نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: شهید وفایی اقدم

1. Top | #1

عنوان کاربر
    مدیرارشد انجمن فن آوری و انجمن دفاع مقدس
    شماره عضویت
    8676
    نوشته
    25,238
    صلوات
    71109
    دلنوشته
    439
    ازطرف مرحوم پدرم:خدابیامرزدشان "الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍوَآلِ مُحَمَّدٍوعَجّل فَرَجَهم
    مورد تشکر
    19,225 در 11,578
    وبلاگ
    37
    دریافت
    0
    آپلود
    0

parcham شهید وفایی اقدم

‍دوست داشت مثل مولایش

در موقع شهادت سر نداشته باشد

روزهای آخر، همرزمش

درباره او نقل می کند:

.

« من و آقا رضا در یک سنگر بودیم و دائماً در کنار هم به سر می بردیم

او همواره با خود زمزمه ای می کرد ولی من چیزی از آن متوجه نمی شدم

یک روز از او پرسیدم با خود چه زمزمه می کنی، برای من هم بگو

گفت: شعری در ذهنم حک شده است که آنرا می خوانم=

.

عـاشقان را سر شوریده به پیکر عجب است

دادن سر نه عجب، داشتن سر عجب است/

.

دوست دارم من نیز همانند حضرت امام حسین{ع}

سر خود را به خدا تقدیم کنم

.

چنین نیز شد

هنگام شهادت سرش را در راه دوست تقدیم کرد

و‌ پیکرش بدون سر در قبر گذاشته شد »

.

مزار شهید= گلزار شهدای گلشن زهرا{س} مراغه
    امضاء

2.  

3. Top | #2

عنوان کاربر
    مدیرارشد انجمن فن آوری و انجمن دفاع مقدس
    شماره عضویت
    8676
    نوشته
    25,238
    صلوات
    71109
    دلنوشته
    439
    ازطرف مرحوم پدرم:خدابیامرزدشان "الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍوَآلِ مُحَمَّدٍوعَجّل فَرَجَهم
    مورد تشکر
    19,225 در 11,578
    وبلاگ
    37
    دریافت
    0
    آپلود
    0

‍ بسم الله الرحمن الرحیم
    «خدایا خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگه دار»
    «انالله و اناالیه راجعون» این مکتوب وصیتنامة اینجانب رضا وفایی اقدم است و در سن 27 سالگی به تاریخ 23/12/62 در آستانة مشرف شدن به زیارت حضرت امام ولی فقیه عصر ما آیت الله العظمی امام خمینی ارواحنا له الفداء تحریر گردید.
    پدر و مادر و همسرم و برادران و خواهران و کلیه مومنین و مسلمین را به تبعیت از مقام شامخ ولایت فقیه در عصر غیبت امام عصر ارواحنا اله الفدا و پیروی از دستورات قرآن کریم و عمل به احکام شارع مقدّس و حمایت جانی و مالی ، قدماً ، قلماً ، لفضاً از نظام جمهوری اسلامی ایران تا لحظه ای که در خط ولایت و اسلام فقاهت گام بر می دارد وصیت می کنم.
    عزیزان من ، من با عشقی شکوهمند و علاقه ای وافر برای صیانت از اسلام و نظام جمهوری اسلامی به این زودی بعد از زیارت حضرت امام عازم جبهه های حق علیه باطل انشاءالله می باشم . آرزوی من نصرت اسلام ، پیروزی قرآن و ثبات نظام جمهوری اسلامی است و برای همین منظور جهت لبیک گفتن به فرمان ولی فقیه خود که جانشین به حق امام زمان می دانم عازم می باشم و شما را به ادامة همین راه که انشاءالله راه تداوم حضرت سید الشهداء (ع) باشد دعوت می نمایم . انتظار دارم فرزندان خود را با همین آرمان آشنا کرده و برای همین منظور تربیت فرمائید.
    در همه حال موضعی روشن و مشخص در مقابل حق و باطل داشته باشید و با الهام از ولایت فقیه بالاخص از رهنمودهای امام امّت و سایر مسئولین خط امام نظام جمهوری اسلامی مشی خود را مشخص نمائید.
    در این سفر که انشاءالله مسافرتی الی الله است اگر فوت کردم دعا بکنید در زمرة شهدای اسلام قرار بگیرم انشاءالله بعد از شهادت من سرپرستی مصطفی و احمد به عهده همسرم با نظارت کامل پدرم و در غیاب او برادرم مرتضی می باشد امیدوارم این دو یادگار همچون فرزندان اباعبدالله حسین (ع) فدایی اسلام ، متعهد ، مؤمن به قرآن ، از سربازان امام زمان و یاوران روح الله تربیت شوند که این عهده بر شانة های مقاوم همسرم می باشد در این رابطه والدینم سهم بسزایی انشاءالله خواهند داشت.
    از مال دنیـــا هر چه دارم متعلق به همسرم است و چیزی بر عهدة من نمی باشد تمام حساب و کتاب من به
    عهدة همسرم می باشد که انشاءالله حل و فصل نماید،امانت هایی که احتمالاً در خانه از بیت المال باشد همسرم وظیفه شرعی دارد به بیت المال عودت فرماید.
    از والدینم بالاخص مادرم و پدر زحمت کشم و برادرانم و خواهرانم و همسر مهربان که در طول زندگی مشترکمان زحمات بیشتری را متحمل شده است و از کلیه فامیل حلیت می خواهم انشاءالله حلال بفرمایند من اگر حقّی بر کسی داشتم حلال کردم ، ملتمس شدید دعاهای خیر شما می باشم.بعد از من مبادا به عنوان خانوادة شهداء وبال گردن دولت اسلامی باشید که شما را از این امر،سخت بر حذر می دارم.
    همسرم و فرزندانم امانتهای من در دست پدر و مادر و خانواده ام می باشد . امیدوارم ناراحتی آنها از هر لحاظ بر طرف گردد و جای خالی من با محبّتهای والدینم بر طرف شود انشاءالله.
    به همسرم احترام و محبّت به والدینم فرض و واجب است همة شما را به خداوند رحمان می سپارم خداوند یار و یاورتان باشد.
    رضا وفایی اقدم
    23/12/63 -
    امضاء

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)