ...
    آخه قدرت نداری که این داغ را تحمل بکنی ...

میخوام معنی واقعی عشق را برات بگم :

عشق یعنی ازخودگذشتگی ، ایثار ، فداکاری، تلاش برای به دست آوردن دل محبوب ، غم دیدن ، بی خوابی کشیدن ، و از همه مهمتر جان فشانی ...

شهید یعنی عشق

شهید یعنی لاله خونین

به خدا مقام این شهیدان را به هیچ کدوم از شما ها نمیدند ومطمئن باشید اگرهمینطوری پیش برید به عذابی گرفتار میشید که هیچ راه فراری ندارید ...

همونطوری که الان هم گرفتار عذاب هستید !!!

دلشون را شاد کنید تا زندگیتون شاد بشه .

ویرایش توسط نرگس منتظر : 14-07-2011 در ساعت 15:40
    امضاء

2.  

3. Top | #2

عنوان کاربر
    مدیرارشد انجمن فن آوری و انجمن دفاع مقدس
    شماره عضویت
    8676
    نوشته
    25,238
    صلوات
    71109
    دلنوشته
    439
    ازطرف مرحوم پدرم:خدابیامرزدشان "الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍوَآلِ مُحَمَّدٍوعَجّل فَرَجَهم
    مورد تشکر
    19,225 در 11,578
    وبلاگ
    37
    دریافت
    0
    آپلود
    0

خوشا آنان که جانان می شناسند
    طریق عشق و ایمان می شناسند
    بسی گفتیم و گفتند از شهیدان
    شهیدان را شهیدان می‌شناسند
    امضاء

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع