نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: آشنایی با نرم افزار کاربردی Tag&Rename + دانلود

1. Top | #1

عنوان کاربر
    مدیر ارشد انجمن
    شماره عضویت
    796
    نوشته
    18,881
    مورد تشکر
    5,852 در 2,376
    وبلاگ
    85
    دریافت
    0
    آپلود
    0

kabotar. آشنایی با نرم افزار کاربردی Tag&Rename + دانلود

با عرض سلام و وقت بخیر خدمت کلیه دوستان ، همکاران و بازدید کنندگان سایت .
    نرم افزار Tag & Rename 3.7.0 ابزار قدرتمند جهت مدیریت فایل های موسیقی می باشد.استفاده بسيار آسان از اين نرم افزار و پشتيباني از فرمت هاي مختلف صوتي كه به صورت رايج مورد استفاده كاربران قرار مي گيرد دو خصوصيت بسيار مهم و كليدي اين نرم افزار برشمرده مي شود. Tag&Rename اطلاعات موجود براي هريك از فايل هاي صوتي را گشوده و قابليت ويرايش آن ها را به كاربر مي دهد. قابليت تبديل فايل هاي توليد شده از سوي اين نرم افزار به فرمت هايي نظير CSV، HTML، XML و البته TXT از ديگر قابليت هاي مهم نرم افزار است.

اين نرم افزار كه از حجم بسيار مناسبي هم بهره مي برد در عين سادگي مي تواند براي همه كاربران بسيار هم مفيد واقع شود چرا كه به مديريت هرچه بهتر فايل هاي صوتي و دسته بندي آن ها كمك زيادي مي كند.
    به عنوان مثال شما بارها با این مسئله روبرو شدید که یک فایل صوتی را از سایتهای مختلف دانلود کردید و به هنگام پخش آن توسط پلیر خود آدرس این سایت ها و لوگوی آن ها را مشاهده میکنید . من برای عزیزانی که در سایت آیه های انتظار در این زمینه فعالیت میکنند استفاده از این نرم افزار را پیشنهاد میکنم . شما با استفاده از ابزاری های این برنامه میتواند اطلاعات موجود در قسمت های مختلف فایل صوتی که دانلود کرده اید را تغییر دهید و آدرس سایت آیه های انتظار و لوگوی این وب سایت را در آن قرار بدهید . من در ادامه با قرار دادن سه عکس این مسئله را به طور کامل برایتان مفهوم خواهم کرد :
    عکس اول فایل صوتی دعای کمیل هست که در حال پخش توسط نرم افزار کی ام پلیر میباشد و شما لوگوی سایتی که من فایل را از آنجا دانلود کردم میتوانید ببینید :

عکس دوم و سوم را به خوبی مشاهده کنید . هم آدرس سایت قبلی عوض شده و بجای آن آدرس سایت آیه های انتظار درج شده و هم در عکس سوم که از ویندوز مدیا پلیر گرفته شده میبینید که لوگوی سایت آیه های انتظار هم به اطلاعات داخلی فایل اضافه شده است :

•.•.•.•.•.•.•.•.•.•.•.•. .•.•.•.•.•.•.•.•.•.•.•.•. •.•.•.•.•.

کار کردن با این نرم افزار بسیار ساده است و فکر نمیکنم نیازی به توضیحات برای آموزش باشد . شما هر فایلی را که انتخاب کنید و وارد نرم افزار بنمایید با کلیک کردن روی آن با صفحه ای مواجه میشود که امکان ویرایش اطلاعات داخلی فایل ، گذاشتن لوگو و حتی اضافه کردن تکست آهنگ را به شما خواهد داد .
    نرم افزار Tag&Rename در فایل های پیوست به این پست اضافه شده است . این نرم افزار در یک فایل زیپ قرار دارد و حجم آن حدودا 6 مگابایت میباشد .

پسورد فایل زیپ :
    ayehayeentezar.ir

فایل های پیوست شده فایل های پیوست شده
    ویرایش توسط مدير اجرايي : 02-10-2013 در ساعت 13:11
    امضاء

رفتن دلیل نبودن نیست

من در جستجوی قطعه ای از آسمان پهناور هستم

که از تراکم اندیشه های پَست، تهی باشد .

2.  

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)