صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 13 , از مجموع 13

موضوع: از عرفان حلقه چه میدانیم ؟

1. Top | #11

عنوان کاربر
    مدیر ارشد انجمن
    شماره عضویت
    11032
    نوشته
    15,873
    صلوات
    500
    دلنوشته
    1
    تقدیم به روح پاک شهیدان
    مورد تشکر
    1,766 در 1,063
    دریافت
    0
    آپلود
    0

*گلبازگیر: رد پای مبانی اندیشه‌های عرفان حلقه در کتاب‌های فرقه‌های شرقی و غربی یافت می‌شود

مریم گلبازگیر، مدیر سایت "نجات از حلقه" که خود دو ترم از کلاس‌های حلقه را سپری کرده و از این فرقه جدا شده است، در ابتدای سخنان خود اظهار می‌دارد: با توجه به اینکه علاقه‌مند به مباحث پژوهشی بودم، سعی کردم که ببینم اندیشه‌های رئیس عرفان حلقه از کجا شکل گرفته است، به همین دلیل آموزه‌های شعور کیهانی را در کتاب‌ها جست‌وجو ‌کردم تا اینکه در یکی از کتاب‌های «کارلوس کاستاندا» با عبارت «موجودات غیر ارگانیک» برخورد کردم؛ حال آنکه «م.ع.ط» مدعی است همه مفاهیم حلقه به او الهام شده و او اولین بازگو کننده آنهاست؛ پس نباید در جای دیگر مشابه این مفاهیم یافت شود.

وی ادامه می‌دهد: بعد از این بود که کنجکاوی من بیشتر شد و خواستم بدانم که ریشه‌های بقیه مباحث رئیس عرفان حلقه کجاست که با تحقیق بیشتر دریافتم که می‌توان مبانی اندیشه‌ای آن را در بسیاری از فرق و عرفان‌های کاذب نظیر کابالا، شمنیزم و... پیدا کرد.
    امضاء

2. آیه های انتظار

آیه های انتظار

لیست موضوعات تصادفی این انجمن

3. Top | #12

عنوان کاربر
    مدیر ارشد انجمن
    شماره عضویت
    11032
    نوشته
    15,873
    صلوات
    500
    دلنوشته
    1
    تقدیم به روح پاک شهیدان
    مورد تشکر
    1,766 در 1,063
    دریافت
    0
    آپلود
    0

گلبازگیر در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس مبنی بر اینکه آیا از نزدیک شاهد بهبودی همکلاسی‌هایش در حلقه فرادرمانی بوده است، این گونه جواب می‌دهد: در وهله اول برخی از بیماری‌ها درمان می‌شود؛ مانند دست‌دردی که خود من داشتم و خوب شد، اما بعد از مدتی دوباره بیماری من بازگشت، در بقیه اشخاص هم همین طور است،‌ شاید درمانی صورت بگیرد؛ اما موقتی است و هنگامی که باز گردد، بیماری با شدت بیشتری بر می‌گردد.

وی می‌افزاید: البته اصل قضیه را نمی‌توان نفی کرد، به نظر من اتصالاتی اتفاق می‌افتد، اما اتصالات وحیانی نیست. به نظرم طاهری جادو می‌کند، ‌البته انرژی این جادوها محدود است و تنها روی بعضی‌ افراد – که آمادگی دریافت دارند- اثر می‌گذارد. اگر این گونه نباشد، پس چطور می‌شود که برخی افراد به آن شدت روان‌پریش می‌شوند!
    امضاء

4. Top | #13

عنوان کاربر
    مدیر ارشد انجمن
    شماره عضویت
    11032
    نوشته
    15,873
    صلوات
    500
    دلنوشته
    1
    تقدیم به روح پاک شهیدان
    مورد تشکر
    1,766 در 1,063
    دریافت
    0
    آپلود
    0

بر اساس این گزارش، این روزها که «م.ع.ط» در زندان به سر می‌برد، در برخی از موارد اتهامی به اشد مجازات که شامل پرداخت جریمه نقدی یا چند سال محکوم به حبس می‌شود،‌ مسترهایش همچنان به فعالیت غیرقانونی خود در جامعه ادامه می‌دهند که با توجه به لغو پروانه‌ این مؤسسه ادامه‌ این فعالیت‌ها غیر قانونی است و مراجع قضایی موظف به پیگیری‌اند.
    امضاء

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع