نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: |دیدار مسئولین نظام با رهبر انقلاب |

1. Top | #1

عنوان کاربر
    عضو ماندگار
    شماره عضویت
    6718
    نوشته
    548
    مورد تشکر
    1,512 در 507
    دریافت
    0
    آپلود
    0

پیش فرض |دیدار مسئولین نظام با رهبر انقلاب |

|دیدار مسئولین نظام با رهبر انقلاب |

دشمن در زمینه تحریم و تهدید نظامی دستش خالی و کارش این است که دستگاه محاسباتی ما را خراب کند

- هی میگویند اسرائیل تهدید نظامی میکند وآمریکا مانع میشود؛علت مانع شدن این است که حمله برایشان مقرون به صرفه نیست.
    - قاطع میگویم حمله نظامی به جمهوری اسلامی برای هیچ کشوری مقرون به صرفه نیست.
    - دشمن در میدانهای واقعی برای مقابله با جمهوری اسلامی نتوانست کاری کند
    - جبهه استکبار غیر از دوعامل مادی تهدید نظامی و تحریم، هیچ در اختیار ندارد.
    - دشمن در زمینه تحریم و تهدید نظامی دستش خالی است و کارش این است که دستگاه محاسباتی ما را خراب کند؛ این جنگ نرمی است که از چندسال پیش گفتیم
    - همه بدانند بنده دولت را حمایت و تایید میکنم و از همه توانم برای کمک به دولت استفاده میکنم و به مسئولان بلندپایه آن اعتماد دارم. به مسئولان دولت هم عرض میکنم اقتصاد مقاومتی را جدی بگیرند.
    شعار دولت که اعتدال است،شعار خوبی است؛ سفارش میکنم مراقب باشید جریانهای مومن را با شعار اعتدال کنار نزنند. در خطرها اینها هستند که سینه سپر میکنند.
    - درمسئله هسته ای طرف مقابل به مرگ گرفته که به تب راضی بشویم. درمذاکره باید به نیاز آینده کشور توجه کرد.
    - ما به تیم مذاکره کننده اعتماد داریم و مطمئنیم آنها اجازه دست اندازی به حقوق ملت را نخواهند داد.

صوت | دیدار مسئولان نظام با رهبر انقلاب
    عکس | عکس / دیدار مسئولان نظام

امضاء
    درخودنگاه ميكنم كه ببينم خطا كجاست،
    بعدازكمي تامل وقدري سكوت پي ميبرم،
    آنجا كه خالي از "خداست" خطاست!

2. تشكرها 3

سابحات (08-07-2014), شهاب منتظر (09-07-2014)

3.  

4. Top | #2

عنوان کاربر
    عضو ماندگار
    شماره عضویت
    6718
    نوشته
    548
    مورد تشکر
    1,512 در 507
    دریافت
    0
    آپلود
    0

رهبر انقلاب در دیدار مسئولان نظام:
    بنده دولت را تایید و حمایت می‌کنم

این را همه بدانند، بنده دولت را حمایت میکنم. من از همه‌ی توانی که در اختیارم هست استفاده خواهم کرد برای کمک به دولت؛ مثل همه‌ی دولتهای گذشته. نسبت به مسئولان بلندپایه‌ی دولت - آنهایی که میشناسم - اعتماد دارم.

همه‌ی دولتهایی که بعد از انقلاب سر کار آمدند، دولتهای منتخب مردمند و بنده در همه‌ی این دوره‌ها از همه‌ی این دولتها حمایت کردم. همه‌ی دولتها هم نقاط مثبتی دارند، هم نقاط منفی‌ای دارند؛ هیچ دولتی نیست که بگوید من همه‌ی نقاطم مثبت است یا کسی بگوید همه‌ی نقاطش منفی است؛ نه، مثبت و منفی مخلوط است.

نسبت به دولتهای گذشته، بهتر این است که نقد به صورت کارشناسی انجام بگیرد؛ نقد در منبرهای عمومی خیلی مصلحت نیست؛ نسبت به دولت کنونی هم نقد باید منصفانه، محترمانه، دلسوزانه باشد؛ به معنای مچ‌گیری، به معنای اذیّت کردن نباشد.

شعار دولت، اعتدال است؛ اعتدال، شعار بسیار خوبی است، ما هم تأیید میکنیم اعتدال را؛ افراط محکوم است و بد است. سفارشی که من میکنم این است که مراقب باشید جریانهای مؤمن را با شعار اعتدال کنار نزنند؛ بعضی‌ها این کارها را دارند میکنند، من میبینم در صحنه‌ی سیاسی کشور؛ با شعار اعتدال، با شعار پرهیز از افراط، سعی میکنند جریان مؤمن را که در خطرها آن جریان است که زودتر از همه سینه سپر میکند، آن جریان است که دولتها را در مشکلات واقعی به معنای حقیقی کلمه حمایت میکند، کنار بزنند؛ مراقب باشید.
    بیانات در دیدار مسئولان نظام

امضاء

5. تشكرها 3

6. Top | #3

عنوان کاربر
    عضو ماندگار
    شماره عضویت
    6718
    نوشته
    548
    مورد تشکر
    1,512 در 507
    دریافت
    0
    آپلود
    0

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دیدار مسئولان نظام:

کار شیطان اغوا کردن است؛ اغوا یعنی چه؟ یعنی ایجاد اختلال در دستگاه محاسبه‌ی شما؛ یعنی انسان را دچار خطای در #محاسبه کند.
    کار #تقوا نقطه‌ی مقابل است: اِن تَتقوا اللهَ یَجعَل لَکم فرقانا
    تقوا به شما آگاهی برای جدا کردن حق از باطل را میدهد.

تأثیر شیطان در دستگاه محاسبه‌ی ما، از راه تهدید و تطمیع است؛ از یک طرف ما را میترساند:
    اِنما ذلِکم الشیطن یخَوف اَولِیآءَه فَلا تَخافوهم وَ خافونِ اِن کنتم مؤمِنین. (در واقع، اين شيطان است كه دوستانش را مى‌ترساند؛ پس اگر مؤمنيد، از آنان مترسيد و از من بترسيد.)
    اَلشیطن یَعِدکم الفَقر (شيطان شما را از تهيدستى بيم مى‌دهد)
    این #تهدید بود؛ از طرف دیگر #تطمیع است:
    یَعِدهم وَ یمَنیهِم وَ ما یَعِدهم الشیطن اِلا غرورا
    یک آینده‌ی رنگی و دروغین و خیالی مثل سراب در مقابل چشم مؤمنینِ‌به‌خود میگذارد؛ اما فریب است.

... نگذارید دشمن در دستگاه محاسباتی شما اثر بگذارد؛ نگذارید اغوا کند؛ نگذارید تطمیع او یا تهدید او اثر بگذارد. امروز نبرد #جمهوری_اسلامی با استکبار، همان نبرد پیغمبران با طواغیت زمان، با شیاطین انس و جن است. ۱۳۹۳/۰۴/۱۶

بیانات در دیدار مسئولان نظام

امضاء

7. تشكرها 2

شهاب منتظر (12-07-2014)

8. Top | #4

عنوان کاربر
    عضو ماندگار
    شماره عضویت
    6718
    نوشته
    548
    مورد تشکر
    1,512 در 507
    دریافت
    0
    آپلود
    0

دیدار رئیس‌جمهور و اعضای هیأت دولت با رهبر انقلاب

رهبر انقلاب اسلامی در بخش اول سخنان خود، با استناد به بخش‌هایی از فرمان حکومتی حضرت امیرالمؤمنین علیعلیه‌السلام به مالک اشتر، توصیه‌هایی کلی در خصوص مراقبت از بیت‌المال و حساس بودن نسبت به چگونگی استفاده از آن، و نیز پرهیز از «اقدام شتاب‌زده در هنگام عصبانیت، تندی اخلاق، تیزی زبان و نخوت و غرور»، بیان کردند و افزودند: حضرت علی‌علیه‌السلام تنها راه رهایی از این صفات و رفتارهای ناپسند را، مالک شدن انسان بر نفس خود از طریق ارتباط قلبی و معنوی و عملی با خداوند متعال می‌دانند.

رهبر انقلاب اسلامی پس از بیان نکاتی اخلاقی، به موضوع فرهنگ و دغدغه‌های فرهنگی اشاره کردند و با تأکید بر این‌که خطاها و اشتباهات فرهنگی به‌راحتی قابل جبران نیست، گفتند: ضروری است در عرصه‌ی فرهنگی، سیاست‌های نظام به‌درستی درک و اِعمال شود.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای تأکید کردند: هرگونه تغییر مسیر فرهنگ از چهارچوب نظام اسلامی، موجب برهم‌خوردن انتظام فکری و هویت واقعی جامعه خواهد شد.

دیدار رئیس جمهور و اعضای هیأت دولت با رهبر انقلاب

امضاء

9. تشكر

شهاب منتظر (15-07-2014)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)