نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: جمله ی تورات که حضرت علی انها را هر روز میخواندند

1. Top | #1

عنوان کاربر
    كاربر ويژه
    شماره عضویت
    55
    نوشته
    7,121
    صلوات
    14
    دلنوشته
    1
    اللهم عجل لولیک الفرج
    مورد تشکر
    4,040 در 2,087
    دریافت
    6
    آپلود
    8

پیش فرض جمله ی تورات که حضرت علی انها را هر روز میخواندند

حضرت علی علیه السلام فر موند :
    از تورات یازده آیه بر گزیدم و به عربی با ز گرداندم و روزانه سه نو بت در آنهامی نگرم

1- ای آد میزاد تا آن هنگام که در تحت قدرت و سلطنت منی از شکوه هیچکس پروا مکن و بدان که قدرت و سلطنت من بر تو همشیگی و جاویدان است

2- ای آدمیزاد تاآ نگاه که خز ینه ها از ارزاق پر دارم از نر سیدن روزی خو یش میندیش و بدان که خزاین من پیوسته پر خواهد ماند

3- ای آدمیزاد تا آن زمانی که مرا توانی یافت به هیچکس دیگر دل مبند و بدان که هر وقت مرا جویا شوی نیکو کار و نزدیک به خود خواهی یافت

4- ای آدمیزاد به حق خودم سو گند که من دوستدار توام پس به حقی که بر تو دارم سو گندت میدهم که دوستدار من باش

5- ای آدمیزاد همه چیز ترا به خاطر تو آفر یدم و ترا به خاطر عبادت خود پس مباد که در راه آنچه برای تو آفریدم از آنچه تو را برای آن آفریدم در گذری

6- ای آدمیزاد تا آن وقت که از صراط نگذ شته ایی از خشم من ایمن منشین

7- ای آدمیزاد ترا از خاک و پس از آن از نطفه و علقه و مضغه ساختم و آفر ینش تو مرا رنجی و دشواری نداشت اینک پنداری که از قرص نانی به تو در رنج و دشواری اندر شوم

8- ای آدمیزاد محض خاطر خویش بر من آشفته می شوی لیکن به خاطر من بر خود خشگمین و آشفته نمی گردی

9- ای آدمیزاد روزی تو بر من فر ض است و مرا نیز بر تو فرایضی است لیکن بدان که اگر در انجام فرایض نسبت به من سر پیچی کنی من نه آنم که از فر ض و عهده خویش سر باز پیچم

10- ای آدمیزاد هر کس ترا برای خودش می خواهد اما من ترا برای خودت خو اهانم پس از من مگریز

۱۱- هر گاه در برابر من به بندگی ایستادی چنان باش که بنده ایی خا کسار در برابر پادشاهی شکو همند ایستاده است و چنان باش که در منظر خویش مرا می یابی که اگر تو مرا نتوانی دید من ترا می بینم

2. تشكر

3.  

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع