نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: شهید محمدحسین بخشی🌷

1. Top | #1

عنوان کاربر
    مدیرارشد انجمن فن آوری و انجمن دفاع مقدس
    شماره عضویت
    8676
    نوشته
    25,473
    صلوات
    71109
    دلنوشته
    439
    ازطرف مرحوم پدرم:خدابیامرزدشان "الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍوَآلِ مُحَمَّدٍوعَجّل فَرَجَهم
    مورد تشکر
    19,232 در 11,585
    وبلاگ
    37
    دریافت
    0
    آپلود
    0

parcham شهید محمدحسین بخشی🌷

🌷شهید محمدحسین بخشی🌷

تاریخ تولد :1341/01/10
    تاریخ شهادت : 1362/08/03
    محل آرامگاه :خراسان رضوی - کاشمر - ایور

🌸زندگی نامه شهید محمدحسین بخشی:

شهید محمدحسین بخشي ايوري در دهم فروردين سال 1341 در روستاي ايور از توابع بخش كوه‏سرخ شهرستان كاشمر متولد شد.
    دوران ابتدايي را در روستاي محل سكونتش تحصيل كرد و براي ادامه‌‏ی تحصيلات به كاشمر و نيشابور رفت و موفق‌ به اخذ ديپلم گرديد. پس از چندی به خدمت سربازي رفت و در دوران خدمت نظام وظیفه به جبهه‌های جنگ اعزام شد.
    محمدحسين، جواني مؤمن و پرهيزگار بود و به خواندن نماز با جماعت اهميت زيادي مي‌داد. او همواره پلاك خود را در گردن داشت و در پاسخ كساني كه مي‌پرسيدند: «چرا آن را از خودت دور نمي‌كني؟» مي‌گفت: «اين پلاك، كليد بهشت است.»
    ایشان سرانجام در منطقه‌ي مریوان در عمليات والفجر 4 بر اثر اصابت گلوله، به درجه‌ي رفيع شهادت نائل آمد. پيكر پاكش را پس از تشييع در زادگاهش به خاك سپردند.
    روحش شاد و راهش مستدام

www.ajashohada.ir
    امضاء

2. تشكرها 2

3.  

4. Top | #2

عنوان کاربر
    مدیرارشد انجمن فن آوری و انجمن دفاع مقدس
    شماره عضویت
    8676
    نوشته
    25,473
    صلوات
    71109
    دلنوشته
    439
    ازطرف مرحوم پدرم:خدابیامرزدشان "الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍوَآلِ مُحَمَّدٍوعَجّل فَرَجَهم
    مورد تشکر
    19,232 در 11,585
    وبلاگ
    37
    دریافت
    0
    آپلود
    0

وصیت نامه شهید محمدحسین بخشی:

با سلام به رهبر کبیر انقلاب امام خمینی و دورد بی‌پایان به روان پاک شهیدان کربلای عاشورا تا کربلای امروز ایران، سلام به رزمندگان غیور جبهه‌های نور علیه ظلمت.
    امید که سررشته‌ی زندگی‌تان ایمان باشد و حق همیشه همراهتان باد تا دلتان شاد و فکرتان آزاد و دلتان از سرچشمه‌ی نور حق مالامال باد که جز یاری حق برای شما هیچ پشتیبان و یاوری وجود ندارد. امام حسین علیه السلام می‌فرماید: «حال که بدن‌ها برای مردن آفریده شده‌اند پس چه بهتر که مرد در راه خدا کشته شود».
    همه باید بدانید من آگاهانه راهم را انتخاب نموده‌ام. این راه اولیاء و امامان است. راه من فدای رهبر و قرآن شدن می‌باشد. راه من اگر لایق باشم، شهادت است و اگر شهید شوم وصیت من به پدر و مادرم چنین است: در شهادت من ناراحت و گریان نباشید، زیرا این راه را آگاهانه انتخاب کردم اگر بعد از شهادت من گریه کنید خون مرا پایمال نموده‌اید. دوم: هدف من برای پای گذاشتن در این عرصه حفظ و هراست از اسلام است. اگر این سعادت نصیبم شد و شهید شدم، هیچ کسی مسئول مرگ و شهادت من نیست. امیدوارم به جای اینکه برای من گریه و عزاداری کنید، از خداوند متعال خواهان آمرزش و عفو برای خطاها و غفلت‌های گذشته‌ام باشید.

www.ajashohada.ir
    امضاء

5. تشكرها 2

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)