نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: سریع ترین دختر ایران: لباس رقبای خارجی هم‌ وزن مقنعه من است !

1. Top | #1

عنوان کاربر
    مدیر ارشد انجمن زنان
    شماره عضویت
    2988
    نوشته
    8,405
    صلوات
    14
    دلنوشته
    1
    خدایا به تو پناه میبرم از شر همه بدیها و ناملایمات زندگی پناهم ده که جز تو پناهی ندارم
    مورد تشکر
    24,923 در 7,352
    وبلاگ
    1
    دریافت
    0
    آپلود
    0

پیش فرض سریع ترین دختر ایران: لباس رقبای خارجی هم‌ وزن مقنعه من است !

مریم طوسی، سریع‌ترین بانوی ایران، وزن کل لباس دوندگان خارجی را با مقنعه خودش برابر دانسته و تاکید کرده است که اگر می‌خواست بدون حجاب بدود الان تجربه حضور در المپیک را هم داشت.

مریم طوسی، دارنده دو نشان قهرمانی داخل سالن آسیا که مدال طلای ۱۰۰ و ۲۰۰ متر بازی‌های کشورهای اسلامی را نیز در اختیار دارد، می‌گوید تفاوت زیادی بین "رکوردهای با حجاب و بدون حجاب او وجود دارد.

امضاء

2.  

3. Top | #2

عنوان کاربر
    مدیر ارشد انجمن زنان
    شماره عضویت
    2988
    نوشته
    8,405
    صلوات
    14
    دلنوشته
    1
    خدایا به تو پناه میبرم از شر همه بدیها و ناملایمات زندگی پناهم ده که جز تو پناهی ندارم
    مورد تشکر
    24,923 در 7,352
    وبلاگ
    1
    دریافت
    0
    آپلود
    0

مریم طوسی، سریع‌ترین بانوی ایران، وزن کل لباس دوندگان خارجی را با مقنعه خودش برابر دانسته و تاکید کرده است که اگر می‌خواست بدون حجاب بدود الان تجربه حضور در المپیک را هم داشت.

مریم طوسی مشکل جدی خود را تهیه لباس مناسب دانسته و به فارس نیوز گفت: «ورزشکاران مطرح جهان لباس‌هایی می‌پوشند که مخصوص خودشان است. متاسفانه لباس‌هایی که به ما می‌دهند قابل استفاده نیست. نه جنس و نه اندازه‌شان. لباسی می‌دهند که دو برابر من است.»

امضاء

4. Top | #3

عنوان کاربر
    مدیر ارشد انجمن زنان
    شماره عضویت
    2988
    نوشته
    8,405
    صلوات
    14
    دلنوشته
    1
    مورد تشکر
    24,923 در 7,352
    وبلاگ
    1
    دریافت
    0
    آپلود
    0

پی
    شنهاد تابعیت از قطر

مریم طوسی دو سال قبل که طلای آسیا را به گردن آویخت با پیشنهاد قطری‌ها مواجه شد اما نپذیرفت. او در این باره می‌گوید: «از من پرسیدند در ایران چه امکاناتی داری؟ گفتم برای چه سوال می‌کنید. گفتند اگر تابعیت ما را بپذیری همه امکانات را برایت فراهم می‌کنیم. بعد از آن من به شوخی گفتم که یک تا دو میلیون دلار می‌گیرم. آنها با تعجب گفتند فقط همین مبلغ را می‌خواهی؟»

او که دو اردوی قبلی خارج از کشور را نیز با هزینه خودش حضور داشته، می‌گوید با این شرایط دیگر خانواده‌اش هم نمی‌توانند کمک کنند. مریم طوسی خاطرنشان می‌کند: «زمانی که از ما مدال آسیا را می‌خواهند، باید امکانات حرفه‌ای هم فراهم کنند. من ورزشکار نباید دغدغه مکمل و تغذیه داشته باشم.»

امضاء

5. تشكرها 2

سوگل (09-07-2014), شهاب منتظر (09-07-2014)

6. Top | #4

عنوان کاربر
    مدیر ارشد انجمن زنان
    شماره عضویت
    2988
    نوشته
    8,405
    صلوات
    14
    دلنوشته
    1
    مورد تشکر
    24,923 در 7,352
    وبلاگ
    1
    دریافت
    0
    آپلود
    0

آلیسون فلیک
    س
    ستاره دوومیدانی زنان جهان از آمریکا ورزشکار مورد علاقه مریم است که همیشه دوست داشت از نزدیک او را ببیند.

طوسی می‌گوید: «دوست داشتم ببینم چه تفاوتی با من دارد. اخیراً توانستم او را از نزدیک ملاقات کنم. تفاوت چندانی با من نداشت و تفاوت فقط در امکانات است. بیشتر حریفان ما در آسیا و جهان لباس‌هایشان مخصوص دویدن است، اما من خودم باید از نمایندگی‌ها به دنبال لباس باشم.»

او همچنین گفت: «در مسابقاتی که اعزام می‌شویم به جرات می‌توانم بگویم که دیگر هیچ‌ ورزشکاری محجبه نیست. یک دونده بحرینی بود که دوپینگش مثبت اعلام شد و دیگر حضور پیدا نکرد.»

امضاء

7. تشكرها 2

سوگل (09-07-2014), شهاب منتظر (09-07-2014)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع