نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: من و خوابهای القاء شده از طرف شیطان

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر عادی
    شماره عضویت
    7038
    نوشته
    1
    مورد تشکر
    0 در 0
    دریافت
    0
    آپلود
    0

پیش فرض من و خوابهای القاء شده از طرف شیطان

سلام،من تازه عضو این انجمن شدم و یه مشکل خیلی بزرگ دارم که داره دیوونه ام میکنه به همین خاطر میخوام ازتون راهنمایی بگیرم.
    من وقتی نوجوان بودم یه اشتباه بزرگ مرتکب شدم و از روی خامی و ناپختگی عاشق یه دختر شدم و اون دختر شد همه ارزویم،اون دختر شد دعایم در پیشگاه خدا،رسیدن به اون دختر شد دعای بعد از هر نمازم ،اون دختر شد دعایم تو شب های قدر،اون دختر شد حاجتم بعد از هر زیارت عاشورایم،خلاصه اون دختر همه ارزویم شد.7 و نیم سال گذشت و من عاشق بودم دعا میکردم منتظر زمان بودم و زمینه مناسب اما هیچ وقت فرا نرسید،دختره با یکی دیگه ازدواج کرد و من شدم یه شکست خورده عشق،شدم یه نا امید،خیلی زجر کشیدم،نمی توانم بگویم چقدر برایم دردناک بود.پیش امد دردناکی بود،غمنگیز و سرد،بعد از ده ماه عذاب خودم رو جمع کردم،نمی تونستم دختره رو فراموش کنم مهرش هنوز تو دلم بود هنوز دوستش داشتم،چشمم دنبالش بود خیلی درد روحی داشتم.
    کمی که گذشت کمی اروم شدم ،تصمیم گرفتم به خودم زمان بدم قبل از هر چیزی دعا رو گذاشتم کنار و رگ امید به خدا رو زدم،پیش مشاور و روانشناس رفتم و موفق شدم به یه ارامش نصبی برسم
    مشاورم بهم گفت کمی زمان میبره تا دختره رو فراموش کنم.
    اما مشکل من از یه جای دیگه شروع شد ، ورود شیطان به خواب هایم،تا میخواستم دختره رو فراموش کنم کاری میکرد که خواب دختره رو ببینم و بعد برنامه ای میرخت که تو خیابون دختره رو با نامزدش ببینم،
    شیطان با برنامه هاش اذیتم میکنه.
    حالا سوال من اینه چگونه میشه به شیطان بگم من هیچ دشمنی باهاش ندارم؟چطور بهش بگم شبها تو خواب اذیتم نکنه؟چطور بهش بگم کاری نکنه که دختره رو با نامزدش ببینم؟
    اخه به من چه ربطی داره خدا برای امتحان شیطان بهش دستور داد تا به ادم سجده کنه.مگه من مقصرم. اخه من چه هیزم تری به شیطان فروختم!این شیطان کجاست تا بهش بگم دست از سرم برداره؟
    لا اقل از طریق دختره اذیتم نکنه.مگه من باعث شدم که خدا شیطان رو از درگاهش اخراج کنه،این انصاف نیست که شیطان از عاشقی من سو استفاده کنه.
    اخه من نمیدونم این چرا با من دشمن هست.اخه مگه من مقصرم؟به من چه خدا تو رو انداخت بیرون؟اخه من چه بدی در حق شیطان کردم که این اینطوری با من دشمنی میکنه؟
    من دیگه نمی تونم تحمل کنم،من کم اوردم،اخه شیطان با ذیت کردن من به چی میرسه،من به چه زبونی به این شیطان حالی کنم که من هیچ دشمنی باهاش ندارم ،چطور بهش بگم جون مادرت ،جون عزیزت شب ها کاری نکن که خواب دختره رو ببینم.
    شیطان ملعون اگه با نماز و روزه من مشکل داری ، من برای اون دلیل دارم اگه نماز نخونم و روزه نگیرم پدرم و در میارن،اولین سوال نکیر و منکر درباره نماز هست برای یه روز روز نگرفتن هزاران کفاره هست
    اخه نماز و روزه من ارزش قابل توجهی هم نداره ،جون مادرت ما رو بیخیال شو لا اقل از طریق دختره اذیتم نکن،نمی فهمی چقدر اذیتم میکنی چون نفهم و کودنی.

2.  

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)