نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: وصیت نامه* شهید حمید ابویی *

1. Top | #1

عنوان کاربر
    مدیر ارشد انجمن اهل بیت علیهم السلام
    شماره عضویت
    143
    نوشته
    21,044
    صلوات
    4413
    دلنوشته
    5
    اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍاَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّک
    مورد تشکر
    50,598 در 16,233
    وبلاگ
    15
    دریافت
    0
    آپلود
    0

goll وصیت نامه* شهید حمید ابویی *

وصیت نامه شهید حمید ابویی

قال الحسین: «فان تکن الانسان للموت فقتل امر بالسیف فی الله افضل»

امام حسین (ع) فرمودند: اگر سرانجام بدن‌ها را مرگ خواهد بود و نیست خواهد شد پس چه بهتر و والاتر که آدمی در راه خدا با شمشیر کشته شود.

درود بر امام امت خمینی بت شکن و سلام بر امت امام این پویندگان و جویندگان راه امام. سلام و درود بر پیشتازان انقلاب اسلامی که در رأس آن‌ها امام خمینی پرچم‌دار حماسه آفرین حسینی که برای پیشبرد اهداف اسلام عزیز بر طاغوت و طاغوتیان عصر خود پیروز گشته و چون ابراهیم بت شکن تمام بت‌ها را در هم شکسته و می‌رود تا پرچم اسلام را در همه اقصی نقاط جهان به اهتزاز در آورد؛ و سلام من بر تو ای مادر عزیزم که بالاخره بر احساس مادرانه‌ات پیروز شدی و فرزندت را روانه میدان نبرد کفار و مسلمین کردی و گفتی که تو را در راه خدای بزرگ هدیه انقلاب اسلامی می‌کنم که مادری از سلاله فاطمه زهرا هستی سلام بر پدرم، درود بر تو که چونان ابراهیم فرزند خویش را به فرمان خدا به قربانگاه فرستادی.
    خواهرم تو نیز زینب زمان باش و در راه خدا و برای خدا پیام شهدا را به برادران و خواهران برسان.
    برادرم، راه خدا بهترین و برترین راه‌هاست و پوینده و کوشنده این راه باش و خیلی از برادرم احمد می‌خواهم که زحمات مرا ببخشد و تا آنجا که توان داری در راه اسلام و ولایت فقیه و روحانیت قدم بردار و پیوند خود را با سپاه مستحکم‌تر کن و از تمام اقوام می‌خواهم که دنبال علم و دانش بروید و ایدئولوژی اسلامی فراگیرید و عمل کنید از برادران دانش آموزم می‌خواهم که در راه اسلام، لایت فقیه و روحانیت قدم برداشته و از گیجی‌های به وجود آمده توسط منافقین منحرف نشوند و هوس‌ها و پوچی‌ها را کنار بگذارند و به خود آیند.
    برادران گرامی در این موقعیت حساس که عاشورای حسین بار دیگر در ایران زنده شد و نشان داد حسینی‌ها هنوز هستند و تا حکومت الله را در سراسر جهان برقرار سازند به پیکار علیه کفر ادامه می‌دهند.
    به میدانی قدم نهاده‌ام که نتیجه‌اش از قبل گرفته و با ایمان کامل پیکار می‌کنم.
    چون اگر در این میدان کشته شوم به مقام والا دست یافته و راه حسین را رفته‌ام و اگر زنده ماندم شاهد پیروزی بزرگی که همان پیروزی مسلمین بر کفار است خواهم بود و هیهات که 18 سال از عمرم گذشت و هنوز اندر خم یک کوچه‌ام زیرا از نعمت‌هایی که پروردگار به من داده سپاسگزاری نکرده‌ام و شرمنده‌ام و بیشتر از همه از نعمت بزرگ خداوند ناسپاسی کردم که امام و رهبر و مرجع تقلید، روح خدا، خمینی بت شکن باشد.
    توفیق نیافتم تا ایشان را از نزدیک زیارت کنم، توفیق نیافتم آن طور که باید در گفتارش تفکر کنم و توفیق نیافتم که بیشتر بشناسمش و از پدر و یا برادر می‌خواهم به جای من به زیارت ایشان بروید.
    و از مردم مهریز می‌خواهم که دیگر این ننگ محله گرایی را زمین گذاشته و آب به آسیاب این منافقین و مجاهد خلقی‌ها نریزید و با هم وحدت داشته باشید و کسانی که مسئولیت را مقام می‌دانند و بر خلاف اسلام قدم بر می‌دارند باید بدانند، کسانی که هر روز همراه یک بیرقی سینه می‌زنند باید بدانند و کسانی که در حزب رستاخیز خدمت کردند و خود را دوباره جا زده‌اند باید بدانند که این ملت جلوی شما را خواهند گرفت و سپاه باید جلوی چنین افرادی را بگیرد و انشالله حکومت عدل اسلامی در تمام نقاط جهان برقرار شود. «
    قتلا فی سبیلک فوق لنا» خدا، شهادت و قتل در راه تو آرزوی من است مرا در رسیدن به این آرمان موفق گردان.

امضاء

2.  

3. Top | #2

عنوان کاربر
    مدیر ارشد انجمن اهل بیت علیهم السلام
    شماره عضویت
    143
    نوشته
    21,044
    صلوات
    4413
    دلنوشته
    5
    اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍاَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّک
    مورد تشکر
    50,598 در 16,233
    وبلاگ
    15
    دریافت
    0
    آپلود
    0

فرآوری: سامیه امینی

بخش فرهنگ پایداری تبیان

منبع: سایت: استانداری یزد/ 313 شهید شهرستان مهریز

امضاء

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)