نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: تشرف سید کریم پینه دوز خدمت امام زمان

1. Top | #1

عنوان کاربر
    عضو آشنا
    شماره عضویت
    10164
    نوشته
    23
    مورد تشکر
    29 در 20
    دریافت
    0
    آپلود
    0

پیش فرض تشرف سید کریم پینه دوز خدمت امام زمان

تشــــــــــــرفـــــــــ ــات

تشرف سید کریم پینه دوز خدمت امام زمان

زیارت با امام زمان(عج)

در جلد ششم از کتاب گنجینه دانشمندان از قول مرحوم آقا سیدکریم پینه دوز نقل می کنند:
    « در یکی از شبهای جمعه در صحن حرم حضرت عبدالعظیم حسنی علیه السلام به خدمت حضرت ولی عصر، حجه ابن الحسن العسکری علیه السلام مشرف شدم. در آن تشرف حضرت بقیه الله الاعظم علیه السلام قریب به این مضمون به آقا سید کریم پینه دوز میفرمایند:
    « سیدکریم! بیا به زیارت جدم حضرت رضا علیه السلام برویم. »
    ایشان در آن شب فقط بعد از چند قدمی، خودش را با امام زمانش در صحن مقدس حضرت علی بن موسی الرضا علیه السلام می بیند.
    آقا سیدکریم همراه با حضرت، به حرم حضرت امام الرضا علیه السلام مشرف می شود و بعد از زیارت، با همان کیفیت به تهران بازگردانده می شود.
    در این هنگام باز حضرت بقیه الله الاعظم
    امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف به آقا سیدکریم پینه دوز قریب به این مضمون می فرمایند:
    « آقا سیدکریم! بیا به سر قبر حاج سید علی آقا مفسر ( یا قبر مرحوم حاج سیدعبدالکریم لاهیجی ) برویم. »
    منبع:
    دانلود کلیپ مذهبی
    بیت ظهور
    احادیث امام زمان
    احادیث حضرت مهدی
    مستندهای مهدوی
    مدعیان دروغین
    تشرفات خدمت ولی عصر
    تشرفات خدمت امام زمان

امضاء

2. تشكرها 2

3.  

4. Top | #2

عنوان کاربر
    عضو آشنا
    شماره عضویت
    10164
    نوشته
    23
    مورد تشکر
    29 در 20
    دریافت
    0
    آپلود
    0

تشرف سید کریم پینه دوز خدمت امام زمان قسمت دوم

زیارت با امام زمان(عج)

ایشان نیز به دنبال حضرت حجت علیه السلام به سوی قبر مرحوم آقا سید علی مفسر در شهرری، واقع در امام زاده عبدالله به راه می افتد.
    آقا سیدکریم در نزدیکی های قبر مشاهده می کند روح مرحوم آقا سیدعلی مفسر از قبر و از جایگاهش بیرون آمد و با عجله و شتاب و با اظهار خلوص و ادب و ارادت به ساحت مقدس آخرین امام و خلیفه الهی، به استقبال آن حضرت آمد …
    در آخراین ملاقات، مرحوم آیت الله حاج سیدعلی آقا مفسر، رو به آقا سیدکریم پینه دوز می کند و به او می گوید:
    آقا سیدکریم! به آقا شیخ مرتضی زاهد سلام مرا برسان و به او بگو چرا حق رفاقت و دوستی را فراموش کرده ای و به سر قبر من و به دیدن من نمی آییدر این هنگام، امام زمان علیه السلام جمله بسیار عجیب و پرمحبتی را بر زبان می آورند:
    حضرت بقیه الله امام زمان علیه السلام به مرحوم حاج سیدعلی آقای مفسر قریب به این مضامین می فرمایند:
    آقا سیدعلی آقا شیخ مرتضی زاهد گرفتار و از آمدن معذور است؛ من به جای او به دیدنت خواهم آمد.»
    ادامه دارد…
    منبع:
    دانلود کلیپ مذهبی
    بیت ظهور
    احادیث امام زمان
    احادیث حضرت مهدی
    مستندهای مهدوی
    مدعیان دروغین
    تشرفات خدمت ولی عصر
    تشرفات خدمت امام زمان

امضاء

5. Top | #3

عنوان کاربر
    عضو آشنا
    شماره عضویت
    10164
    نوشته
    23
    مورد تشکر
    29 در 20
    دریافت
    0
    آپلود
    0

تشرفات آقا سید کریم محمودی نان و حلوای بهشتی بخش دوم

جلوه هایی ازتشرفات آقا سید کریم محمودی
    بچه سیدها دوباره مشغول خوردن نان و حلوا می شوند و به مقتضای سن و سالشان متوجه نمی شوند چه اتفاقی افتاده است.آقا سیدکریم به خانمش گوشزد می کند که مواظب باشد کسی از این ماجرا بویی نبرد.
    او می گفت: نفعشان فقط به این است که هیچ کس از این امر باخبر نشود
    پس از یک هفته، یکی از خانم های همسایه که به عطر و بویی که گاه در فضای خانه آقا سیدکریم می پیچید مشکوک شده بود.
    عاقبت موفق می شود که خانم آقا سید عبدالکریم را به حرف بکشد و کمی از آن نان و حلوا را برای شفای مریض درخواست کند.هر دو خانم به سراغ سفره رفته و آنرا باز می کنند، اما دیگر هیچ اثری از آن نان و حلوای تازه باقی نمانده بودآقا سیدکریم پینه دوز خودش به مرحوم آقای حاج سید محمد کسایی تأکید کرده بود که آن نان و حلوای داغ و تازه به دست حضرت بقیه الله الاعظم حجت ابن الحسن العسکری (عج) به من مرحمت شد و اگر خانواده ما توانسته بود جلوی زبانش را بگیرد و رازداری کند، آن نان و حلوای تازه تا آخر عمر برای ما باقی می ماند!»

منبع:
    دانلود کلیپ مذهبی
    بیت ظهور
    احادیث امام زمان
    احادیث حضرت مهدی
    مستندهای مهدوی
    مدعیان دروغین
    تشرفات خدمت ولی عصر
    تشرفات خدمت امام زمان

امضاء

6. Top | #4

عنوان کاربر
    عضو آشنا
    شماره عضویت
    10164
    نوشته
    23
    مورد تشکر
    29 در 20
    دریافت
    0
    آپلود
    0

تشرفات آقا سید کریم محمودی نان و حلوای بهشتی بخش دوم قسمت دوم

رحلت سیدکریم
    حضرت آیت الله سید محسن خرازی می‌فرمود: «مرحوم پدرم برای ما نقل کرد و گفت: یکروز آقاسیدکریم پینه دوزبرای خداحافظی به مغازه ما آمد.اوقراربودبه عتبات عالیات وکربلای امام حسین (ع) مشرف شود.آقا سیدکریم درحالی که باماخداحافظی می کرد،گفت:”من به کربلا مشرف می شوم،ولی ازاین سفربازنخواهم گشت ودرهمان کربلاازدنیاخواهم رفت وهمان جا مدفون می شوم”مااین سخن رادرحالی که دوست نداشتیم باورکنیم، ازآقا سید کریم شنیدیم واوبه کربلامشرف شد. بعدازمدتی خبررسیدکه آقا سید کریم پینه دوز درکربلا ازدنیا رفته است و او را در صحن مطهر امام حسین(ع) به خاک سپرده اند
    آیه الله حاج آقا مرتضی تهرانی در پاسخ این‌جانب که پرسیدم: آیا کسی را دیده‌اید که مطمئن، باشد محضر ولی عصرعجل الله تعالی فرجه را درک کرده است

منبع:
    دانلود کلیپ مذهبی
    بیت ظهور
    احادیث امام زمان
    احادیث حضرت مهدی
    مستندهای مهدوی
    مدعیان دروغین
    تشرفات خدمت ولی عصر
    تشرفات خدمت امام زمان

امضاء

7. Top | #5

عنوان کاربر
    عضو آشنا
    شماره عضویت
    10164
    نوشته
    23
    مورد تشکر
    29 در 20
    دریافت
    0
    آپلود
    0

تشرفات آقا سید کریم محمودی نان و حلوای بهشتی بخش دوم قسمت سوم

فرمود: دو مورد دارم:
    یکی سید کریم پینه دوز است. من در کودکی همراه پدرم۱به مغازه ایشان رفتیم، مغازه وی در بازاری بود که یک سرش به سه راه کوچه غریبان و یک سرش به بازار سید اسماعیل متصل می‌شد، عرض این مغازه حدود یک متر و نیم و طولش دو سه متر بود، و کف آن حدود پنجاه سانت از کف بازار بالاتر بود پیرمردی در این مغازه حضور داشت که جعبه‌ای را برعکس کرده و روی آن ابزار تعمیر کفش گذاشته و مشغول کار بود، پدرم سلام کرد و لب مغازه نشست.
    من که ناظر صحنه گفتگوی آن‌ها بودم احساس می‌کردم که گویا از نظر معنوی تعادلی میان آن‌ها برقرار است.
    پیرمرد، در حالی که مشغول کار بود نگاهی به پدرم کرد و گفت: دیروز آقا لطف کردند، چند دقیقه‌ای تشریف آوردند و آنجا (اشاره به نقطه‌ای از مغازه) نشستند و از من احوالی پرسید.
    ادامه دارد…
    منابع:
    خاطرات آیت‌الله حاج آقا مرتضی تهرانی.

منبع:
    دانلود کلیپ مذهبی
    بیت ظهور
    احادیث امام زمان
    احادیث حضرت مهدی
    مستندهای مهدوی
    مدعیان دروغین
    تشرفات خدمت ولی عصر
    تشرفات خدمت امام زمان

امضاء

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع