نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: وصیت نامه* شهید جواد آقازاده *

1. Top | #1

عنوان کاربر
    مدیر ارشد انجمن اهل بیت علیهم السلام
    شماره عضویت
    143
    نوشته
    21,044
    صلوات
    4413
    دلنوشته
    5
    اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍاَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّک
    مورد تشکر
    50,598 در 16,233
    وبلاگ
    15
    دریافت
    0
    آپلود
    0

وصیت نامه* شهید جواد آقازاده *

و به نام الله پرورش دهنده روح الله و یگانه پاسدار حرمت خون شهیدان. الله اکبر

اشهد ان لا اله الا الله و اشهد ان محمد رسول الله و اشهد ان علی ولی الله و اشهد ان روح الله الخمینی نائب وصی الله

طبق رسوم گذشته کسی که می‌خواهد از زندگی رخت بربندد، وصیت‌نامه‌ای می‌نویسد. ولی برخلاف آداب و سوم من از نوشتن وصیت‌نامه خودداری می‌کنم چرا که می‌ترسم در وصیت‌نامه خود قهرمان بازی بکنم.
    ولی می‌خواستم انگیزه آمدنم به جبهه را بنویسم. خواهران و برادران مومن، من در شرایطی می‌شود گفت این نامه را می‌نویسم که چند ساعت دیگر با رضایت قلبی و طیب خاطر به صف مقدم جبهه می‌روم. حس می‌کنم به دانشگاهی وارد می‌شوم که حمکت آن شهادت و معلمش حسین (ع) است.

خدا را شاهد می‌گیرم که نه برای تظاهر و یا دیگر انگیزه‌های شرک‌آلود، بلکه فقط بر اساس یک وظیفه دینی و شرعی به جبهه آمده‌ام زیرا خداوند سرنوشت هیچ قومی را تغییر نمی‌دهد مگر خود، آن تغییر را به وجود آورند.

در مبارزه اسلام و کفر و دفاع از تجاوز دشمنان اسلام، مهمترین عامل تعیین کننده حضور حزب الله در جبهه‌های نبرد است و من که یک پاسدار جزء هستم و اگر خداوند تأیید کند، خود را وابسته به جندالله می‌دانم، سعی کردم تا همدوش با سایر برادران رزمنده عازم جبهه‌های نبردحق و باطل شده و دین خود را نسبت به اسلا و انقلاب و ولایت فقیه ادا کنم.
    از خداوند یکتا عاجزانه می‌خواهم که مرا از شر هواهای نفسانی نجات داده تا مگر اعمالم خالص و فقط لله واقع شوند و نیز از شما دوستان و آشنایان و ملت مسلمان خواهش دارم دعا کنید که خداوند مرا تأیید کرده و در رکاب امام زمان(عج) به مقام والای شهادت نائل بگرداند.

من در نامه، نامی از خانواده خود نبرده‌ام و آن نیز به خاطر این است که من خود را متعلق به یک خانواده و یا یک طایفه نمی دانم چرا که من فرزند اسلام و هر پیرمرد مسلمان ، پدر من و هر مادر مسلمان که برایم گریه کند، مادر من و هر که سلاحم را بعد از من بردارد، برادر من و هر خواهری که زینب‌گونه پیام خون مرا برساند، خواهر من است.

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته
    17 بهمن 61 - آقازاده

امضاء

2.  

3. Top | #2

عنوان کاربر
    مدیر ارشد انجمن اهل بیت علیهم السلام
    شماره عضویت
    143
    نوشته
    21,044
    صلوات
    4413
    دلنوشته
    5
    اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍاَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّک
    مورد تشکر
    50,598 در 16,233
    وبلاگ
    15
    دریافت
    0
    آپلود
    0

تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده
    امضاء

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع