نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: نامه ام خط به خط تمام می شود...

1. Top | #1

عنوان کاربر
    همكار انجمن
    شماره عضویت
    71
    نوشته
    12,719
    صلوات
    3110
    دلنوشته
    10
    صل الله علیک یا مولانا یا صاحب الزمان
    مورد تشکر
    7,622 در 2,114
    وبلاگ
    7
    دریافت
    0
    آپلود
    0

پیش فرض نامه ام خط به خط تمام می شود...

نامه ام خط به خط تمام می شود ولی حرف های نانوشته ام بی قراری می كنند.
    راستی مهربان من نامه ام با كدامین نشانه و به كدامین نشانی روانه كنم وبه دست كدامین قاصد بسپارم؟

باز هم جمعه غروب كرد اما؛ انتظار پنجره پایان نیافت بغض‌های حنجره پایان نیافت.

بار دیگر جمعه ای بود و دلی بود و امید و تمام چشم ها رو به افق دوخته بود, آسمان هم مكث می‌كرد لحظه‌ای تا بیایی از سفر, ای مسافر تمام قلب‌ها !

لحظه لحظه سرخی غروب به قلب‌های بیقرار شرر می‌ریخت و با عبور لحظه‌ها, قلب ها در سینه ها بی تاب تر می زد و چشم های انتظار خیره تر می شد ولی انگار قرار نبود به چشم تر عاشقان قدم بگذاری.
    آری باز جمعه ای دیگر از جنس تمام جمعه های انتظار غروب كرد اما در آینه اشكی چشمان كبوتران غریب ، تك سوار آرزوهای سپید جولان نداد.
    مهربان! با من بگو تا كدامین بهار باید جمعه شماری كنم؟
    ای مرد جمعه حضور, بیا كه جمعه ها بیش از این طاقت تنهایی ندارد.
    بیا كه جمعه ها هرچه دارند از تو دارند و هرچه داشته باشند تو را كم دارند. بیا كه عشق هم جای خالیت را پر نكرد.

خبر داری چقدر یاس ها دلواپسی می كنند؟ پیچك ها بر سر پرچین ها در انتظار تو نشسته اند وشكوفه های اطلسی در جمعه های بی كسی بیقراری می كنند و بلبلان در این باغ غم زده آواز نمی خوانند و دیر گاهی است كه ترنم بارانی خاك را نوازش نداده است.
    جمعه ها در تمام سال ها و فصل ها عید من است. عید تمام لحظه های منتظر است, عید تمام پا برهنگان عید تمام انبیا است.
    بیا كه عیدی سبزمان حضور بهاری توست.

مولا بگو كدامین جمعه می آیی, كدامین ماه, كدامین فصل سبز؟ بگو تا تمام كوچه های بی عبور دلم را با مژه های پریشان و اشك دیدگانم آب و جارو كنم. اگرچه من تمام جمعه ها را در انتظار تو نشسته ام.
    نامه ام خط به خط تمام می شود ولی حرف های نانوشته ام بی قراری می كنند. راستی مهربان من نامه ام با كدامین نشانه و به كدامین نشانی روانه كنم وبه دست كدامین قاصد بسپارم؟
    نمی دانم چرا گفته اند كه دلنوشته سبزم را به امواج آب ها بسپارم؟ شاید تمام آب ها و آبی ها در جستجوی چشمة چشمان تو اند و تو را خواهند یافت و نامه ام را به قلب نازنین تو خواهند سپرد ، پس من نامه ام را به جاری اشك هایم می سپارم وبه تو تقدیم می كنم.

من منتظرم تو از سفر برگردی
    پایان شب از دل سحر برگردی

از پیش دلم چه بی خبر رفتی تو
    من منتظرم كه بی خبر برگردی.

امضاء

2. تشكرها 5

مدير اجرايي (15-09-2012), سرنوشت (26-09-2012), شهاب منتظر (26-09-2012), عهد آسمانى (29-10-2012)

3.  

4. Top | #2

عنوان کاربر
    عضو آشنا
    شماره عضویت
    2657
    نوشته
    19
    مورد تشکر
    116 در 21
    دریافت
    6
    آپلود
    0

سلام و عرض ادب

ممنون از آقای بیرق ظهور

خیلی قشنگ بود ، کلی دلم واسه امام زمان تنگ شد

اجرت با خود مولا

5. تشكرها 4

مدير اجرايي (02-10-2012), شهاب منتظر (26-09-2012), عهد آسمانى (29-10-2012)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع