نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: سران یهودی و شیطان پرستی

 1. Top | #1

  عنوان کاربر
  كاربر ويژه
  تاریخ عضویت
  September 2009
  شماره عضویت
  55
  نوشته
  7,121
  صلوات
  14
  دلنوشته
  1
  اللهم عجل لولیک الفرج
  تشکر
  1,515
  مورد تشکر
  4,040 در 2,087
  دریافت
  6
  آپلود
  8

  پیش فرض سران یهودی و شیطان پرستی

  سران یهودی دنیا عزم جدی بر نابودی هر عقیده ای دارند، آنان تمامی اصول و تئوریها را بهم می ریزند، نظامها و حاكمیت ها را لرزان می سازند، خانواده ها را ویران و نقش مدیریتی پدرها و مادرها را لگدمال می كنند.
  آنان تصمیم گرفته اند كه به هیچ كس اجازه اظهار وجود ندهند، رسما اعلام می كنند همه باید تحت اداره یهود باشند، همه باید به شنیدن صدای آنان عادت كنند. همه چیز را آنگونه كه خود می پسندند، می خواهند.
  جوانان را در دنیایی از خیالات و اوهام شاعرانه گرفتار می سازند و به وقت استیصال و سر خوردگی لحظه ای كه جوان به هر چیزی چنگ می زند تا خود را از مهلكه نجات دهد، مذهب جعلی ای كه سران یهودی از پیش طراحی كرده اند در اختیار او می گزارند.
  بر این اساس می گوییم :
  1. شیطان پرستی مذهبی است ساختگی كه توسط سران یهودی ای كه مدیریت افكار و اندیشه ها را در انحصار خود می پندارند بوجود آمده است. یهود با صرف مبالغ هنگفت و با خدمت گرفتن هنرپیشگان، خوانندگان، نوازندگان، انتشار سی دی های آموزشی، مجلات، روزنامه ها و كاباره ها... در صدد پر كردن خلاء روحی و معنوی جوانان غرب و به تبع جوانان شرق برآمده است. تا جایی كه بگفته رئیس بیمارستان نوجوانان نیویورك، شیطان پرستی یكی از شایع ترین تهدیداتی است كه در مقابل بچه های امروز قرار گرفته است.
  پر واضح است وقتی كلیسا نتواند در مقابل خواسته های معنوی جوانان الگوی مناسبی ارائه دهد، آنانی كه خود را گرگ می خوانند هدایت گله های گوسفند را بعهده خواهند گرفت. و كیست كه متوجه استخوانهای شكسته كلیسا نشده باشد.
  رئیس بخش تحقیقات سری پلیس ایالات متحده می گوید : می توانید مرگ را در بیشتر كلیسا ها لمس كنید، چیزی برای ادامه حیات وجود ندارد.
  2.شیطان پرستی دنیایی را ترسیم می كند كه هیچ روزنه امیدی برای آن متصور نیست. به همین جهت شیطان پرستی را جهان تاریك نیز میگویند.
  3.شیطان پرستی آنگونه كه خود می گوید حقیقتی را جستجو می كند كه در این جهان یافت نمی شود. خود كشی كه از موارد رایج این آیین است، توجیهی اینگونه دارد : اگر بپرسی چرا خودت را می كشی ؟ می گوید می خواهم به حقیقت برسم و حقیقت در این دنیا به دست نمی آید.
  پیامبر عزیز اسلام (ص) عبارتی دارد كه می فرمایند : در آخر الزمان، دنباله روها از نابخردان پیروی می كنند.
  مذهب سازان عصر جدید بسیار زیرك هستند. آنان به این حقیقت رسیده اند كه همیشه گروهی در دنیا وجود دارند كه از هیچ گونه استقلال فكری برخوردار نیستند و متاسفانه این گروه كمتر به خردمندان تمایل دارند، بلكه میل بیشترشان به كسانی است كه هوی و هوس را سر لوحه كار خود قرار داده اند. پروتكل های دانشوران یهود به صراحت به تربیت و آموزش افراد اشاره دارد، می گوید : تا زمانی كه افراد جوامع مختلف مطابق الگو و انگاره های تربیتی ما دوباره تربیت نشوند، نمی توانیم برنامه هایمان را در این گونه جوامع مطابق با روشی كلی و یكسان پیاده كنیم. اما اگر برنامه ها را محتاطانه و توام با آموزش آغاز كنیم می توانیم در كمتر از یك دهه منش و خلق و خوی سر سخت ترین افراد را تغییر داده و آنها را مانند افرادی كه از پیش مطیع ساخته ایم به زیر سلطه خویش در آوریم.
  4. به شیطان پرست تفهیم می كنند كه دنیای شیطان پرستی زندگی در میان لجن است و هیچ وقت نمی شود در لجن زندگی كرد و به لجن آلوده نشد و هیچ چاره ای برای پاك شدن نیست جر مردن و رهایی از این دنیا.
  امضاء
  خدایا...
  خسته ام از همه چیز...
  ...از فصول عاشقانه ام که بهاری ندارد
  خسته اماز اینکه دیگر دعاهایم اجابت نمی شوند
  نمی دانم در چنین راهی کجا می توانم آرامشم را بیابم
  خدایا...شنیده ام که مومنانت نمازشان را به درگاهت می آورند
  من ناتوانی ام را به درگاهت آورده ام .می پذیری؟

 2.  

 3. Top | #2

  عنوان کاربر
  كاربر ويژه
  تاریخ عضویت
  September 2009
  شماره عضویت
  55
  نوشته
  7,121
  صلوات
  14
  دلنوشته
  1
  اللهم عجل لولیک الفرج
  تشکر
  1,515
  مورد تشکر
  4,040 در 2,087
  دریافت
  6
  آپلود
  8

  پیش فرض پاسخ : سران یهودی و شیطان پرستی

  5. به شیطان پرست می فهمانند زندگی در این دنیا بر پایه دروغ است و همه باورهای مردم بر پایه همین دروغ شكل گرفته است، همه عادت كرده اند دروغ بگویند، لذا اگر حرف راست هم بزنید كسی آن را باور نمی كند.
  6. شیطان پرستی آیینی است كه همه چیز را منفی ارائه می دهد. آدم شیطان پرست عمر شب را بلند می داند. او حتی خورشید را مانع از تابش نور می پندارد. آنان همه چیز را منفی می خواهند، اگر به باغ سیب بروند همه سیب ها را كال می بینند و اگر به تئاتر بروند همه بازیگر ها را لال می پندارند. به شیطان پرست می گویند چشمهایت را باز كن، فقط ببین. مغزت را ببند، فكر نكن. نقش تو، نقش تماشا چی تئاتر در این دنیاست.
  آدم وقتی در دام ابلیس هایی كه طراح و مدیران اجرایی احكام شیطان پرستی اند قرار می گیرد، به مثابه مواد خامی خواهد بود كه هر شكلی را اراده كنند، از او می سازند.
  پروتكلهای دانشوران صهیونیسم جهت دادن به فكر و اندیشه مردم غیر یهودی را به كمك سخن پردازی و تئوریهای وسوسه انگیز، كار متخصصان و مدیران یهودی می داند.
  آنان آنچنان به تبدیل آدمها می پردازند كه بسیاری از افراد از اینكه موجود دیگری شده اند كه خودشان نیستند، خبر دار نمی شوند.
  حتی آنانی كه فكر می كنند مدیر و طراح و برنامه ریز حداقل بخشی از شیطان پرستها هستند، تنها عاملی ناچیز و بی مقدارند كه كوركورانه در خدمت ابلیس بزرگ قرار گرفته اند.
  7. راهی كه برای شیطان پرست ترسیم می كنند معجونی است كه هر آدم گرفتاری را به وحشی گری و نفرت سوق می دهد. اولا راه نیست، كوره راه است. مسیری است كه به هیچ جا راه ندارد. بن بست است. رسما اعلام می كنند ما به مقصد نمی رسیم. برای شیطان پرست تفهیم می كنند جاده ای كه در آن قرار دارد پر از خط كشی های در هم و بر هم است. و او در یافتن راه خروج تا سر حد جنون و دیوانگی پیش می رود و سر انجام مطمئن می شود راه بازگشتی وجود ندارد.
  8. احیاء اخلاق مصیبت بار قوم لوط امروز از طریق گروههای شیطان پرست و وابسطه به آن ترویج می شود. پیشرفت هم جنس خواهی باور كردنی نیست. حمایت مقامات ارشد كلیسای انگلیس، پارلمان اتحادیه اروپایی، انجمن اطلاعات جنسی و انجمن آموزش و پرورش ایالات متحده... ننگ آور است.
  امروز دیگر صلیب های وارونه، ستاره پنج پر، خفاش، صورتهای نقاشی شده، ماسك های حیوانات درنده ی شاخ دار، برهنه پوشی... تنها نشانه ها و سمبل های شیطان پرستی نیست. عمده ترین نشانه شیطان پرستی را در تجاوز و قتل به ویژه در تجاوز به كودكان و نوجوانان به همراه قتل آنان باید دید. مدتی پیش روزنامه های آمریكا نوشتند جمعی شیطان پرست دستگیر شدند كه نوجوانان و حتی كودكان را وحشیانه مورد تجاوز قرار داده و با ساتور تكه تكه می كرده اند. استفاده افراطی از مشروبات الكلی، مواد مخدر، قرص های روان گردان و انرژی زا، استفاده و استعمال آلات مصنوعی، خوردن و آشامیدن ادرار و مدفوع... معجونی از بیماری های روحی، روانی و جسمی بخصوص بیماری های عفونی و ایدز را برای شیطان پرست ها به ارمغان آورده است. ایدز شایع ترین بیماری نزد شیطان پرستان است. و 75 در صد عامل آلودگی شش هزار نفری كه روزانه مبتلا به این درد بی درمان می شوند انتقال از طریق تماس جنسی است.
  امضاء
  خدایا...
  خسته ام از همه چیز...
  ...از فصول عاشقانه ام که بهاری ندارد
  خسته اماز اینکه دیگر دعاهایم اجابت نمی شوند
  نمی دانم در چنین راهی کجا می توانم آرامشم را بیابم
  خدایا...شنیده ام که مومنانت نمازشان را به درگاهت می آورند
  من ناتوانی ام را به درگاهت آورده ام .می پذیری؟

 4. Top | #3

  عنوان کاربر
  كاربر ويژه
  تاریخ عضویت
  September 2009
  شماره عضویت
  55
  نوشته
  7,121
  صلوات
  14
  دلنوشته
  1
  اللهم عجل لولیک الفرج
  تشکر
  1,515
  مورد تشکر
  4,040 در 2,087
  دریافت
  6
  آپلود
  8

  پیش فرض پاسخ : سران یهودی و شیطان پرستی

  . توصیه ای كه شیطان پرست ها ناگزیر به انجام آنند. شنیدن آهنگ های تند همراه با خشونت است. كه وحشت و نفرت را با خود دارد. آنان موظفند همیشه خشم و نفرت خود را نسبت به مسیح و سایر مقدسات اعلام كنند. خود را بی خانمانی بیابانگرد بپندارند كه از عشق و محبت متنفرند. آنان خوانندگان بسیار خشنی، كه در صدایشان می توان غرش حیوانات وحشی را شنید، سمبل قدرت شیطان پرستی می دانند. كه كمبود و نیاز خود را با خشونت زیاد رفع می كنند. اهانت به ادیان به عنوان آزادی بیان در تصنیف های خوانندگان شیطان پرست ترویج و تبلیغ می شود. اكنون موسیقی بی ریشه جاز كه از موسیقی Yidish یهودیان گرفته شده در همه زوایای ذهن جوان آمریكایی و... رخنه كرده، به طوری كه مایكل جكسون یهودی را از تمام مقدسین كلیسا بر تر می دانند. روزی گروه بیتل ها از سر مزاح اعلام كرده بود كه از خدا نیز معروف تر است و امروز گروه های موسیقی شیطان پرست عملا پرچم جنگ با خدا را بر افراشته اند.
  10. دوست جوان من بداند:
  بنیانگزار فرقه شیطان پرستی یك یهودی از خاندان لوی به نام آنتوان لوی است و در كلیسای شیطان آنتوان لوی، مناسك جنسی جایگاه خاصی دارد. همان رقص ها و كار های جنسی كه به وسیله فرانكسیست ها، به طور مخفی انجام می شد، امروز از طریق گروه های شیطان پرست مثل متالیكا در سطح عموم رواج داده می شود.
  صنعت *** و بازرگانی تن كه در ردیف سود آورترین تجارت های جهان است به همراه صنایع مشروب سازی، قاچاق مواد مخدر، قمار و صنعت سینما در انحصار یهود است.
  شبكه وسیعی از كلوبهای شبانه و فاحشه خانه ها توسط ویلیام ساموئل رزنبرگ، مشهور به بیلی رز، كه از یهودیان مهاجر به آمریكا است، تاسیس شد.
  غول صنایع مشروب سازی، یهودی مهاجر، ساموئل برنفمن است. كه امروزه دفتر مركزی كمپانی مشروبات الكلی برونفمن ها، به نام سیگرام در نیویورك است و در 120 كشور جهان شعبه دارد و فروش سالانه آن بیش از یك میلیارد دلار است.
  سلطان دنیای پنهان شخصی است یهودی، به نام روچیلد، كه بزرگترین امپراطوری قمار را در ایالات متحده ایجاد كرد او در قاچاق مشروبات الكلی و مواد مخدر، سرمایه گزاری عظیمی نمود.
  اولین فیلم تاریخ سینما كه در آن حریم اخلاق شكسته شد، ماه آبی است نام دارد كه توسط یك یهودی به نام اتوپرمینگر بسال 1953 كارگردانی شد و برای اولین بار واژه هایی مانند، آبستن و باكره را بكاربرد.
  سه سال بعد همین كارگردان یهودی فیلم مردی با دست های طلایی را عرضه كرد و یك تابوی اخلاقی دیگر را شكست. او برای اولین بار به نمایش اعتیاد به هرویین پرداخت.
  پرمینگر در فیلم بعدی اش كه در سال 1959 ساخته شد برای نخستین مرتبه، صحنه تجاوز جنسی را به نمایش درآورد.
  انسانیت زدایی، هدف اصلی همه فیلم های این كارگردان یهودی بوده است.
  و اینك شیطان پرستی با اسطوره سازی و با ارائه مطالب گمراه كننده و پورنوگرافیك سعی در تحقیر جوانان و برده داری نوین دارد.
  در نگارش این سطور از سایت های فراوانی استفاده شده است.
  امضاء
  خدایا...
  خسته ام از همه چیز...
  ...از فصول عاشقانه ام که بهاری ندارد
  خسته اماز اینکه دیگر دعاهایم اجابت نمی شوند
  نمی دانم در چنین راهی کجا می توانم آرامشم را بیابم
  خدایا...شنیده ام که مومنانت نمازشان را به درگاهت می آورند
  من ناتوانی ام را به درگاهت آورده ام .می پذیری؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
© تمامی حقوق از جمله طراحی قالب برای سایت آیه های انتظار محفوظ می باشد © طراحی و ویرایش Masoomi