نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: سردار شهید احد مقیمی

1. Top | #1

عنوان کاربر
    مدیرارشد انجمن فن آوری و انجمن دفاع مقدس
    شماره عضویت
    8676
    نوشته
    25,238
    صلوات
    71109
    دلنوشته
    439
    ازطرف مرحوم پدرم:خدابیامرزدشان "الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍوَآلِ مُحَمَّدٍوعَجّل فَرَجَهم
    مورد تشکر
    19,225 در 11,578
    وبلاگ
    37
    دریافت
    0
    آپلود
    0

adab سردار شهید احد مقیمی

⁩سردار شهید احد مقیمی در سال 1342 به دنیا آمد. وی وقتى به دنیا آمده بود كه امام انقلاب خود را شروع كرد و او تمام لحظه‏هایش را براى انقلاب سپرى مى‏كرد. براى جنگ، و به عشق و یاد امام مى‏زیست: اگر امامِ امت نبود، ما نبودیم، یعنى دیگر از اسلام خبرى نبود. هیچ وقت از یارى كردن به امام كوتاهى نكنید و اگر اینچنین باشد، روز شكست ابرقدرت‏ها نزدیك است. وی از سال 60 به سپاه و جبهه پیوست و در قوت مدیریت او همین بس كه در بیست و دو سالگى مسؤولیت ستاد یك تیپ را به او سپرده‏اند. وی مداح اهل بیت علیهم السلام بود و می گفت: روضه‌خوانی اهل‌بیت درجه‌ای از عشق است که نصیب هر کسی نمی‌شود. به‌خصوص اینکه روضه‌خوان با تبعیت از ارباب خود اباعبدالله الحسین (ع) در راه حق به‌شهادت برسد. سردار شهید احد مقیمی، مسئول ستاد لشکر 31 عاشورا بود. او علاوه بر این مداح اهل بیت هم بود و همین مورد باعث شده بود که رزمنده ها علاقه خاصی به او داشته باشند. احد روز بیست و پنجم دى ماه 1365 در عملیات كربلاى پنج همراه با مصطفى پیشقدم ، با انفجار خمپاره‏اى در كنارشان شهید مى‏شوند. وقتی پیكر بى‏سر احد را آوردند. همه اشك مى‏ریختند. اما مادر احد نُقل مى‏پاشید و زینب‏وار دعا مى‏كرد. خدایا! این قربانى را از ما قبول كن! این شهیدِ حسین است، پیكر احد را با پنجاه و شش نفر از شهداى كربلاى پنج تشییع کردند.
    ْ

Hasan ali ebrahimi said
    امضاء

2. تشكر

مدير اجرايي (15-10-2018)

3.  

4. Top | #2

عنوان کاربر
    شماره عضویت
    8676
    نوشته
    25,238
    صلوات
    71109
    دلنوشته
    439
    ازطرف مرحوم پدرم:خدابیامرزدشان "الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍوَآلِ مُحَمَّدٍوعَجّل فَرَجَهم
    مورد تشکر
    19,225 در 11,578
    وبلاگ
    37
    دریافت
    0
    آپلود
    0

⁩«و الذین جاهدوا فینا لنهدینهم سبلنا»

«کسانیکه در راه ما جهاد می کنند بطور مسلّم آنانرا به راه های خودمان هدایت خواهیم کرد»

که هرگز نگذارید دشمنان بین شما تفرقه بیندازند و شما را از روحانیّت متعهد جدا کنند.هیچوقت از یاری کردن به امام امّت بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران کوتاهی نکنید(که اگر امام امّت نبود ما نبودیم یعنی دیگر از اسلام خبری نبود)و اگر اینچنین باشد روز شکست ابر قدرتها نزدیک است.

و باز یک خواهش دیگر از شما امّت حزب الله دارم،این مراسم های عزاداری را زنده نگه دارید چه در جبهه ها و چه در شهرهای خودتان،چون ما هر چه داریم از حسین(ع)داریم و ای عاشقان صدیق ابا عبد الله(ع)هرگز کسی از این در نا امید برنگشته و بدی از این در ندیده است.

راه سعادت بخش حسین(ع)را ادامه دهید و زینب وار زندگی کنید تمام شهیدان ما از این در پرورش یافته اند من هم از خدا می خواهم که اگر لیاقت شهادت در راه خودش را دارم بزودی عطا فرماید که دیگر از فراق دوستان و شهیدانمان صبرم تمام شده ولی از سوی دیگر باید بمانیم تا شهید آینده شویم و از دیگر سو باید شهید شویم تا آینده بماند.

هم باید شهید شویم تا فردا بماند و هم باید بمانیم تا فردا شهید نشود عجب دردی چه می شد بار الها امروز شهید می شدیم و فردا زنده می شدیم تا دوباره شهید شویم.ولی این را می دانم برای عزاداریهای آقا ابا عبدالله و گریه و زاریها برای مظلومیّت حسین(ع)دلم تنگ خواهد شد.

از تمام دوستان و آشنایان و برادران عزیزم که بر گردن من حق دارند و از من هر چه بدی و بد رفتاری و خطایی سرزده باشد حلالم کنید و از خدا بخواهید که از تقصیرات این بندة عاصی بگذرد.

و اما شما ای پدر و مادر گرامی واقعاً من برای شما آنچنان فرزند خوب و شایسته ای نبودم ولی شما ها در مقابل،هر چه داشتید برای پرورش فکری و جسمی ما بکار گماشتید و این به کوشش و سعی و تلاش ماهاست که اکنون من و بقیه جوانان امثال من به این موقعیت رسیدیم امیدوارم حلالم کنید چون اگر پدر و مادر از فرزند راضی باشد روحش آسوده خاطر می شود و خدا نیز می بخشدش.

ْ

Hasan ali ebrahimi said
    امضاء

5. تشكر

مدير اجرايي (15-10-2018)

6. Top | #3

عنوان کاربر
    شماره عضویت
    8676
    نوشته
    25,238
    صلوات
    71109
    دلنوشته
    439
    مورد تشکر
    19,225 در 11,578
    وبلاگ
    37
    دریافت
    0
    آپلود
    0

⁩در فراقم زیاد ناراحت نباشید و می دانم که بیشتر از اینها صبور هستید از قول من از خواهرانم و برادرانم که به آنها نیز برادری آنچنان نبودم حلالیّت بطلبید و همیشه امیدوارم در مقابل تمام مشکلات زندگی و مشکلات مملکتی و اسلام و قرآن که دشمنان زبون چشم دیدن اینها را ندارند صبور و شکیبا باشید و در تمام احوالات امام امّت و یاوران او را تنها نگذارید و پشتیبان ولایت فقیه باشید و همیشه در صحنة جنگ در مقابله با منافقان داخلی باستید.

و دیگر خدایا از اینکه گناهانم زیاد است و همیشه در غیبت و افتراء و حسودی به دیگران و غرق در گناهان بوده ام در درگاهت شرمنده ام و نمی توانم در روز قیامت به روی اولیائت و شهیدانت نگاه کنم پس(حلالم کن)ای خدا.

در آخر از برادران پایگاه مقاومتها مخصوصاً پایگاه شهید عبدالهی می خواهم که جبهه ها را یاری کنید و همیشه در راه اسلام استوار باشید چون مردان خدا،همیشه در جبهه ها دین خدا را یاری کنند. والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

مرا در وادی رحمت در جوار شهیدان و گلزار شهداء دفنم کنید و اگر مفقود شدم چه بهتر که در روز محشر با فاطمة زهرا(س)محشور خواهم شد بنا به روایتهایی که شنیدم.

عبد العاصی احد مقیمی

ْ

Hasan ali ebrahimi said
    امضاء

7. Top | #4

عنوان کاربر
    شماره عضویت
    8676
    نوشته
    25,238
    صلوات
    71109
    دلنوشته
    439
    مورد تشکر
    19,225 در 11,578
    وبلاگ
    37
    دریافت
    0
    آپلود
    0

خدایا

هیچ نسبتی با شهدا ندارم...

اما دلم به دلشان بند است...

خون سرخشان بد جوری پاگیرم کرده...

میدانم لایق شهادت نیستم...

اما آرزویش را داشتن که عیب نیست...

فریاد میزنم تو را...

در لابلای شعر هایم...

شاید انعکاسش جواب تو باشد...

اما میدانم پاسخی نمیدهی..

وقتی شرمنده تر از همیشه بگویم...

شهدا شرمنده ایم...

Hasan ali ebrahimi said
    امضاء

8. تشكر

مدير اجرايي (15-10-2018)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع