صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 45

موضوع: فرهنگ تشکر

1. Top | #31

عنوان کاربر
    مدیر ارشد انجمن
    شماره عضویت
    9367
    نوشته
    16,655
    صلوات
    542
    دلنوشته
    5
    اللهم صل علی محمد و آل محمد
    مورد تشکر
    14,355 در 5,345
    وبلاگ
    4
    دریافت
    0
    آپلود
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط مدير اجرايي نمایش پست ها
    سلام

مدیر اجرایی نظاره گر هست و....

اگر مدیر اجرایی نبود شاید تاکنون این انجمن به مشکل برخورده بود
    چون تبلیغاتی که در انجمن می شد اکثرآ غیر قانونی بود که مدیر اجرایی کنترل می کرد

یک نگاهی به بایگانی انجمن بیندازیدمتوجه می شوید البته من خیلی ها را حذف کرده بودم که بنا به توصیه بقیه را انتقال می دادم
    ارادت
    سلام . نمیدونم چرا سوال ساده من باعث ناراحتی دیگران شده . من که نمی خواستم مدیران سایت رو ببینم . و میدونم که همه در حیطه وظایفشون مشغول کار هستند . من فقط یه سوال ساده کردم که چرا این دوستان در این تاپیک نیستند و نظر نمیدن . من از شما عذرخواهی می کنم و همانطور که در پست قبل گفتم دیگه در اینگونه تاپیک ها شرکت نمی کنم .
    امضاء
    سمن بویان غبار غم چو بنشینند بنشانند
    پری رویان قرار از دل چو بستیزند بستانند
    در این حضرت چو مشتاقان نیاز آرند ناز آرند
    که با این درد اگر دربند درمانند درمانند

2. آیه های انتظار

آیه های انتظار

لیست موضوعات تصادفی این انجمن

3. Top | #32

عنوان کاربر
    مدیرارشد انجمن فن آوری و انجمن دفاع مقدس
    شماره عضویت
    8676
    نوشته
    25,455
    صلوات
    71109
    دلنوشته
    439
    ازطرف مرحوم پدرم:خدابیامرزدشان "الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍوَآلِ مُحَمَّدٍوعَجّل فَرَجَهم
    مورد تشکر
    19,232 در 11,585
    وبلاگ
    37
    دریافت
    0
    آپلود
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط سمن بویان نمایش پست ها
    سلام . نمیدونم چرا سوال ساده من باعث ناراحتی دیگران شده . من که نمی خواستم مدیران سایت رو ببینم . و میدونم که همه در حیطه وظایفشون مشغول کار هستند . من فقط یه سوال ساده کردم که چرا این دوستان در این تاپیک نیستند و نظر نمیدن . من از شما عذرخواهی می کنم و همانطور که در پست قبل گفتم دیگه در اینگونه تاپیک ها شرکت نمی کنم .
    سلام

استاد گرامی:

من از سؤال شما ناراحت نشدم خواستم ضمن عرض ادب؛ جوابی هم داشته باشم تا بعضی از عزیزان که از وظایف مدیران اطلاعی ندارند را آگاه کنم که مبادا فکر غریبی داشته باشند.

اگر شما به این ساده گی از جواب ناحت می شوید که فرق بین من و شما استاد چی هست

لطفآ بفرمایید که در مباحث شرکت خواهید کرد تا من هم از شما راضی باشم

لطفا بفرمایید حتمآ

ارادت
    امضاء

4. Top | #33

عنوان کاربر
    مدير اجرايی سایت
    شماره عضویت
    271
    نوشته
    522
    صلوات
    1963
    دلنوشته
    17
    الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ مُحَمَّد : فقط خدا
    مورد تشکر
    2,670 در 510
    وبلاگ
    2
    دریافت
    0
    آپلود
    34

نقل قول نوشته اصلی توسط سمن بویان نمایش پست ها
    سلام دوستان خسته نباشید . سوالم اینه که مدیران محترمی که خانم فاطمی نام بردند کجا هستند ؟ من مدیر کل انجمن ها رو دیدم .اما مدیر محترم اجرایی, مدیر محترم محتوایی و همینطور ناظم محترم سایت کجا هستند؟ ایا این بزرگوران نباید در این موضوع حضور داشته باشند ؟

خوب در شکل یک کاربر ساده از استاد خودم خواستم که ناراحت نشوند و بفرمایند که در مباحث شرکت خواهند کرد

حال من از حجم کارم یکی دو مورد عرض می کنم ببینید چقدر کارظریف و کاربران چقدر پیچیده عمل می کنند که اگر نظارت نشود انجمن به محل و جولانگاه تبلیغاتی آنها تبدیل می شود و از انجمن فقط یک نام باقی خواهد ماند

1- لینگ ذیل را باز و به نکاتی که عرض می کنم توجه فرمایید

در سطر 18 جمله 0توضیحی درباره چگونگی تعمیر جاروبرقی نوشته شده روی آن کلیگ کنید

در سطر 26 جمله (مراکز تعمیر لوازم خانگی این نکته رو گوش زد می کنند،) وشته شده است روی قسمت رنگی کلیگ کنید

در اولین پست که دو بار هم کامنت گذاشته دو تبلیغ داشته

http://www.ayehayeentezar.com/thread...tml#post383322

2- کاربری پست ارسال کرده است لطفآ روی لینگ کلیک کنید حتی کاربر را توقیف کرده ایم حتی تذگر داده بودم

در سطر 7 جمله (گزینش یک هاست ارزان قیمت) نوشته شده است روی قسمت رنگی کلیک کنید

سطر 27 (هاست شما به این ترتیب) نوشته شده کلیگ کنید

در انتها نوشته (تور تایلند) کلیک کنید

در یک پست سه شرکت را تبلیغ داشته

حال قضاوت با شما

این یکی از کوچکترین هاست که عرض کردم

ارادت

http://www.ayehayeentezar.com/thread...tml#post356822
    امضاء

5. Top | #34

عنوان کاربر
    عضو وفادار
    شماره عضویت
    7209
    نوشته
    321
    مورد تشکر
    784 در 291
    دریافت
    0
    آپلود
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط مدير اجرايي نمایش پست ها
    البته اگر از اعمال ناراضی هستید و هستند می توانم این میز و صندلی را به هرکس مایل باشد واگذار کنم
    سلام و تشکر از زحمات شما
    و سایر دوستان در احادیث و روایات هم درباره تشکر در قبال زحمات دیگران مطالب و توصیه های زیادی داریم!

ما میز و صندلی داریم اون تلویزیون 60اینچی رو بدی ممنون میشم
    امضاء
    بار پروردگارا، دلهاي ما را به باطل ميل مده پس از آنکه به حق هدايت فرمودي و به ما از لطف خود
    رحمتي عطا فرما، که تويي بسيار بخشنده (بي‌منّت).

آل عمران آیه 8

6. Top | #35

عنوان کاربر
    مدیر ارشد انجمن زنان
    شماره عضویت
    2988
    نوشته
    8,405
    صلوات
    14
    دلنوشته
    1
    خدایا به تو پناه میبرم از شر همه بدیها و ناملایمات زندگی پناهم ده که جز تو پناهی ندارم
    مورد تشکر
    24,923 در 7,352
    وبلاگ
    1
    دریافت
    0
    آپلود
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط مریم منتظر نمایش پست ها

سلام به مدیران و دوستان محترم

در مقابل حرف حق چه می شود گفت؟؟ هیچ

من از این بابت واقعا شرمنده ام . فرصت نمی کنم هم مطلب بزنم هم تک تک پست ها رو ببینم . من دانشجو هستم و اینکه هنوز هم درخدمت شما هستم سوای اینکه به این صاحب این سایت بدهکارم , بیشتر بخاطر احترام به خانم فاطمی و انجام وظایفی که تعهدا قبول کردم هست .
    حالب بدانید که من هم یه زمانی این گله ها رو داشتم و از اینکه هیچ کس به انجمن و بخش تحت مدیریت من سر نمی زنه و مطالب منو نمی خونه به شدت دلخور بودم .اما طبق فرمایشات دوستان خانم فاطمی جان هم همین جوابهایی که در پست خودشون در اینجا نوشتند رو به من هم گفتند . خب من هم به ظاهر قانع شدم .
    ولی شرمنده من اصلا نمیتونم مثل خانم فاطمی تا این حد بزرگوار باشم و بگم هر چی می نویسم مهم نیست کسی ببینه یا نبینیه , تشکر بکنه یا نکنه . اینهایی که ایشون فرمودند نشان شان و مقام ایشون هست که مطمئنا در رفتار و خصوصیات اخلاقی من نیست . من هم مثل شما تمایل دارم که ارتباطمون در سایت همراه با صمیمت و تقدیر و تشکر متقابل باشه . اما نیست .
    مثلا من از خود اقای ابراهیمی بزرگوار می پرسم و از ایشون شروع می کنم : ایا شما تمام مطالب دوستان رو می بینید و می خونید و یا حتی اگر نمی رسید بخونید تشکر می کنید ؟

خانم سمن بویان عزیز شما چطور ؟

نازنین رقیه گرامی شما چطور ؟

خانم نیایش عزیز شما چطور ؟

خانم یاس بهشتی مهربان شما چطور ؟

جناب شهید گمنام شما چی ؟

ازدوستان تازه رسیده که شاید هیچ اطلاعاتی از انجمن و ارتباطات گرم و صمیمی انجمن ندارند فعلا سوالی ندارم. در واقع توقعی ندارم . هرچند امیدوارم که این عزیزان هم کم کم اشنا بشن

حقیقت اینه که ما هیچکدام این اخلاق بزرگوارانه که از زحمات دیگران تشکر کنیم رو نداریم . من این اخلاق رو در جناب اقای شهاب منتظر دیده بودم که هروقت میومدند سایت ، حتی اگر مطلبی هم نمی نوشتند از پست و نوشته های همه تشکر می کردند . برای من واقعا عجیب بود که یک نفر چطور می تونه وقتش رو صرف خوندن مطالب دیگران و تشکر زدن بکنه. نمیدونم ولی به نظرم میرسه که ایشون حداقل در این مورد قابل ستایش هستند . کاش ما هم این تعهد اخلاقی را داشتیم

من اعتراف می کنم که واقعا این تعهد رو تا به حال نداشتم و رعایت نکردم . البته گاها مطالب دیگران رو می بینم و تشکر می کنم . ولی بعضی از وقتها صرفا برای انجام وظیفه به عنوان مدیری که اخلاقا متهد هست و خانم فاطمی روی ایشون به عنوان یک مدیر حساب می کنند میام و چند پست میزنم و میرم. و صد البته که این کار اصلا شایسته نیست و بنابراین من فکر میکنم باید من و همه مون در این زمینه بیشتر تلاش کنیم و برای همه احترام قائل بشیم و از زحمات دیگران تشکر کنیم .

من ازهمه دوستانه متواضعانه عذر خواهی می کنم و ان شاء الله سعی می کنم نهایت تلاشم رو بکنم تا این نقطه ضعف را جبران کنم .

عرض ادب و احترام و خسته نباشید خدمت همه همکاران و کاربران گرامی

در وهله اول عزیزانی که برای این سایت زحمت میکشن کم نیستند هر کسی تا جایی که در توانش باشه سعی
    در همکاری داره و دلش میخواد که کمکی به مدیر محترم و عزیز سرکار خانم فاطمی انجام بده.

خدمت خواهر عزیزم عرض کنم دوستانی که شما نام بردید خواهر عزیزم نازنین رقیه و سمن بویان و خواهر خوبم
    سرکار خانم نیایش که خیلی بهشون مدیون هستم بابت کمکها و راهنماییهاشون و برادر بزرگوار شهید گمنام همگی به
    بنده لطف داشتند و دارند که همیشه از تاپیکهای من دیدن و تشکر کردند جا داره ازشون تشکر ویژه کنم ممنونشون هستم
    در صورتی که من خودم خیلی نتونستم از تاپیکهاشون دیدن و تشکر کنم.

خانم فاطمی که تاج سرم هستند از زمان اشنایی باهاشون همیشه بهم لطف داشتند و تاپیکهامو ملاحظه کردند اما من همیشه شرمندشون
    هستم و ازشون حلالیت میخوام بابت کم کاری .

من از خودم میگم زمانی واقعا وقت داشتم که انلاین باشم و بتونم بیشتر تشکر بزنم
    اما الان با شرایط کاری همسرم که دائما منزل هست فعالیت برام کمتر شده خوب همسر داری و فرزند و درس و.....
    باعث عدم حضور مستمر هست وقتی هم که میام فکر این هستم که فقط تاپیک و پست ارسال کنم.

خواهر عزیزم همه مدیران ایه ها متعهد هستند.همین که با وجود مشغله ها و دغدغه های فکری و کاری
    هنوز سعی در انجام وظیفه دارند نشان دهنده متعهد بودنشون هست و از تک تکشون ممنون و تشکر.

امضاء

7. Top | #36

عنوان کاربر
    ناظرسایت
    شماره عضویت
    9132
    نوشته
    3,501
    مورد تشکر
    6,925 در 2,277
    دریافت
    0
    آپلود
    1

سلام به دوستان و مدیران محترم

من حق همه دوستان میدونم که منتظر حضور مدیران اصلی سایت در موضوعات عمومی باشند . و ما باید به دوستان وظایف خود را مختصر و مفید هم که شده توضیح بدهیم . من تشکر می کنم از مدیر محترم اجرایی که حاضر شدند و شرح وظایف خود را بیان کردند .

دوستان عزیز وظیفه من فعالیت در سایت و در موضوعات نیست , وظیفه بنده حقیر اینه که در فرصت های مناسب در کلیه انجمن و بخش ها حاضر باشم و لیست موضوعاتی که دوستان طی سال زحمت کشیدند و نوشتند و اون بخش ها مدیر محترم فعالیتی برای درج تاپیک های موجود در لیست های هرساله را ندارند من به جاشون انجام بدم. حتما شاهد هستید که من به مدت دو ماه تمام هر روز درسایت بودم و کل موضوعات سایت را وارد تاپیک های مربوطه کردم . البته در این میان خانم یاس بهشتی بزرگوار انجمن های تحت مدیریشان را رسیدگی کردند . همینطور خانم سمن بویان گرامی نه تنها بخش خودشون , بلکه کل انجمن اخلاق و عرفان را مدیریت کردند و همینطور خانم مریم منتظر که جای تقدیر و تشکر دارد.

عذرخواهی مرا بخاطر عدم حضورم در این مدت در این موضوع ببخشید .
    امضاء

8. Top | #37

عنوان کاربر
    مدیر ارشد انجمن
    شماره عضویت
    5
    نوشته
    19
    مورد تشکر
    160 در 24
    دریافت
    0
    آپلود
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ناظرسایت نمایش پست ها
    سلام به دوستان و مدیران محترم

من حق همه دوستان میدونم که منتظر حضور مدیران اصلی سایت در موضوعات عمومی باشند . و ما باید به دوستان وظایف خود را مختصر و مفید هم که شده توضیح بدهیم . من تشکر می کنم از مدیر محترم اجرایی که حاضر شدند و شرح وظایف خود را بیان کردند .

سلام و عرض ادب خدمت شما مدیر محترم
    به نظرم این تاپیک دیگه داره از موضوع اصلی خود
    فرهنگ تشکر خارج می شه
    این تاپیک زده نشده که من و شما بیاییم و شرح وظایف خودرا بیان کنیم

نقل قول نوشته اصلی توسط ناظرسایت نمایش پست ها
    دوستان عزیز وظیفه من فعالیت در سایت و در موضوعات نیست , وظیفه بنده حقیر اینه که در فرصت های مناسب در کلیه انجمن و بخش ها حاضر باشم و لیست موضوعاتی که دوستان طی سال زحمت کشیدند و نوشتند و اون بخش ها مدیر محترم فعالیتی برای درج تاپیک های موجود در لیست های هرساله را ندارند من به جاشون انجام بدم. حتما شاهد هستید که من به مدت دو ماه تمام هر روز درسایت بودم و کل موضوعات سایت را وارد تاپیک های مربوطه کردم . البته در این میان خانم یاس بهشتی بزرگوار انجمن های تحت مدیریشان را رسیدگی کردند . همینطور خانم سمن بویان گرامی نه تنها بخش خودشون , بلکه کل انجمن اخلاق و عرفان را مدیریت کردند و همینطور خانم مریم منتظر که جای تقدیر و تشکر دارد.

عذرخواهی مرا بخاطر عدم حضورم در این مدت در این موضوع ببخشید .
    من به عنوان مدیر کل انجمن ها از زحمات حضرت عالی و همکارانی که نام برید نهایت تشکر و دارم

اما بر اساس وجدانم لازم می دونم نکاتی و خدمتتون عرض کنم چرا که مسئولم و اگر زمانی مدیران خیلی قدیمی تر و همچنین مدیران دیگر که این تاپیک و دیدن بدونن که زحماتشون همیشه برای ما قابل احترام هست و فراموششون نکردیم

در مورد لیست تاپیکها که فرمودید مدیران محترم ما تا سال گذشته لیستها را مرتب و منظم ایجاد کرده بودند

حتی ابتدا تاپیکها را دونه دونه بررسی می کردند و در جهات مختلف ابتدا ویرایش می کردند ( زیبا سازی تاپیک ,برسی محتویات تاپیک گذاشتن برچسب و موارد دیگر) بعد از این مراحل لیستها تهیه می شد

که مدیران علاوه بر انجمن تحت مدیریت خود در انجمنهای دیگر هم همکاری کردن و لیستها مرتب آماده شد که زحماتشون قابل مقایسه با این دوماهی که شما می فرمایید نیست

من از همه ی این عزیزان و مدیران دلسوز که در انجمنهای مختلف مدیریت داشتن و دارن و با جان و دل کار کردن و نامی ازشون برده نشد و همچنین مدیران اجرایی سابق و فعلی ,مدیران محتوایی سابق و فعلی نهایت تشکر و دارم که انجمنهای شسته و رفته و مرتب را تحویل مدیران فعلی دادن

این مطالب و گفتم که زحمات این عزیزان پایمال نشه و اگر زمانی این تاپیک و دیدن بدونن که ما قدردان همه ی زحماتشون هستیم و خواهیم بود

از مدیرانی که از سال 89 زحمت کشیدن تا بحال ...دور از انصافه که زحمات این همه سال این عزیزان با این دوماه مقایسه شده

به امید موفقیت همگی

ویرایش توسط ناظرسایت : 20-01-2018 در ساعت 01:08
    امضاء

9. Top | #38

عنوان کاربر
    مدیر ارشد انجمن مناسبت ها
    شماره عضویت
    1889
    نوشته
    31,832
    صلوات
    3655
    دلنوشته
    20
    مورد تشکر
    92,609 در 31,344
    دریافت
    1
    آپلود
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط یاس بهشتی نمایش پست ها

عرض ادب و احترام و خسته نباشید خدمت همه همکاران و کاربران گرامی

سرکار خانم نیایش که خیلی بهشون مدیون هستم بابت کمکها و راهنماییهاشون

سلام خدمت شما مدیر محترم
    ممنونم کاری جز انجام وظیفه انجام ندادم
    شما نسبت به من لطف دارید و براتون سلامتی و خوشبختی آرزو دارم
    و زحماتتون هم بی نهایت سپاسگزارم
    امضاء

اَلـــلّــــهـُــــمَّ عَــــجِـّـــلْ لِـــوَلـــیـــِّکَ الــــْفــــَرَجْ

اَلـــلّــــهـُــــمَّ عَــــجِـّـــلْ لِـــوَلـــیـــِّکَ الــــْفــــَرَجْ

10. Top | #39

عنوان کاربر
    ناظرسایت
    شماره عضویت
    9132
    نوشته
    3,501
    مورد تشکر
    6,925 در 2,277
    دریافت
    0
    آپلود
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط مدير کل انجمن نمایش پست ها

سلام و عرض ادب خدمت شما مدیر محترم
    به نظرم این تاپیک دیگه داره از موضوع اصلی خود
    فرهنگ تشکر خارج می شه
    این تاپیک زده نشده که من و شما بیاییم و شرح وظایف خودرا بیان کنیم

من به عنوان مدیر کل انجمن ها از زحمات حضرت عالی و همکارانی که نام برید نهایت تشکر و دارم

اما بر اساس وجدانم لازم می دونم نکاتی و خدمتتون عرض کنم چرا که مسئولم و اگر زمانی مدیران خیلی قدیمی تر و همچنین مدیران دیگر که این تاپیک و دیدن بدونن که زحماتشون همیشه برای ما قابل احترام هست و فراموششون نکردیم

در مورد لیست تاپیکها که فرمودید مدیران محترم ما تا سال گذشته لیستها را مرتب و منظم ایجاد کرده بودند

حتی ابتدا تاپیکها را دونه دونه بررسی می کردند و در جهات مختلف ابتدا ویرایش می کردند ( زیبا سازی تاپیک ,برسی محتویات تاپیک گذاشتن برچسب و موارد دیگر) بعد از این مراحل لیستها تهیه می شد

که مدیران علاوه بر انجمن تحت مدیریت خود در انجمنهای دیگر هم همکاری کردن و لیستها مرتب آماده شد که زحماتشون قابل مقایسه با این دوماهی که شما می فرمایید نیست

من از همه ی این عزیزان و مدیران دلسوز که در انجمنهای مختلف مدیریت داشتن و دارن و با جان و دل کار کردن و نامی ازشون برده نشد و همچنین مدیران اجرایی سابق و فعلی ,مدیران محتوایی سابق و فعلی نهایت تشکر و دارم که انجمنهای شسته و رفته و مرتب را تحویل مدیران فعلی دادن

این مطالب و گفتم که زحمات این عزیزان پایمال نشه و اگر زمانی این تاپیک و دیدن بدونن که ما قدردان همه ی زحماتشون هستیم و خواهیم بود

از مدیرانی که از سال 89 زحمت کشیدن تا بحال ...دور از انصافه که زحمات این همه سال این عزیزان با این دوماه مقایسه شده

به امید موفقیت همگی

باسلام

حقیقتا همینطور هست که شما فرمودید . دو ماه کار در مقابل شش هفت سال سال کار دیگران هیچ ارزشی ندارد و ممنون از مدیرانی که در این مدت همه جوره برای سایت زحمت کشیدند . قدر دان همه مدیران محترم هستم .
    امضاء

11. Top | #40

عنوان کاربر
    مدیرارشد انجمن فن آوری و انجمن دفاع مقدس
    شماره عضویت
    8676
    نوشته
    25,455
    صلوات
    71109
    دلنوشته
    439
    ازطرف مرحوم پدرم:خدابیامرزدشان "الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍوَآلِ مُحَمَّدٍوعَجّل فَرَجَهم
    مورد تشکر
    19,232 در 11,585
    وبلاگ
    37
    دریافت
    0
    آپلود
    0

سلام
    بااجازه مدیریت محترم من زن پست را بعد از ظهر می بندم
    امضاء

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع