صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 45

موضوع: فرهنگ تشکر

1. Top | #11

عنوان کاربر
    مدیر ارشد انجمن مناسبت ها
    شماره عضویت
    1889
    نوشته
    31,832
    صلوات
    3655
    دلنوشته
    20
    مورد تشکر
    92,609 در 31,344
    دریافت
    1
    آپلود
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط سمن بویان نمایش پست ها

سلام

حرفهای شما کاملا درسته و من هم با عقیده شما در این خصوص موافق هستم . راستش رو بخواهید من هم چندین بار به خانم فاطمی گفتم و ایشون هم به من جواب دادند . این مهم نیست که جواب ایشون منو قانع کرد یا نکرد, ولی با گفته ایشون موافقم که مطالب ما جائی خونده میشه و ثبت میشه .
    در عین حال با خانم فاطمی هم موافقم . من سایت های زیادی کار کردم اما در هیچکدام مدیر سایت در هیچ کاری دخالت نداشتند . بنابراین از ایشون نمیتونیم توقع داشته باشیم همه مطالب ما رو ببینید و بخونند و تشکر کنند . از طرفی ما هم مطالب یک پستی نمیذاریم و معمولا طولانی هست و من شخصا انتظار ندارم همه بیان مطالب منو ببینید و تشکر کنند ولی هر مطلب تازه ای که زده میشه این انتظار هست که همه نیم نگاهی بکنند .

در مجموع ضمن تشکر ازشما سعی میکنم وقت بیشتری برای دوستان بذارم و البته به این امید که همه هم به موضوعات بخش اخلاق توجهی کوچکی داشته باشند
    سلام
    از شما مدیر زحمت کش هم سپاسگزارم

امضاء

اَلـــلّــــهـُــــمَّ عَــــجِـّـــلْ لِـــوَلـــیـــِّکَ الــــْفــــَرَجْ

2. آیه های انتظار

آیه های انتظار

لیست موضوعات تصادفی این انجمن

3. Top | #12

عنوان کاربر
    شماره عضویت
    1889
    نوشته
    31,832
    صلوات
    3655
    دلنوشته
    20
    مورد تشکر
    92,609 در 31,344
    دریافت
    1
    آپلود
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط یاس بهشتی نمایش پست ها
    عرض ادب و احترام

از برادر بزرگوار جناب اقای ابراهیمی ممنون و تشکر بابت این تاپیک مهم و قابل تامل.

برادر بزرگوار سخنان شما و مدیر محترم خواهر عزیزم سرکار خانم فاطمی بسیار متین و درست میباشد
    شاید بخاطر کمبود وقت و زمان هست که کمتر از تشکر استفاده میشه به نظر من محال کسی از مدیران وارد سایت
    شود اما توجهی به پستهای همکاران و کاربران نداشته باشه .مشکلاتی که گاهی گریبان گیر میشه و باعث حضور به موقع
    نمیشه باعث میشه وقتی زمانی هست برای ورود به سایت همکاران فقط به این فکر کنن که از زمان به دست امده برای
    ارسال پست برای انجمنهای تحت مدیریتشون استفاده کنند.

من واقعا شرمنده هستم که غیبت زیادی دارم اما زمانی که بدست میارم فقط به فکر این هستم که بتونم پست ارسال کنم
    اما قول میدم تمام سعیم رو کنم که بتونم پستهای ارسالی همکاران و کاربران گرامی رو مطالعه و تشکر نمایم.

با امید موفقیت برای همه بزرگواران سایت.

سلام
    از زحمات بسیار ارزنده شما
    در بخش مهارتهای زندگی و حجاب و کودک و نوجوان بسیار سپاسگزارم

امضاء

4. Top | #13

عنوان کاربر
    شماره عضویت
    1889
    نوشته
    31,832
    صلوات
    3655
    دلنوشته
    20
    مورد تشکر
    92,609 در 31,344
    دریافت
    1
    آپلود
    0

جا داره یک تشکر ویژه هم بکنم از تک تک اعضا ء و کاربران عزیز
    و دیگر مدیران محترم که در جای جای سایت زحمت می کشن

و بعضی از اونها زحماتی می کشن که جلوی چشم نیست
    و بسیار زحماتشون با ارزش و قابل ستودن هست

این افراد نیاز به تشکر ویژه دارن
    چون زحماتشون دکمه تشکر نداره که ازشون تشکر بشه

تقدیم به این عزیزان

امضاء

5. Top | #14

عنوان کاربر
    همكار انجمن
    شماره عضویت
    10294
    نوشته
    16,253
    صلوات
    626
    دلنوشته
    6
    یا صاحب الصلوات ادرکنی
    مورد تشکر
    14,402 در 4,696
    وبلاگ
    1
    دریافت
    0
    آپلود
    0

سلام خسته نباشید

هرچی خانم سمن بویان گفتند حرفهای من هم هست . ولی با این تفاوت که من با صحبت های خانم فاطمی قانع شدم و نگران ارسالهام نیستم ولی این حق رو به همه میدم که این انتظار رو داشته باشند . من هم مثل سایر دوستان قول میدم که دقت بیشتری داشته باشم . و در عین حال در این صورت انتظار مقاتبل میشه . همینطور که من پست دیگران رو می بینم و تشکر میکنم توقع دارم دوستان هم نظری به نوشته های من هم داشته باشند .
    امضاء

6. Top | #15

عنوان کاربر
    مدیرارشد انجمن فن آوری و انجمن دفاع مقدس
    شماره عضویت
    8676
    نوشته
    25,256
    صلوات
    71109
    دلنوشته
    439
    ازطرف مرحوم پدرم:خدابیامرزدشان "الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍوَآلِ مُحَمَّدٍوعَجّل فَرَجَهم
    مورد تشکر
    19,225 در 11,578
    وبلاگ
    37
    دریافت
    0
    آپلود
    0

سلام

عرض شود که ممنونم بعداز ارسال دو پیام خصوصی به هر کدام از عزیزان ، کامنتهای جالبی را ارسال و نیز مورد پسند همه قرار گرفت!!!

1- من جسارت نکردم که مدیریت محترمه آیا فعالیت دارد یا نه!!!!

چرا هجمه شدید علیه من شروع شد؟!!!

حرف من کاربران و معاونین محترم بود البته اول خودم بعد آنها

2-انجمن فوق العاده ای داریم باید قدرش را بدانیم.جسارتآ عرض می کنم من در چند انجمن و نیز وبلاک خودم فعالیت دارم اما بیشترین وقت را در

این انجمن می گذارم که انشاالله مورد قبول خداوند متعال قرار بگیرد.

3-پیشنهاد میکنم باید سعی کنیم تشکرهای خودمان را مدیریت کنیم تا حداقل به نصف ارسالهایمان برسد یعنی اگر مثلا 100 ارسال داریم

سعی کنیم تشگرهایمان بشود 50+1=51 که فوق العاده خواهد بود

4- باید به خودمان بقبولانیم که اگر پستی را ارسال می کنیم تا مثمر ثمر برای دیگران،،،، پس دیگران پست ارسال می کنند برای ما ،،،، که با

مطالعه آنها حتی چند سطری که خواندیم از زحمات ارسال کننده تشگر کنیم تا آموزشی باشد برای دیگر انجمنها

5-عزیزی که پستی را ارسال میکنه کار نداره من وقت ندارم که ارسالی ایشان را بخوانم واگر چند بار دید کسی پست ارسالی اش را نخواند یک

بی تفاوتی کسل کننده ای برایش پیش می آید که این بی تفاوتی کسل کنند را به کل انجمن منعکس خواهد کرد

6-هدف من از ارسال این پست و کامنتهای بعدی ،،،،، فقط و فقط جلب رضای خدا بوده وبس

التماس دعا
    امضاء

7. Top | #16

عنوان کاربر
    مدیر بخش علوم پزشکی
    شماره عضویت
    4618
    نوشته
    17,567
    صلوات
    114
    دلنوشته
    2
    سلامتی آقا امام زمان عجل الله تعالی فرجه شریف
    مورد تشکر
    7,882 در 2,472
    دریافت
    0
    آپلود
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط حسنعلی ابراهیمی سعید نمایش پست ها
    سلام:

استادان و دوستان عزیز

من این پست را برای رواج فرهنگ تشکر ایجاد میکنم که انشاالله مثمر ثمر باشد

ارادتمند همه: حسنعلی ابراهیمی سعید
    1-اگر کسی در راستای حل مشکل من وشما، قدم پیش بگذارد باید از ایشان تشکر کنیم که آن شخص محترم با دلگرم شدن به اینکه قدر خدمات ایشان را میدانیم به این کار خدا پسندانه ادامه دهند پس در انجمن باید کلید تشکر را بزنیم:

2- اگر کسی به سؤال من و شما در حد توان و علم خود جواب می دهدباید از ایشان تشکر کنیم تا بداند قدردانش هستیم پس در انجمن از کلید تشکر استفاده می کنیم

3- وقتی کسی یه پستی در انجمن ارسال میکنه که از نظر شما مفید و به درد بخور هست باید برای دلگرم شدن اون شخص و همچنین ادامه داشتن این پست ها ازش تشکر کنین که اینکار رو میتونین با زدن دکمه تشکر انجام بدین

4- با زدن دکمه تشکر کاربران رو خوشحال و دلگرم کنید که به فعالیت مفیدشون ادامه بدن

5- توجه کنید که زدن این دکمه برای اون شخص خیلی مهم هست واصلا بی اهمیت نیست

6- امیدوارم با خوندن این تاپیک فرهنگ تشکر کردن رو خوب انجام دهیم چون در این انجمن به این مفهومی فرهنگ تشکر را تقریبآ کسی بجا نمی آورد با یک نگاه به تعداد پستهای ارسالی خودمان و تعداد تشکرشده ای ما،، قیاس خوبی را خواهیم دید
    التماس دعا

22/11/96

سلام به مدیران و دوستان محترم

در مقابل حرف حق چه می شود گفت؟؟ هیچ

من از این بابت واقعا شرمنده ام . فرصت نمی کنم هم مطلب بزنم هم تک تک پست ها رو ببینم . من دانشجو هستم و اینکه هنوز هم درخدمت شما هستم سوای اینکه به این صاحب این سایت بدهکارم , بیشتر بخاطر احترام به خانم فاطمی و انجام وظایفی که تعهدا قبول کردم هست .
    حالب بدانید که من هم یه زمانی این گله ها رو داشتم و از اینکه هیچ کس به انجمن و بخش تحت مدیریت من سر نمی زنه و مطالب منو نمی خونه به شدت دلخور بودم .اما طبق فرمایشات دوستان خانم فاطمی جان هم همین جوابهایی که در پست خودشون در اینجا نوشتند رو به من هم گفتند . خب من هم به ظاهر قانع شدم .
    ولی شرمنده من اصلا نمیتونم مثل خانم فاطمی تا این حد بزرگوار باشم و بگم هر چی می نویسم مهم نیست کسی ببینه یا نبینیه , تشکر بکنه یا نکنه . اینهایی که ایشون فرمودند نشان شان و مقام ایشون هست که مطمئنا در رفتار و خصوصیات اخلاقی من نیست . من هم مثل شما تمایل دارم که ارتباطمون در سایت همراه با صمیمت و تقدیر و تشکر متقابل باشه . اما نیست .
    مثلا من از خود اقای ابراهیمی بزرگوار می پرسم و از ایشون شروع می کنم : ایا شما تمام مطالب دوستان رو می بینید و می خونید و یا حتی اگر نمی رسید بخونید تشکر می کنید ؟

خانم سمن بویان عزیز شما چطور ؟

نازنین رقیه گرامی شما چطور ؟

خانم نیایش عزیز شما چطور ؟

خانم یاس بهشتی مهربان شما چطور ؟

جناب شهید گمنام شما چی ؟

ازدوستان تازه رسیده که شاید هیچ اطلاعاتی از انجمن و ارتباطات گرم و صمیمی انجمن ندارند فعلا سوالی ندارم. در واقع توقعی ندارم . هرچند امیدوارم که این عزیزان هم کم کم اشنا بشن

حقیقت اینه که ما هیچکدام این اخلاق بزرگوارانه که از زحمات دیگران تشکر کنیم رو نداریم . من این اخلاق رو در جناب اقای شهاب منتظر دیده بودم که هروقت میومدند سایت ، حتی اگر مطلبی هم نمی نوشتند از پست و نوشته های همه تشکر می کردند . برای من واقعا عجیب بود که یک نفر چطور می تونه وقتش رو صرف خوندن مطالب دیگران و تشکر زدن بکنه. نمیدونم ولی به نظرم میرسه که ایشون حداقل در این مورد قابل ستایش هستند . کاش ما هم این تعهد اخلاقی را داشتیم

من اعتراف می کنم که واقعا این تعهد رو تا به حال نداشتم و رعایت نکردم . البته گاها مطالب دیگران رو می بینم و تشکر می کنم . ولی بعضی از وقتها صرفا برای انجام وظیفه به عنوان مدیری که اخلاقا متهد هست و خانم فاطمی روی ایشون به عنوان یک مدیر حساب می کنند میام و چند پست میزنم و میرم. و صد البته که این کار اصلا شایسته نیست و بنابراین من فکر میکنم باید من و همه مون در این زمینه بیشتر تلاش کنیم و برای همه احترام قائل بشیم و از زحمات دیگران تشکر کنیم .

من ازهمه دوستانه متواضعانه عذر خواهی می کنم و ان شاء الله سعی می کنم نهایت تلاشم رو بکنم تا این نقطه ضعف را جبران کنم .

امضاء

8. Top | #17

عنوان کاربر
    شماره عضویت
    1889
    نوشته
    31,832
    صلوات
    3655
    دلنوشته
    20
    مورد تشکر
    92,609 در 31,344
    دریافت
    1
    آپلود
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط نازنین رقیه نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید

هرچی خانم سمن بویان گفتند حرفهای من هم هست . ولی با این تفاوت که من با صحبت های خانم فاطمی قانع شدم و نگران ارسالهام نیستم ولی این حق رو به همه میدم که این انتظار رو داشته باشند . من هم مثل سایر دوستان قول میدم که دقت بیشتری داشته باشم . و در عین حال در این صورت انتظار مقاتبل میشه . همینطور که من پست دیگران رو می بینم و تشکر میکنم توقع دارم دوستان هم نظری به نوشته های من هم داشته باشند .

سلام
    از شما عضو حرفه ایی سایت هم نهایت تشکر و دارم

امضاء

9. Top | #18

عنوان کاربر
    شماره عضویت
    1889
    نوشته
    31,832
    صلوات
    3655
    دلنوشته
    20
    مورد تشکر
    92,609 در 31,344
    دریافت
    1
    آپلود
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط مریم منتظر نمایش پست ها

من از این بابت واقعا شرمنده ام . فرصت نمی کنم هم مطلب بزنم هم تک تک پست ها رو ببینم . من دانشجو هستم و اینکه هنوز هم درخدمت شما هستم سوای اینکه به این صاحب این سایت بدهکارم , بیشتر بخاطر احترام به خانم فاطمی و انجام وظایفی که تعهدا قبول کردم هست .
    حالب بدانید که من هم یه زمانی این گله ها رو داشتم و از اینکه هیچ کس به انجمن و بخش تحت مدیریت من سر نمی زنه و مطالب منو نمی خونه به شدت دلخور بودم .اما طبق فرمایشات دوستان خانم فاطمی جان هم همین جوابهایی که در پست خودشون در اینجا نوشتند رو به من هم گفتند . خب من هم به ظاهر قانع شدم .
    ولی شرمنده من اصلا نمیتونم مثل خانم فاطمی تا این حد بزرگوار باشم و بگم هر چی می نویسم مهم نیست کسی ببینه یا نبینیه , تشکر بکنه یا نکنه . اینهایی که ایشون فرمودند نشان شان و مقام ایشون هست که مطمئنا در رفتار و خصوصیات اخلاقی من نیست . من هم مثل شما تمایل دارم که ارتباطمون در سایت همراه با صمیمت و تقدیر و تشکر متقابل باشه . اما نیست .
    مثلا من از خود اقای ابراهیمی بزرگوار می پرسم و از ایشون شروع می کنم : ایا شما تمام مطالب دوستان رو می بینید و می خونید و یا حتی اگر نمی رسید بخونید تشکر می کنید ؟

جناب شهید گمنام شما چی ؟

ازدوستان تازه رسیده که شاید هیچ اطلاعاتی از انجمن و ارتباطات گرم و صمیمی انجمن ندارند فعلا سوالی ندارم. در واقع توقعی ندارم . هرچند امیدوارم که این عزیزان هم کم کم اشنا بشن

حقیقت اینه که ما هیچکدام این اخلاق بزرگوارانه که از زحمات دیگران تشکر کنیم رو نداریم . من این اخلاق رو در جناب اقای شهاب منتظر دیده بودم که هروقت میومدند سایت ، حتی اگر مطلبی هم نمی نوشتند از پست و نوشته های همه تشکر می کردند . برای من واقعا عجیب بود که یک نفر چطور می تونه وقتش رو صرف خوندن مطالب دیگران و تشکر زدن بکنه. نمیدونم ولی به نظرم میرسه که ایشون حداقل در این مورد قابل ستایش هستند . کاش ما هم این تعهد اخلاقی را داشتیم

من اعتراف می کنم که واقعا این تعهد رو تا به حال نداشتم و رعایت نکردم . البته گاها مطالب دیگران رو می بینم و تشکر می کنم . ولی بعضی از وقتها صرفا برای انجام وظیفه به عنوان مدیری که اخلاقا متهد هست و خانم فاطمی روی ایشون به عنوان یک مدیر حساب می کنند میام و چند پست میزنم و میرم. و صد البته که این کار اصلا شایسته نیست و بنابراین من فکر میکنم باید من و همه مون در این زمینه بیشتر تلاش کنیم و برای همه احترام قائل بشیم و از زحمات دیگران تشکر کنیم .

من ازهمه دوستانه متواضعانه عذر خواهی می کنم و ان شاء الله سعی می کنم نهایت تلاشم رو بکنم تا این نقطه ضعف را جبران کنم .

سلام
    از شما مدیر محترم و عزیز هم بابت همه ی زحماتتون سپاسگزارم

چون اسم منو آوردید خدمتتون عرض می کنم
    من تا جایی که بتونم از پستها تشکر می کنم
    اما با وجود دو بچه کارهای خانه مادر شوهر بیمار
    و صدها مسئله دیگر .....

و پر کار بودن انجمن مناسبتها
    که اگه کمک خانم فاطمی گرامی و دوست عزیزم
    *خادمه رقیه خاتون(س)
    نبود هرگز نمی تونستم اداره اش کنم

چطور می تونم بیام و تک تک پستها رو تشکر بزنم
    و مطمئنم بقیه دوستان و عزیزان هم مشکلات و مسائل خودشونو دارن

اما در هر صورت با نظر جناب حسنعلی گرامی به شدت موافقم
    اما بهتره که همدیگر را قضاوت نکنیم

به امید روزهای خوب و سایتی پر بار تر از همیشه
    با همکاری همه

باز هم از زحمات شما متشکرم

امضاء

10. Top | #19

عنوان کاربر
    مدير ارشد انجمن چند رسانه ای
    شماره عضویت
    7103
    نوشته
    7,710
    صلوات
    5000
    دلنوشته
    24
    طـاقتم طاق شـــــد و از تو نیامــــــد خبری...
    مورد تشکر
    15,181 در 6,458
    وبلاگ
    5
    دریافت
    0
    آپلود
    0

سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان

بسیار متشکرم برای ایجاد این تاپیک.
    من همین جا از مدیریت محترم و سایردوستان که تو این سایت واقعا زحمت می کشند تشکر ویژه دارم و البته مطمئنم که کسی برای تشکر اینجا مطلب نمی زنه. ولی دوستانی که تشکر می کنند واقعا لطف می کنند که باعث دلگرمی و تشویق دوستان دیگه می شن. فکر می کنم اینکه عملا تک تک پست ها تشکر زده بشه ممکن نیست چون بسیار زمانبر هست و همین جا از دوستانی که مطالب بسیار زیبا و مفیدی زدند و من از اونها استفاده کردم و آنلاین نبودم که از این بزرگواران تشکر کنم عذرخواهی می کنم. البته معمولا همیشه سعی می کنم اگر هم پستی می زنم حداقل از پست های بالاتر اون صفحه تشکر کنم.
    فکر می کنم همه ما با این تجربه مواجه شدیم که تاپیک هایی زدیم که بدون تشکر فقط مورد بازدید قرار گرفتند و این بارها و بارها اتفاق افتاده...
    باز هم عرض می کنم مطمئنم هیچ کدام از بزرگواران برای تشکر مطلب نمی زنند و نیت بسیار بزرگتر و مقدس تر از این هست.
    از دوست بزرگوارم خانم نیایش*خادمه یوسف فاطمه(س)* هم بسیار ممنونم که لطف کردند اسم بنده رو آوردند. واقعا لایق این همه لطف ایشون نیستم. زحماتی که ایشون و مدیریت محترم سایت و سایر مدیران محترم و کاربران بزرگوار می کشند قابل مقایسه با کارهای ناچیز بنده حقیر نیست.

ان شاء الله که کارهای همگی مورد عنایت صاحب اصلی سایت واقع بشه.
    امضاء
    .
    .

اللهمّ عجّل لولیّک الفرج

.

11. Top | #20

عنوان کاربر
    مدیر ارشد انجمن
    شماره عضویت
    9287
    نوشته
    1,682
    مورد تشکر
    1,408 در 846
    دریافت
    0
    آپلود
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط مریم منتظر نمایش پست ها

جناب شهید گمنام شما چی ؟

سلام خدمت خواهر گرامی اولا من در این تایپیک هیچ نظر ندادم وکلا در سایت نظری نمیدم واگه نکاتی به نظرم بیاد به

صورت خصوصی به همون بزرگواران بیان می کنم .من در زیر پست جناب ابراهیمی تشکر رو زدم جون فعل انجام کار

درست هست .اما خود من تا جایی که بتونم و وقت کنم مطالب رو میخونم و تشکر میزنم اما به دلیل گرفتاری ومشکلات

دانشگاه ودرس ونوشتن مقالات وکار وآماده شدن برای دکترا و..... که دارم حضورم در این سایت خیلی کمه واگه بیام مجبورم در انجمن زیر نظر

خودم فعالیت کنم وباید به جندین جا دیگه هم برسم بعضی وقتهاچطور باشه صبح وقت ازاد دارم وگرنه بیشتر زمان استراحت

اواخر شب هست که اونم توی سایت ها فقط وقت گذاشتن مطالب رو دارم
    امضاء

عـاشقان را سر شوریده به پیكر عجب است

دادن سر نه عجب ،داشتن سر عجب است

تـن بـی سر عجبـی نیست رود گـر در خاک

سـر سربـاز ره عشـق بـه پیکـر عجب است

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع