نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: با بهترین جایگزین های تلگرام آشنا شوید

1. Top | #1

عنوان کاربر
    عضو آشنا
    شماره عضویت
    10669
    نوشته
    6
    مورد تشکر
    6 در 6
    دریافت
    0
    آپلود
    0

hoshdarr با بهترین جایگزین های تلگرام آشنا شوید

برنامه شبیه تلگرام چیست؟ این سوالی است که این روزها بسیاری از افرادی که در زمینه کسب و کار اینترنتی کار می کنند و از تلگرام به عنوان یک پیام رسان شخصی و قوی استفاده می کنند از مشاورین این عرصه می پرسند.
    در ادامه قصد دارم حاصل بررسی های تیم نیوسئو رو در این زمینه ارائه کنم:
    در حال حاظر برنامه های زیادی در جهان وجود دارند که میتوانند جایگزین تلگرام در ایران شوند. برنامه هایی که برخی از آن ها نسبت به تلگرام مزایایی دارند و برخی هم ضعیف تر هستند. پیام رسان ها امروزه در تمام دنیا تقش بسیار پر رنگی را ایفا می کنند. حال سوال این است که چه پیام رسانی در ایران ممکن است جایگزین تلگرام شود؟
    آیا یک برنامه مشابه تلگرام حتما باید تمام ویژگی های آن را داشته باشد؟ اگر خودم را جای شما بگذارم این گونه سوال می پرسم: آیا تلگرام هم از ابتدا این همه امکانات داشت یا کم کم و با نیازسنجی کاربرانش به یکی از برترین پیام رسان های دنیا تبدیل شد؟
    با نیوسئو همراه باشید تا بهترین برنامه جایگزین تلگرام را به شما معرفی کنم. البته انتخاب با شماست. من تعداد زیادی اپلیکیشن پیام رسان را معرفی می کنم و انتخاب را به عهده خود شما می گذارم.
    پیام رسان جایگزین تلگرام در ایران قطعا باید نیازهای شما کاربران عزیز را به بهترین شکل و با بیشترین سرعت ممکن فراهم کند و این مهم به ایرانی بودن یا خارجی بودن آن پیام رسان مربوط نخواهد شد.
    همانطور که گفتم برنامه های مشابه تلگرام بسیار زیاد هستند و من سعی می کنم کم کم بهترین های آن ها را در این مقاله که در نیوسئو نیز منتشر شده است معرفی کنم تا شما براساس نیازهای خود بهترین را انتخاب کنید.
    هیچ کس شمارا اجبار نکرده است، یادتان باشد! انتخاب با شماست ولی لطفا بهترین انتخاب را داشته باشد. اینکه بهترین برنامه شبیه تلگرام و یا حتی بهتر از تلگرام را انتخاب کنید قطعا اتفاقات خوبی را برای همه ما رقم خواهد زد.
    1. پیام رسان الو شرکت گوگل

thequint2F2016-092Fada6d4c2-d2f2-42b7-9dd4-80318b57b42f2FScreen-Shot-2016-09-22-at-11.46.05-AM.jpgیکی از نرم افزارهای مشابه تلگرام پیام رسان الو از شرکت گوگل است. حدود دو سال پیش بود که شرکت گوگل اپلیکیشن جدیدی را به نام Allo معرفی کرد. در واقع این نرم افزار مشابه تلگرام به نوعی جایگزین Hangouts به‌حساب می‌آید و با یک رابط کاربری جدید و بسیار ساده عرضه شده است. البته در گوگل الو برخلاف تلگرام خبری از کانال نیست اما دیگر قابلیت‌های متداول در پیام‌رسان‌ها مانند ساختن گروه، استفاده از استیکر و مکالمه با امنیت بالا در آن گنجانده شده است. همچنین دستیار صوتی گوگل نیز در گوگل الو نقش زیادی را ایفا می‌کند که در واقع مهمترین ویژگی این پیام رسان است. در گوگل الو حین مکالمه با دوستانتان می‌توانید پای گوگل اسیستنت یا همان دستیار صوتی گوگل را نیز به صحبت باز کرده و از او سوالات مختلفی را بپرسید. همچنین با صدا کردن Google Assistant با شناسه @Google می‌توانید به انجام بازی، مشاعره و … با دستیار صوتی گوگل بپردازید و ساعت ها سرگرم باشد. همانطور که متوجه شدید این اپ امکانات بیشتری از تلگرام دارد و البته کاستی هایی هم دارد که باید به آن در زمان انتخاب دقت کنید.
    آیا این برنامه شبیه تلگرام است؟!!!
    ضمنا در نظر داشته باشید که گوگل الو برای هر دو پلتفرم اندروید و آی‌او‌اس عرضه شده و امکان استفاده تحت وب نیز وجود دارد.
    2. پیام رسان ایرانی سروش

SoroushAPP.jpgبرنامه ایرانی جایگزین تلگرام به نظر بسیاری از کارشناسان و اهل رسانه، اپلیکیشن ایرانی سروش است. این اپ در حال حاظر پرطرفدارترین یا بهتر بگم، پردانلودترین پیام رسانی ایرانی است.
    از جمله امکانات خاص این پیام رسان می توان به سرویس آب و هوا، ایجاد کانال های تعاملی و انواع نظرسنجی، خرید شارژ آسان، گفت و گوی فردی و گروهی، پرداخت قبوض، تماس صوتی رایگان
    جایگزین ایرانی تلگرام برای بسیاری از افراد دغدغه هایی را ایجاد کرده است که سروش اعلام کرده است در صورت مهاجرت از تلگرام، محتواهای مهمی که آنجا داریم را به راحتی می‌توانیم با استفاده از ربات انتقال، از تلگرام به سروش منتقل و آرشیو کنیم.
    3. پیام رسان لاین

line.jpgیکی دیگر از برنامه های مشابه تلگرام که میتواند جایگزین تلگرام باشد، پیام رسان LINE است. اپلیکیشن‌ لاین قطعا یکی از معروف‌ ترین پیام‌ رسان‌ های جهان است که در کشور ما کمتر شناخته شده و البته در حال حاظر به دلیل برخی مسائل از google play هم حذف شده است. با استفاده از Line می‌توانید با دوستان خود چت کنید و یا با آنها تماس صوتی و تصویری برقرار کنید. بسته‌ های استیکر جذاب و بازی‌ های دو نفره از دیگر امکانات خاص و منحصربفرد لاین می باشد. در لاین می‌توانید پیام‌ های مورد علاقه خود را در پوشه مجزا ذخیره کنید و در بخش تایم لاین، تصاویر و نوشته‌ هایی که دوستانتان به اشتراک گذاشته‌اند را ببینید.
    شاید انتخاب لاین به عنوان جایگزین تلگرام زیاد مناسب نباشد، چراکه امکانات زیادی در تلگرام هست که در لاین نیست و البته بالعکس. در واقع این برنامه مشابه تلگرام نیست بلکه مکمل تلگرام است.
    پیام رسان Line ضمن اینکه بر روی گوشی‌های آیفون، ویندوزفون و اندرویدی امکان استفاده و نصب دارد، نسخی هم برای سیستم عامل ویندزو و مک در اختیار کاربرانش قرار داده است.
    قطعا با توجه به محبوبیت، امکانات و امنیت بالای تلگرام دانلود نرم افزار جایگزین تلگرام کار آسانی نخواهد بود. اما با توجه به بحث فیلترینگ چاره ای نداریم تا یک برنامه مناسب به عنوان جایگزین تلگرام انتحاب کنیم.
    امیدوارم که توضیحاتم جامع و کامل بوده باشه – با احترام نیوسئو
    امضاء
    تو را مرور می کنم به تکرار؛
    تا خاموشی ام، نشان از فراموشی ام نباشد ...
    قانون جذب

2.  

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع