نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: توهین مجدد دانشمند به امام خامنه ای | شبکه امام حسین(ع)

1. Top | #1

عنوان کاربر
    كاربر ويژه
    شماره عضویت
    873
    نوشته
    4,037
    مورد تشکر
    9,396 در 3,226
    دریافت
    0
    آپلود
    0

توهین مجدد دانشمند به امام خامنه ای | شبکه امام حسین(ع)

این اولین بار نیست که شبکه امام حسین(ع) با فرافکنی به هر بهانه ای به خود اجازه می دهد به نظام بتازد. از نمونه های دیگر، توهین علیه امام خامنه ای (مدظله العالی) صحبت های آقای دانشمند در همین شبکه می باشد که می توانید کلیپ تصویری آن را در پایین مشاهده نمایید.
    ایشان در صحبت های خود مانند گذشته، مستقیم و غیرمستقیم تهمت های ناروایی را به ولی امر مسلمین جهان، امام خامنه ای نسبت می دهد.

برای ما خیلی عجیب نیست که شبکه هایی نظیر این شبکه که منابع مالی شفافی ندارند چگونه توانسته اند تصاویر خود را به تمام دنیا مخابره کنند و به تعبیر خودشان شبکه ای در سطح کره زمین راه اندازی کنند چرا که از خاطرمان نرفته است که دولت انگلیس در اقدامی غیرقانونی حساب بانکی شبکه پرس تی وی در انگلیس را بدون حکم دادگاه مسدود کرد و برخی شبکه های اجتماعی حساب کاربری این شبکه خبری را تحت فشارهای لابی های صهیونیستی غیر فعال کردند و مانع از انجام فعالیت های خبری این شبکه شدند ولی امروز می بینیم چگونه شبکه هایی نظیر شبکه امام حسین(ع) در شبکه های اجتماعی تصویری معاند مورد حمایت قرار می گیرند و تصاویر خود را به سراسر دنیا ارسال می کنند و در لباس دین بر علیه دین فعالیت می کنند. اگر این امتیازات در اختیار چنین شبکه هایی قرار نگیرد جای سوال دارد چرا که به سهم خودشان دین خود را در ضربه زدن به نظام اسلامی ادا کرده اند و خیالشان راحت است که حق مطلب را ادا کرده اند. در مورد شخصیت جناب دانشمند، قبلا هم مطالبی متذکر شده بودیم که با انتقادهای فراوان روبرو شده بود. اما این بار می بینیم که ایشون با کلامی رک و راست تر کینه های درونی خود را منتشر می کند. کسانی که در حوادث سال ۸۸ هیچ گونه احساس خطری نکرده اند، در دامن انگلیس علیه شان و جایگاه ولایت فقیه به توهین و شبهه پراکنی می پردازند.
    آقای دانشمند حتی اگر یک بار کتاب ولایت فقیه حضرت امام(ره) را مطالعه می کردند، مفهومِ "علیِ زمان" را درک می کردند

.مطمئنا کسی در مقام مقایسه ی ذات قدسی و ملکوتی حضرات معصومین با ولی فقیه نیست؛ اما چه کسی می تواند منکر این شود که ولی فقیه در جایگاه امیرالمومنین نشسته است؟

اینکه حضرت امام(ره) نیز فرموده اند "ولایت فقیه همان ولایت رسول الله است" نیز در کتاب ولایت فقیه حضرت امام این گونه توضیح داده شده است که اجرای احکام اسلامی و حدود آن به دست معصوم یا نائبان آن ها هیچ تفاوتی ندارد.

آیا جناب دانشمند به حضرت امام(ره) هم معترضند؟ آیا این سخنان را نشنیده بودند؟ چرا تا کنون احساس خطر نکرده اند؟
    به راستی چرا ایشان در آن شبکه از قمه زنی و انحرافات دیگر این تیم انگلیسی صفت آزرده نمی شوند؟ پاسخ را خدمتتان عرض می کنم! وقتی از ولایت الله خارج شوی؛ برای قرار گرفتن در ولایت طاغوت، می بایست شرف و عزت خود را هم به حراج بگذاری.. مفهوم نیابت امام چیزی نیست که با سخن پراکنی چنین افرادی که خود کوچک کننده ی شان روحانیت هستند، زیر سوال برود. چرا که خود حضرت امام زمان(عج) به مفهوم ولایت خاص و ولایت عام تصریح فرموده اند. بله! این گونه است.. خودنمایی و ابراز وجود گاهی باعث می شود احادیث متقن را هم زیر سوال ببرند! آقای دانشمند! شما غلط می کنید که از درونیات شخص رهبری خبر می دهید. شما غلط می کنید که در مقام مقایسه ی قنبر علی(ع) و حضرت خامنه ای هستید. آیا شما این گونه مدافع حریم اهل بیت هستید؟

یخرجونهم من النور الی الظلمات..

با نام دین به جنگ دین رفتن از کارهای اصلی خودفروفتگان و عمال انگلیس می باشد.

دانلود کلیپ در ادامه مطلب

9 مگابایت
    دانلود کلیپ تصویری
    [با لینک مستقیم]

ادامه در پست بعد...
    امضاء
    او منتظر ماست تا شرایط را برای ظهورش مهیا کنیم

هر یک از ما در قبال خون هر مظلومی که در جهان بر زمین میریزد مسوولیم

2.  

3. Top | #2

عنوان کاربر
    كاربر ويژه
    شماره عضویت
    873
    نوشته
    4,037
    مورد تشکر
    9,396 در 3,226
    دریافت
    0
    آپلود
    0

توهین قبلی دانشمند به ولایتمداران که توسط سایت مبارزکلیپ افشا شده بود:

آنقدر که اسلام از این مقدسین روحانى‏ نما ضربه خورده است، از هیچ قشر دیگر نخورده است و نمونۀ بارز آن مظلومیت و غربت امیرالمؤمنین ـ علیه السلام ـ که در تاریخ روشن است. … من به طلاب عزیز هشدار مى‏دهم که علاوه بر اینکه باید مواظب القائات روحانى نماها و مقدس ‏مآبها باشند، از تجربۀ تلخ روى کار آمدن انقلابى نماها و به ظاهر عقلاى قوم که هرگز با اصول و اهداف روحانیت آشتى نکرده‏اند عبرت بگیرند.] {صحیفه ی نور/ جلد بیست و یکم – صفحه ۲۷۳/ پیام منشور روحانیت}

تا حالا کلیپی از آقای دانشمند منتشر نکردیم، این بار هم فقط جهت تنویر افکار عمومی این کلیپ را قرار میدهم تا ایشان و امثال ایشان بدانند تریبونی که به برکت خون شهدا و نظام مقدس جمهوری اسلامی به دست آورده اند جای ترویج انحرافات ذهنی شان نیست.

این بار آقای دانشمند پا را فراتر گذاشتند و با الفاظی که فقط خودش لایقش است به حزب الله عزیز اهانت کردند. به مناسبت ایام شهادت جواد الائمه(ع) متولیان امامزاده عبدالله از آقای دانشمند جهت سخنرانی به امامزاده دعوت نمودند. همان شب اول آقای دانشمند وارد فاز جدیدی به نام تعریف ولایت شدند اما غافل از آن که ایشان آدرس را اشتباهی رفته اند.ایشان سخنانی ایراد نمودند که با واکنش قاطع حزب الله و مردم ولایتمدار روبرو شد که تعجب همگان را از تیز هوشی برادران ارزشی در بر داشت.

بخشی از سخنان ایشان را با هم میخوانیم:

“مقام معظم رهبری تشریف برده بودند اصفهان؛ یک عده آدم های بی شعور و بی دین و از آن مریدهای احمق که همه جا هستند روی پرچم نوشته بودند: از این علی تا آن علی یک آینه فاصله است / آن علی در نجف واین علی در خامنه است.

این کفر محض است باید دندان آن کسی که غیر معصوم را با معصوم مقایسه می کند توی دهانش خورد کرد .باید دهانش را دوخت. هرکس می خواهد باشد.

تمام عالم اگر جمع شوند به قدر یک شاخه موی ابی طالب نمی شوند . این ها را می گویند که جوان ها به علی هم شک می کنند اینجور شعار می دهید که جوان امروزی هنگ می کند همه را به بی دینی محکوم می کند. حق هم دارد ،بی دینی مگر شاخ و دم دارد .
    این حرف ها یعنی چه؟ کفر محض است. علی زمان؟! کفر محض است، خدا خیرشان بدهد ایشان در ابتدای سخنرانی شان گفتند من بدنم می لرزد عبارت خود بزرگوار این است الله اکبر من بدنم می لرزد اینها را نگویید (و خیلی هم نارحت شدند) فرمودند من بند کفش قنبر غلام علی هم نمی شوم بعد یک مشت مرید احمق، یک مشت مرید بی شعور، بی دین و بی تربیت هرچه دلشان می خواهد می نویسند و هم آبروی این سید را می برند و هم آبروی دین را… .”

1.59 مگابایت
    دانلود کلیپ تصویری
    [با لینک مستقیم ]

ما خامنه ای را خدا نمی دانیم، اما افتخار خدا در این زمانه خامنه ایست..

ما که رفتیم. مادری پیر دارم و زنی و ۳ بچه قد و نیم قد.
    از دار دنیا چیزی ندارم الا یک پیام:
    یقه‌تان را می‌گیریم اگر ولایت فقیه را تنها بگذارید.

شهید مجید محمدی

- حضور دانشمند در شبکه ضد وحدت و نکاتی پیرامون بیانیه ایشان

(جناب دانشمند بیانیه شما زیبا بود.اما چه کنم که جنابعالی در یک شبکه ضد وحدت با بینندگان فراوان آن شبهه ها را وارد نمودید و ناخواسته ….اما مهم نیست. بیایید و در همان شبکه بیانیه تان را قرائت بفرمائید تا ببینید فرزندان عاشورایی امام خمینی و رهبر ی معظم انقلاب چطور ارادت خود را به شما نشان خواهند داد.)
    امضاء

4. Top | #3

عنوان کاربر
    مدیر ارشد انجمن
    شماره عضویت
    1069
    نوشته
    10,725
    صلوات
    434
    دلنوشته
    4
    تقدیم به روح پاک و ملکوتی خانم فاطمه زهرا مرضیه سلام الله علیها
    مورد تشکر
    11,145 در 2,987
    وبلاگ
    4
    دریافت
    0
    آپلود
    0

سلام

در اینکه جناب دانشمند از ابتدا فردی تند رو بودن شکی نیست

اصلا سخنرانی های قدیمی ایشون رو هم اگه کسی گوش داده باشه متوجه میشه که چقد دامن به اختلافات شیعه وسنی میزدن

و اما شبکه معلوم الحالشان ... باور کنید امثال این شبکه ها رو اگه مشاهده کنید به عینه می بینید که غرض سیاسی هم نداشته باشند با

برنامه های خسته کننده و ملال آور سعی در منفور کردن مذهب بین مردم دارند.
    امضاء

5. Top | #4

عنوان کاربر
    کاربر عادی
    شماره عضویت
    5283
    نوشته
    1
    مورد تشکر
    2 بار در 1
    وبلاگ
    7
    دریافت
    0
    آپلود
    0

doooaaa

00000000000000000000000000000000000000000000000000 0

6. Top | #5

عنوان کاربر
    كاربر ويژه
    شماره عضویت
    873
    نوشته
    4,037
    مورد تشکر
    9,396 در 3,226
    دریافت
    0
    آپلود
    0

اشکال آقای دانشمند مغلطه ای بیش نیست. اگر اشکالی باشه در مراتب بالاترش هم هست...

مثل مقایسه بین پیامبر صلی الله علیه واله با خداوند یا مقایسه اولوالامر با پیغمبر اکرم(ص) .

بسم الله الرحمن الرحیم

یا ایهاالذین امنوا اطیعوالله واطیعوالرسول و اولی الامر منکم

آیا مساوی بودن اولی‌الامر با پیامبر ـ صلّی الله علیه و آله ـ خصوصاً اینكه با یك امر آمده است و (اطیعوا) یك بار بیان شده است، «اطیعوا الرسول واولی الامرمنكم» نشانه این است كه اولی‌الامر دارای تمام منصب‌های پیامبر اكرم ـ صلّی الله علیه و آله ـ می‌شود؟ اگر این چنین باشد، نعوذُبالله این اشكال بر خداوند هم وارد است؟

امّا اگر بگوئیم فقط در اطاعت مثل رسول‌الله ـ صلّی الله علیه و آله ـ است و رسول الله - صلی الله علیه وآله- هم در اطاعت مثل خداوند متعال است نه در تمام جهات، این عین تصریح قرآن است ،چنانكه در ادبیات عرب وقتی می‌گویند زید مانند شیر است یعنی در شجاعت نه در یال و كاكل داشتن، پس لزوم اطاعت از احادیث ائمه اطهار ـ علیهم السّلام ـ ، مانند لزوم اطاعت از حكم پیامبر اسلام است نه اینكه آنها نبی باشند.

لازمه مساوی قرار گرفتن پیامبر اكرم ـ صلی الله علیه و آله ـ با خداوند در اطاعت، این نیست كه نعوذبالله پیامبر اكرم ـ صلّی الله علیه و آله ـ مثل خدا شده و عملش ذاتی شود، بلكه بدین معنا است كه اوامر پیامبر همان اوامر الهی و نواهی او، نواهی الهی است «و ما ینطق عن الهوی ان هو الاّ وحی یُوحی، علّمه شدید القوی» (سوره نجم، آیه 5 ـ 3)

http://www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=276802
    امضاء

7. Top | #6

عنوان کاربر
    كاربر ويژه
    شماره عضویت
    873
    نوشته
    4,037
    مورد تشکر
    9,396 در 3,226
    دریافت
    0
    آپلود
    0

پیش فرض اعلام برائت حجت‌الاسلام دانشمند از فرقه شیرازی

اعلام برائت حجت‌الاسلام دانشمند از فرقه شیرازی

حجت‌الاسلام دانشمند طی سخنانی در جمع مردم کرج بار دیگر از جریان شیرازی و شبکه‌های ماهواره‌ای این جریان اعلام برائت کرد.

به گزارش عرش نیوز، وی با تکیه بر انقلاب اسلامی ایران و
    جایگاه ولایت فقیه افزود: بنده سرباز ولایت بوده‌ام، هستم و خواهم بود و اگر بنده را قطعه قطعه هم بکنند، نمی‌توانند بنده را در مقابل نظام و رهبری قرار بدهند.

وی با اشاره به توطئه‌های دشمنان و شناسایی برنامه‌های تفرقه‌افکنانه آنها گفت: یک جریانی است که می‌خواهد وحدت شیعه را به هم بزند و امت حزب‌الله را علیه خودی‌ها تحریک کند.

دانشمند درباره حضور خود در یکی از شبکه‌های ماهواره‌ای وابسته به جریان انحرافی و مشکوک شیرازی که تحت پوشش دفاع از تشیع و با حمایت آشکار دولت انگلیس به تفرقه میان مسلمین دامن می‌زند توضیح داد:

یک سال است که با آنها قطع رابطه کرده و از آنان اعلام برائت کرده‌ام و گفته‌ام برنامه‌هایتان مخالف نظام است.

منبع:کیهان

ابراز برائت صریح حاج آقا دانشمند از جریان خاص شیرازی‎ها در کرج /به آن شبکه‏‎ماهواره‎ای گفتم برنامه‏‎هایتان ضد نظام است
    حجت الاسلام دانشمند، در سخنانی ضمن ابراز برائت از جریان تکفیری شیرازی و شبکه های ماهواره ای این جریان، اعلام کرد به دلیل تاکید این جریان بر مسئله قمه زنی، هفته برائت و دیگر مسائل، با این جریان قطع ارتباط کرده و اعلام کرده است که دیگر در برنامه های آن شرکت نخواهد کرد.

گروه دین و اندیشه « تیتریک »؛دانشمند که در جمع مردم کرج سخنرانی می کرد، به انتشار این فایل صوتی منتسب به خود که به صورت گسترده در رسانه‌های ضدانقلاب پخش شده بود، ضمن ابراز برائت از این اظهارات و تاکید بر تحریف و تقطیع شدن آن از ارتباط با فرقه شیرازی ابراز برائت کرده و اعلام کرده است که مدت هاست در شبکه های ماهواره ای این جریان حاضر نمی شود. آنچه در ادامه می خوانید متن سخنرانی اوست که در ادامه می‌آید:

انقلاب و جایگاه ولایت فقیه و ولی امر مسلمین در قلوب مسلمین و مؤمنین است و عشق به ایشان روز به روز اضافه می‌شود و اتفاقاً بنده این حساسیت‌ها را به فال نیک می‌گیرم و به خودم می‌بالم که ملتی داریم و در کشور امام زمانی زندگی می‌کنیم که در مسائل معنوی و دینی با هیچ احدی تعارف نداریم. این از افتخارات هر شیعه‌ای است.

مطلب دوم، از وقتی این فتنه و توطئه شروع و از حدود شش ماه پیش در دهه دوم محرم علم شد، همان موقع خطاب به ملت ایران پیام دادیم و می‌توانید در سایت‌هایی که بیننده زیاد داشت تشریف ببرید و تاریخش را هم ببینید.. هنوز هم که هنوز است، هست و به دوستان هم گفته‌ام بگذارید تا آخر عمر باشد. فقط در یک کلمه می‌گویم. بنده سرباز ولایت بوده‌ام، هستم و خواهم بود و اگر بنده را قطعه قطعه هم بکنند، نمی‌توانند بنده را در مقابل نظام و رهبری قرار بدهند. شاید با شیطنت و شایعات یک جوری درست کنند، ولی وقتی رهبر انقلاب می‌فرماید بصیرت داشته باشید، یکی از جاهایی که جای بصیرت است همین جاست که تیری که دشمن درست می‌کند به دست دوست شلیک نشود.

این توطئه فقط مال من هم نبود. بنده قربانی چهارم بود. بعد هم قربانی‌های پنجمی، ششمی و... بودند و الان هم دو سه هفته است به آقای پناهیان حمله کرده‌اند. قبل از آن آقای نقویان بود، پیش از آن آقای انصاریان و آقای ملاباسم بودند. این یک جریانی است که وحدت شیعه را به هم بزنند و دو کار بکنند؛ اول این که به مردم
    تلقین کنند خطبای موفق با رهبر نظام حاشیه دارند.

می‌خواهند این را تلقین کنند که کور خوانده‌اند. دیگری هم امت حزب‌الله را علیه خودی‌ها تحریک کنند. باید حواسمان را جمع کنیم. همان طور که ما باید حواسمان

جمع باشد کجا می‌رویم، کجا سخنرانی می‌کنیم و چه می‌گوییم، شما ملت هم باید حواستان جمع باشد. اگر دوستانی که خلاصه خیلی دغدغه این مطالب را دارند به شهر ما، اصفهان، آیت‌الله مظاهری، اطلاعات اصفهان و دوستانی که بزرگان شهر اصفهان هستند زنگ می‌زدند و در باره بنده بیوگرافی می‌گرفتند متوجه می‌شدند این یک توطئه بیشتر نیست.

ما با هم سابقه داریم. من که خروجی امروز و دیروز نیستم. 30 سال است سخنران این مملکت هستم. از هفده سالگی تا الان یزد، مشهد و تهران می‌روم. چهار روز که این شهر و آن شهر نرفته‌ام. بنده سخنران دو روزه که نیستم. حالا بنده از خودم بگویم بد است. بروید بپرسید.

از افتخاراتم این است که برای بیعت با رهبری با دوستان روحانیون از اصفهان پیاده تا تهران آمدیم و موقعی که جبهه و جنگ بود ایشان را آیت‌الله خامنه‌ای می‌گفتیم، منتهی جناح‌هایی که نمی‌خواهم اسمشان را بیاورم، در اصفهان با ما می‌جنگیدند که چرا می‌گویید آیت‌الله؟

استاد ما هجده نوزده سال با آقا هم‌مباحثه بود و ایشان از آن موقع می‌گفت آسیدعلی آقا مجتهدند، نه بعد از رهبری‌شان ایشان را آیت‌الله بدانیم. زمانی که ایشان ریاست جمهوری را داشتند، اساتید ما ایشان را به ما معرفی کردند. خودم نگویم بهتر است. بروید زنگ بزنید به شما بگویند.

این یک نکته؛ اصلاً کسی برایم دلواپس نباشد. الحمدلله پای کار بوده‌ام، هستم و خواهم بود.

اما بیاییم سراغ شبکه امام حسین(ع). اولاً تاریخ این قطعه فیلمی که از ما درست شد، مال دو سال پیش است، شش ماه پیش نیست. اصل سخنرانی ما هم در باره شرح خطبه امام هشتم(ع) در مسجد جامع مرو است. سندش در بحارالانوار، تحف‌العقول و اخبار حضرت رضا(ع) هست. آقایان علما خوانده‌اند می‌دانند.
    اصلاً خطبه حضرت رضا(ع) بحث امامت و ولایت در مقابل خلافت و خلفاست. اصلاً بحث ولایت فقیه نیست. این که امام می‌فرماید چه کسی می‌تواند نایب امام باشد و چه کسی می‌تواند ولی امر مسلمین باشد، عین روایت است که دارد به چه کسی می‌گوید؟ به آنهایی که جای علی نشسته‌اند که نمی‌خواهم اسمشان را بیاورم.

منِ بیچاره می‌خواستم وحدت را حفظ کنم، این جوری... بعد هم ببخشید. این بلوتوث یازده تا برش خورده است. ان‌شاءالله فردا سی‌دی‌اش به دستم می‌رسد، گفته‌ام از اصفهان بفرستند، تکثیر کنند و به تک تک شما و آنهایی که می‌خواهند حلالشان کنم بدهند، چون در این قصه کسانی را که این طور شایعه‌پراکنی می‌کنند حواله می‌کنم به ناخن شکسته حضرت رقیه(س). آنهایی که به بهانه دفاع از ولایت دنبال آبرویزی و سلیقه شخصی خودشان هستند، خودشان می‌دانند و سه ساله امام حسین(ع) و بازوی شکسته حضرت زهرا(س) و من نمی‌گذرم.

سی‌دی را ببینید تا متوجه شوید چه کلاهی سر کسانی رفت که مفتی مفتی تهمت زدند. بنده اصلاً کاری با این بحث نداشتم. یازده تا برش خورده است. ببینید کجاها برش خورده و ببینید این حرف‌ها چه بوده است. بحث چیز دیگری بود با این برش‌ها چیز دیگرش کرده‌اند.

نکته‌ای که به شبکه امام حسین(ع) ورود
    کردم، ورود به هر شبکه‌ای دلیل بر تأیید همه کارهای آن نیست. چقدر سخنرانی از آقا داریم که به صدا و سیما نصیحت و
    ناراحتی‌هایشان را بیان کرده‌اند. آقا را نشان می‌دهند، این دلیل بر این نیست که همه برنامه‌هایشان مورد تأیید آقاست.

بنده به هیچ بیت و مرجعیتی نسبت نداشته‌ام، ندارم و نخواهم داشت.
    برای همه علما و مراجع احترام قائلم. اجازه هم نمی‌دهم کسی توهین کند، چون دین این اجازه را نمی‌دهد. نقد و انتقاد کنیم، ولی فحاشی نکنیم. پس اخلاق کجا رفته است؟ بعد هم خیلی عذر می‌خواهم. اگر بنده زیر عکس فلان مرجع نشستم و سخنرانی کردم، اولاً عکس را من نزده‌ام. یک سال هم هست که قطع ارتباط کرده و گفته‌ام برنامه‌هایتان مخالف با نظام است. به خاطر بحث برائتتان، قمه‌زنی و برخی چیزهای دیگر بنده نمی‌آیم. اگر قرار شد بیایم، دیگر زیر عکس کسی نمی‌نشینم. از این امکانات استفاده می‌کنم، چندین میلیون نفر در دنیا دارند برنامه را می‌بینند، بنده باید استفاده کنم.

بعد هم نمی‌خواهم توجیه کنم. فقط به قول ضرب‌المثل معروف «یک سوزن به خودت بزن یک جوالدوز به مردم»، در این 30 سال چه امکاناتی به بنده داده‌اند؟ کدام شبکه را به من داده‌اند؟ کدام رادیو و کدام تریبون را؟ اگر کسی دلش می‌سوزد که مبادا کسی این طرف و آن طرف برود، ما هم حرف داریم و باید حرفمان به همه دنیا برسد. وقتی همه درها را بستند و می‌بندند، ما هم می‌خواهیم حدیثی که می‌خوانیم کل دنیا بشنود.
    البته نگفتند نروید، ولی الان که موضع هست (به آن شبکه) نمی‌روم. دیگر هم نخواهم رفت، چون موضع با نظام است، ولی حرف بنده این است، خودم هستم و همین یک منبر. حالا می‌خواهید همین منبر را هم نرویم؟ خدا پدرتان را بیامرزد. دیروز خانم ما را در بیمارستان عمل سختی کرده‌اند. پنج شش ماه پیش خود من آنژیوی قلب شدم. سه ماه دیگر باید عمل باز قلب کنم. بنده خودم مریضم، خانواده‌ام مریض است، ولی به خاطر این که شایعه نشود، تهمت نزنند، هر کس دیگری بود جلسه‌اش را تعطیل می‌کرد. به آقای رضایی گفتم خواهش می‌کنم اعلام کنید من نمی‌آیم تا به زندگی‌ام برسم.

ولی جمع می‌کنم. از این که پای نظام ایستاده‌اید، خدا عمرتان بدهد. از این که پای رهبر ایستاده‌اید خدا خیرتان بدهد، ولی مواظب باشید تیرهایتان را اشتباهی پرتاب نکنید. در کرج زرتشت دارد بیداد می‌کند، بهایی دارد غوغا می‌کند، مسیحی دارد غوغا می‌کند. کلیساهای خانگی‌شان از هزار تا فراتر رفته است. ما باید دست به دست هم بدهیم و از تشیع و آرمان‌های دینی دفاع کنیم.
    برای سلامتی رهبر انقلاب، مراجعه شیعه، خودتان و هر کس که پای «اشهد ان علیا ولی الله» ایستاده است، صلوات ختم کنید.

منبع: رجا

امضاء

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع