نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: امام حسن مجتبی ع از همه کریم تر و سخاوتمندتر بودن ،پس این تاپیکو به عشق آقام میذارم اینجا

1. Top | #1

عنوان کاربر
    مدیر بخش اهل بیت علیهم السلام
    شماره عضویت
    8513
    نوشته
    422
    مورد تشکر
    802 در 360
    وبلاگ
    26
    دریافت
    0
    آپلود
    0

ghalb.. امام حسن مجتبی ع از همه کریم تر و سخاوتمندتر بودن ،پس این تاپیکو به عشق آقام میذارم اینجا

السلام علیــــــک یا حسن بن علی ع

سلام علیکم

این صندوق صدقه ایه که درست پشت در خونمونه،ینی خودمون گذاشتیمش اونجا تا هر وقت خدا یادمون میندازه که الناز،امشب تو باید صدقه بدی ،منم به دعوت خداجون عزیزم لبیک بگم و پولو هر چند تومن که باشه بذارم تو صندوق عزیزم ک ‌سبب خیر شده،من به شدت با این کلمه مخالفم که بعضیا میگن «یه پول بنداز تو صدقه» بنداز ینی چی؟به نظرم بنداز خیلی بی ادبانه اس!!!وقتی میگی بنداز انگاری از طرف طلبکاری و با نارضایتی داری صدقه میذاری!!!!

واسه همین من همیشه به خونوادم میگم،اگه پول برا صدقه دارید بدید بذارم صدقه!!!!و درضمن بعضیا رو دیدی وقتی پول برا صدقه رو برمیدارن اونو چند دور دور سر خونوادشون میچرخونن و بعد میذارن صدقه؟من فلسفه ی اینو درک نمیکنم!!!من خودم همیشه پول صدقه رو میگیرم تو دستم،به طرف هیئت خودم میچرخم و خدا رو نگا میکنم و میگم:خداجونم ان شاالله صدقه میذارم توی صندوق صدقه اول از همه برا رضایت و خشنودی تو و سلامتی و‌شادی و ظهور و فرج امام زمان قربونش برم...و بعد صدقه میذارم...

الان اینکارو کردم یهو یادم افتاد که « کسیکه صدقه میده،در حقیقت داره با خدا دست میده» تا این یادم افتاد،دستمو بوس کردم،چرا؟چون دستم خورده بود به دستای مهربون خدای فداش بشم عزیزدلم،جانم به فدات خدااااا
    عاشقتمممممممم

امضاء
    خورشید منی و جبرئیل کند نوکریت را حسین،سخت است ببینم غم بی یاوریت را

2.  

3. Top | #2

عنوان کاربر
    مدیر بخش اهل بیت علیهم السلام
    شماره عضویت
    8513
    نوشته
    422
    مورد تشکر
    802 در 360
    وبلاگ
    26
    دریافت
    0
    آپلود
    0

امضاء
    خورشید منی و جبرئیل کند نوکریت را حسین،سخت است ببینم غم بی یاوریت را

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع