نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: ۩❀۩◕❀۩◕ کتک در عوض تذکر به زن بدحجاب ◕۩❀۩❀۩◕

1. Top | #1

عنوان کاربر
    مدیر ارشد انجمن زنان
    شماره عضویت
    2988
    نوشته
    8,405
    صلوات
    14
    دلنوشته
    1
    خدایا به تو پناه میبرم از شر همه بدیها و ناملایمات زندگی پناهم ده که جز تو پناهی ندارم
    مورد تشکر
    24,923 در 7,352
    وبلاگ
    1
    دریافت
    0
    آپلود
    0

پیش فرض ۩❀۩◕❀۩◕ کتک در عوض تذکر به زن بدحجاب ◕۩❀۩❀۩◕

شب گذشته عده‌ای اراذل و اوباش در شهرک غرب به دو جوان ناهی از منکر حمله کرده و به شدت این دو جوان را مورد ضرب و شتم قرار دادند.

یکی از مضروبان این حادثه در تشریح ما وقع گفت: ساعت ۲۲:۳۰ روز گذشته با یکی از دوستان خود در حال پیاده روی در بوستان سلامت واقع در خیابان علامه طباطبایی شهرک قدس بودیم که خانمی با حجابی نامتعارف که در حال سگ گردانی بود را مشاهده کردیم. من هم ضمن تذکر درباره حجاب متعارف این خانم ناگهان دیدم که او روسری خود را به طور کامل از سر خود جدا کرد و مشغول فحاشی شد. با شنیدن داد و فریاد و فحاشی این خانم ناگهان تعدادی از اراذل و اوباش بر سر ما دو نفر ریختند و ما را به قصد کشت کتک زدند.

این ناهی از منکر که فرزند جانباز نیز می باشد ادامه داد: همه چیز در یک لحظه اتفاق افتاد. من فقط سر خود را با دو دست گرفتم که ضربه هایی که با لگد به من می‌زدند کمتر به جمجمه‌ی من اصابت کند.

وی افزود: این افراد بعد از ضرب و شتم از محل متواری شدند و ما هم تنها کاری که توانستیم در آن شرایط انجام بدهیم تماس با پلیس بود که البته دیگر کار از کار گذشته بود.

وی با بیان این مطلب که هنوز آثار ضرب و شتم در سر و صورت من به وضوح دیده می شود اظهار داشت: من و دوستم فقط سعی کردیم وظیفه شرعی خود را به بهترین شکل زبانی که بر همگان واجب است انجام دهیم و به هیچ وجه قصد ایجاد مزاحمت نداشتیم.

وی در پایان با اشاره به کم کاری نهادهای مسؤول در زمینه فریضه‌ی امر به معروف و نهی از منکر خاطرنشان کرد: نمی دانم تا چه وقت باید شاهد این رفتارهای هنجارشکنانه در شهرمان باشیم این در حالی است که کشور خود را به عنوان ام القرای جهان اسلام می‌دانیم.

امضاء

2.  

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع