نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: 4 آذر ، روزی که صدام در اندیمشک قصابی کرد

جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید    محبوب کن - فیس نما
  1. Top | #1

عنوان کاربر
    مدیرارشد انجمن فن آوری و انجمن دفاع مقدس
    شماره عضویت
    8676
    نوشته
    21,853
    صلوات
    67016
    دلنوشته
    415
    شب قدر التماس دعا برای شادی روح پدر و مادرم دارم: الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ مُحَمَّد
    مورد تشکر
    18,717 در 11,264
    وبلاگ
    27
    دریافت
    0
    آپلود
    0

goll 4 آذر ، روزی که صدام در اندیمشک قصابی کرد

مردم ایران ، مردم دلاور اندیمشک عکسی تلخ و به یادماندنی از مردم دلاور اندیمشک در روز 4 آذر سال1365 پس از پایان بزرگترین بمباران تاریخ ایران به مدت یک ساعت و 45 دقیقه مردمی که بزرگترین بمباران پس از جنگ جهانی دوم را در شهر خود شاهد بودند و 300 تن از همشهریان خود را در این روز از دست دادند

مردم روی ویرانه های خانه هایشان ایستادند و کسی ضجه نمی زند شاید دیگر اشکی برای گریستن ندارند بعد از 28 سال دارم از مردمی یاد میکنم که نمی دانم امروز کجا هستند و چه می کنند اما خوب می دانم که آنها مردانه ایستادند حتی بر ویرانه های خانه پدری ، دوباره ساختند و آباد کردند .

یادشان را زنده نگه می داریم این شهامت و ایستادن مقدس است مردم دلاور کرد و لر مردم خوب اندیمشک یادتان همیشه جاودان ما هم روی ویرانه ها می ایستیم ولی می سازیم با آنچه که در توان داریم دوباره و دوباره

سرزمین من توان شکفتنش بسیار است.سرزمین من ، مادر من است.تا هست از خان و مان ملتم عطر و ترانه برخیزد.دودمانتان در آرامش ، زندگی هاتان دراز ، و آینده تان روشن تر از امروز باد، این آرزوی من است

بزرگداشت شهدای اندیمشک 4 آذر 1394

عکسهایی از ویرانه های شهر اندیمشک پس از بمباران و مراسم بزرگداشت شهدای بمباران 4 آذر 1365 در اندیمشک که بزرگترین بمباران در تاریخ ایران و بزرگترین بمباران پس از جنگ جهانی دوم بود

امید است چنین روزی در تقویم رسمی ایران ثبت گردد تا ایستادگی مردم دلاور اندیمشک در تاریخ ایران جاودانه شود

امضاء

2.  

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع