نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: ✿^**^✿ از کجا مي‏توان فهميد كه خدا ما را در ماه رمضان آمرزیده است یا نه؟ ✿^**^✿

1. Top | #1

عنوان کاربر
    كاربر ويژه
    شماره عضویت
    873
    نوشته
    4,037
    مورد تشکر
    9,396 در 3,226
    دریافت
    0
    آپلود
    0

پیش فرض ✿^**^✿ از کجا مي‏توان فهميد كه خدا ما را در ماه رمضان آمرزیده است یا نه؟ ✿^**^✿

آيا ما هم بخشيده شده ‏ايم؟

سؤالی که در اینجا مطرح است این است كه از کجا مي‏توان فهميد كه خدا ما را در ماه رمضان آمرزیده است یا نه؟

این یک سؤال عمومی است كه همه مي‏خواهيم بدانيم که آيا در اين ماه آمرزيده شده‏ايم يا نه. من یکی از نشانه‏ های آمرزش را مي‏گويم، هر كس، متناسب با حال خودش، پاسخ اين سؤال را مي‏يابد كه آيا خودش هم جزو آمرزيده شده‏گان است يا نه.

اگر حال «مراقبت» پيدا كرده‏ايد، آمرزيده شده‏ ايد!

اگر دیدید بعد از ماه رمضان، در رفتارها و کردارها و گفتارها، تجدید نظر کرده‏ اید، بدانيد كه لطف خدا شامل حال شما شده است.

خوب حرف من را گوش کنيد!
    يعني اگر داريم از خودمان مراقبت می‏کنیم، چه از نظر اعمال شخصی، چه در روابط اجتماعی ـ چهار محيط خانوادگی‏، آموزشي، کاری‏ و رفاقتی‏ ـ اين علامت آن است كه ما آمرزيده شده ‏ايم.

شما ببینید، ما معمولاً در اين چهار محیط هستیم؛ محيط خانوادگی، محيط آموزشی، محيط شغلی و محيط رفاقتی. اگر ديديد كه در اين محيط‏ها توجه دارید که كاري كه انجام مي‏دهيد، حرفي كه مي‏زنيد مشروع باشد يا انساني باشد، اگر دیدید این مراقبت برایتان پیدا شده است، بدانید که خداوند شما را آمرزیده است.

من سؤالی را مطرح کردم که همگانی بود. اگر می‏خواهی بفهمی كه واقعاً وضع تو بعد از ماه رمضان چگونه است؟ ببین، آيا این ماه رمضان روی تو اثر گذاشته‏ است یا نه؟

یکی از اثرات ماه مبارك، آمرزش گناهان است. آيا بعد از ماه رمضان، در ربط با اعمالم تغييري كرده ‏ام كه نشانه آمرزش باشد؟ آيا مراقبت پیدا کرده ‏ام؟ آيا دیگر حواسم جمع شده است یا نه؟ اگر دیدید حواستان جمع شده و مراقب اعمالتان هستيد، بدانید که خداوند به شما هم عنایت کرده است.

امضاء
    او منتظر ماست تا شرایط را برای ظهورش مهیا کنیم

هر یک از ما در قبال خون هر مظلومی که در جهان بر زمین میریزد مسوولیم

2.  

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع