نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: ღ.•*♥*•.ღ حکمت اتفاقات و بلاهای پیش بینی نشده _ داستان واقعی ، خواندنی و خیلی زیبا که در پاکستان اتفاق افتاده... ღ.•*♥*•.ღ

1. Top | #1

عنوان کاربر
    مدیر ارشد انجمن ایران شناسی
    شماره عضویت
    1938
    نوشته
    13,518
    صلوات
    1998
    دلنوشته
    2
    « اَلـلّـــهُـــمَّ عَـجِّـــل لِـولـیِّـــنَاالـفَـــرَجَ »
    مورد تشکر
    42,176 در 11,163
    دریافت
    0
    آپلود
    1

ღ.•*♥*•.ღ حکمت اتفاقات و بلاهای پیش بینی نشده _ داستان واقعی ، خواندنی و خیلی زیبا که در پاکستان اتفاق افتاده... ღ.•*♥*•.ღ

حکمت اتفاقات و بلاهای پیش بینی نشده :

داستان واقعی ، خواندنی و خیلی زیبا که در پاکستان اتفاق افتاده...

یک پزشک وجراح مشهور (د. ایشان) روزی برای شرکت دریک کنفرانس علمی که جهت بزرگداشت وتکریم او بخاطر دستاوردهای پزشکی اش برگزار میشد، باعجله به فرودگاه رفت..

بعدازپرواز ناگهان اعلام کردندکه بخاطر اوضاع نامساعدهوا ورعدوبرق وصاعقه، که باعث ازکارافتادن یکی ازموتورهای هواپیماشده ، مجبوریم فروداضطراری درنزدیکترین فرودگاه را داشته... باشیم..

دکتربلافاصله به دفتراستعلامات فرودگاه رفت وخطاب به آنهاگفت:
    من یک پزشک متخصص جهانی هستم وهردقیقه برای من برابر باجان خیلی انسانها هاست وشما میخواهیدمن 16ساعت تواین فرودگاه منتظرهواپیمابمانم؟
    یکی ازکارکنان گفت جناب دکتر، اگرخیلی عجله دارید میتونید یک ماشین دربست بگیرید تا مقصد شما سه ساعت بیشترنمانده است.

امضاء

http://www.ayehayeentezar.com/signaturepics/sigpic1938_35.gif

2.  

3. Top | #2

عنوان کاربر
    شماره عضویت
    1938
    نوشته
    13,518
    صلوات
    1998
    دلنوشته
    2
    مورد تشکر
    42,176 در 11,163
    دریافت
    0
    آپلود
    1

دکتر ایشان باکمی درنگ پذیرفت وماشینی را کرایه کرد و براه افتاد که ناگهان در وسط راه اوضاع هوا نامساعد شدوبارندگی شدیدی شروع شد بطوریکه ادامه دادن برایش مقدورنبود ساعتی رفت تااینکه احساس کرد دیگه راه راگم کرده خسته وکوفته ودرمانده وباناامیدی براهش ادامه داد که ناگهان کلبه ای کوچک توجه اورابه خود جلب کرد...

کنار اون کلبه توقف کرد ودر را زد، صدای پیرزنی راشنید .

-بفرما داخل هرکه هستی... دربازاست...

دکتر داخل شد وازپیرزن که زمین گیر بود خواست که اجازه دهدازتلفنش استفاده کند،..

پیرزن خنده ای کرد وگفت:.کدام تلفن فرزندم؟ اینجا نه برقی هست ونه تلفنی...ولی بفرما واستراحت کن وبرای خودت استکانی چای بریزتاخستگی بدرکنی وکمی غذاهم هست بخور تاجون بگیری...

دکترازپیرزن تشکرکرد ومشغول خوردن شد، درحالیکه پیرزن مشغول خواندن نماز ودعابود..که ناگهان متوجه طفل کوچکی شدکه بی حرکت بر روی تختی نزدیک پیرزن خوابیده بود، که هرازگاهی بین نمازهایش اورا تکان میداد.

پیرزن مدتی طولانی به نمازودعامشغول بود، که دکتر روبه اوگفت:
    ... بخدا من شرمنده این لطف وکرم واخلاق نیکوی توشدم ، امیدوارم که دعاهایت مستجاب شود.

پیرزن گفت:
    و اما شما،... رهگذری هستید که خداوند به ما سفارش شما را کرده است.

امضاء

4. Top | #3

عنوان کاربر
    شماره عضویت
    1938
    نوشته
    13,518
    صلوات
    1998
    دلنوشته
    2
    مورد تشکر
    42,176 در 11,163
    دریافت
    0
    آپلود
    1

ولی دعاهایم همه قبول شده است بجز یک دعا...

دکترایشان گفت:
    چه دعایی؟

گفت:
    این طفل معصومی که جلوچشم شماست نوه من هست که نه پدر داره ونه مادر، به یک بیماری مزمنی دچارشده که همه پزشکان اینجا ازعلاج آن عاجزهستند..
    به من گفته اندکه یک پزشک جراح بزرگی بنام دکتر ایشان هست که اوقادر به علاجش هست ،..ولی اوخیلی ازمادورهست ودسترسی به او مشکل هست ومن هم نمیتوانم این بچه را پیش اوببرم..
    میترسم این طفل بیچاره ومسکین خوار وگرفتارشود..پس ازالله خواسته ام که کارم راآسان کند..!

دکترایشان درحالیکه گریه میکردگفت:
    به والله که دعای تو، هواپیماها راازکارانداخت وباعث زدن صاعقه ها شدوآسمان را به باریدن واداشت..تااینکه من دکتررابسوی تو بکشاندومن بخدا هرگز باورنداشتم که الله عزوجل بایک دعایی این چنین اسباب رابرای بندگان مومنش مهیا میکند... و به سوی آنها روانه می کند.

« وقتی که دستها ازهمه ی اسباب کوتاه می شود، فقط پناه بردن به آفریدگار زمین و آسمان ها پا بر جاست... »

ویرایش توسط شهاب منتظر : 10-12-2013 در ساعت 23:23
    امضاء

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع