نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: تبعات انحرافی به نام جهاد نکاح در ترکیه

1. Top | #1

عنوان کاربر
    مدیر ارشد انجمن ایران شناسی
    شماره عضویت
    1938
    نوشته
    13,518
    صلوات
    1998
    دلنوشته
    2
    « اَلـلّـــهُـــمَّ عَـجِّـــل لِـولـیِّـــنَاالـفَـــرَجَ »
    مورد تشکر
    42,176 در 11,163
    دریافت
    0
    آپلود
    1

khabar تبعات انحرافی به نام جهاد نکاح در ترکیه

تبعات انحرافی به نام جهاد نکاح در ترکیه

یک مرد ترکیه‌ای با اشاره به اینکه همسر قرقیز تبار ۲۳ ساله خود را طلاق داده است گفت او پسر ۳ ساله‌اش را ربوده و برای جهاد با خود به منطقه تحت سلطه داعش در رقه سوریه برده است.

به گزارش آيه هاي انتظار از ابنا، یک مرد 44 ساله در ترکیه با شکایت به دادگاه، از ربودن پسر 3 ساله‌اش از سوی همسر سابقش و پیوستن آن‌ها به گروه تروریستی داعش شکایت کرد.

روزنامه حریت با انتشار گزارشی از شکایت «شاهین آکتان» مرد ترکیه‌ای صاحب نمایشگاه اتومبیل و رستوران به دادگاه خبر داد. آکتان با اشاره به اینکه همسر قرقیز تبار 23 ساله خود را طلاق داده است گفت او پسر 3 ساله‌اش را ربوده و برای جهاد با خود به منطقه تحت سلطه داعش در رقه سوریه برده است.

ویرایش توسط شهاب منتظر : 01-09-2014 در ساعت 19:00
    امضاء

http://www.ayehayeentezar.com/signaturepics/sigpic1938_35.gif

2.  

3. Top | #2

عنوان کاربر
    مدیر ارشد انجمن ایران شناسی
    شماره عضویت
    1938
    نوشته
    13,518
    صلوات
    1998
    دلنوشته
    2
    « اَلـلّـــهُـــمَّ عَـجِّـــل لِـولـیِّـــنَاالـفَـــرَجَ »
    مورد تشکر
    42,176 در 11,163
    دریافت
    0
    آپلود
    1

این مرد ترکیه‌ای با اشاره به اینکه اخلاق همسر سابقش در یک سال گذشته کاملا عوض شده بود، گفت: او از یک سال پیش محجبه شد و نماز می‌خواند و در سایت‌های اینترنتی به دنبال جستجوی سایت‌های اسلامی بود.

این مرد ترکیه‌ای افزود: همسر سابقم به یکباره از تاریخ 1 جولای (10تیر) ناپدید شد. من با ایجاد یک صفحه جعلی در فیسبوک توانستم خودم را به عنوان زن جا بزنم و با او چت کردم. او به من گفت در رقه سوریه است و اگر می‌خواهم در جهاد نکاح شرکت کنم می‌توانم برای ازدواج با یکی از مجاهدان! به سوریه بروم.

او گفت: همسر سابقم هم در شهر قاضی آنتپ در قالب جهاد نکاح با یکی از اعضای داعش ازدواج کرد. زنان ترکیه‌ای که برای جهاد نکاح به سوریه می‌روند نخست به صورت قاچاق به حلب می‌روند و از آنجا به مناطق تحت تسلط داعش فرستاده می‌شوند.

این مرد ترکیه‌ای افزود: «اعضای داعش به شدت دنبال پیدا کردن زنانی برای جهاد نکاح هستند. من در چت‌هایم با اعضای داعش بسیاری از آن‌ها را مشتاق به ازدواج دیدم. حتی یکی از آن‌ها عاشق من شده است و به شدت اصرار دارد برای ازدواج با او به سوریه بروم.»

امضاء

http://www.ayehayeentezar.com/signaturepics/sigpic1938_35.gif

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع