نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: سردار شهید حاج مهدی باکری

1. Top | #1

عنوان کاربر
    مدیرارشد انجمن فن آوری و انجمن دفاع مقدس
    شماره عضویت
    8676
    نوشته
    25,238
    صلوات
    71109
    دلنوشته
    439
    ازطرف مرحوم پدرم:خدابیامرزدشان "الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍوَآلِ مُحَمَّدٍوعَجّل فَرَجَهم
    مورد تشکر
    19,225 در 11,578
    وبلاگ
    37
    دریافت
    0
    آپلود
    0

shamee سردار شهید حاج مهدی باکری

خدايا مرا پاكيزه بپذير

از همه كسانی كه از من رنجيده‌اند و حقی بر گردنم دارند طلب بخشش دارم و اميدوارم خداوند مرا با گناه‌های بسيار بيامرزد.

به مناسبت هفته دفاع مقدس مروری خواهیم داشت بر وصیت‌نامه سرداران بزرگ 8 سال دفاع مقدس که در راه دفاع از اسلام و وطن به شهادت رسیدند.

وصیت‌نامه سردار شهید حاج مهدی باکری

وصيت‌نامه بنده گناهكار مهدی باكری

بسم الله الرحمن الرحيم

يا الله، يا محمد (ص), يا علی (ع)، يا فاطمه زهرا (س)، يا حسن (ع)، يا حسين (ع)، يا علی (ع)، يا محمد (ع)، يا جعفر (ع)، يا موسی (ع)، يا علی (ع)، يا محمد (ع)، يا علی (ع)، يا حسن (ع)، يا حجة (عج) و شما ای ولی‌مان يا روح الله و شما ای پيروان صادق امام يا شهيدان.

خدايا چگونه وصيت ‌نامه بنويسم در حاليكه سراپا گناه و معصيت، سراپا تقصير و نا‌ فرمانی‌ام. گرچه از رحمت و بخشش تو نا اميد نيستم ولی ترسم از اين است كه نيامرزيده از دنيا بروم. می‌ترسم رفتنم خالص نباشد و پذيرفته درگاهت نشوم.

يا رب العفو، خدايا نميرم در حاليكه از من راضی نباشی. ای وای كه سيه‌ روز خواهم بود. خدايا كه چقدر دوست داشتنی و پرستيدنی هستی. هيهات كه نفهميدم. خون بايد مي‌شد و در رگ‌هايم جريان می‌يافت و سلول‌هايم يا رب يا رب می‌گفت. خدايا قبولم كن. يا اباعبدالله شفاعت.

آه چقدر لذت بخش است انسان آماده باشد برای ديدار ربش، ولی چه كنم تهيدستم، خدايا قبولم كن.

سلام بر روح خدا نجات دهنده ما از منجلاب عصر حاضر. عصر ظلم و ستم عصر كفر و الحاد، عصر مظلوميت اسلام و پيروان واقعی‌اش.

عزيزانم اگر شبانه روز شكرگزار خدا باشيم كه نعمت اسلام و امام را به ما عنايت فرموده باز كم است.

آگاه باشيم كه سرباز راستين و صادق اين نعمت شويم. خطر وسوسه‌های درونی و دنيا فريبی را شناخته و برحذر باشيم كه صدق نيت و خلوص در عمل تنها چاره‌ساز ماست. ای عاشقان ابا عبدالله، بايستی شهادت را در آغوش گرفت، گونه‌ها بايستی از حرارت و شوقش سرخ شود و ضربان قلب تندتر بزند. بايستی محتوای فرامين امام را درك و عمل نمائيم تا بلكه قدری از تكليف خود را در شكرگزاری بجا آورده باشيم.

وصيت به مادرم و خواهران و برادرهايم و فاميل‌هايم كه بدانيد اسلام تنها راه نجات و سعادت ماست. به ياد خدا باشيد و فرامين خدا را عمل كنيد. پشتيبان و از ته قلب مقلد امام باشيد. اهميت زياد به نماز و دعاها و مجالس ياد ابا عبدالله و شهدا بدهيد كه راه سعادت و توشه آخرت است.

همواره تربيت حسينی و زينبی بيابيد و رسالت آنها را رسالت خود بدانيد و فرزندان خود را نيز همانگونه تربيت بدهيد كه سربازانی با ايمان و عاشق شهادت و علمدارانی صالح، وارث حضرت ابوالفضل، برای اسلام ببار آيند.

از همه كسانی كه از من رنجيده‌اند و حقی بر گردنم دارند طلب بخشش دارم و اميدوارم خداوند مرا با گناه‌های بسيار بيامرزد.

خدايا مرا پاكيزه بپذير

مهدی باكری

1363/1/2
    امضاء

2.  

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع