نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: استراتژی خود را تغیر بدهید

1. Top | #1

عنوان کاربر
    مدیر ارشد انجمن
    شماره عضویت
    796
    نوشته
    18,892
    مورد تشکر
    5,856 در 2,376
    وبلاگ
    85
    دریافت
    0
    آپلود
    0

استراتژی خود را تغیر بدهید

روزي مرد کوري روي پله‌هاي ساختماني نشسته و کلاه و تابلويي را در کنار پايش قرار داده بود روي تابلو خوانده ميشد: من کور هستم لطفا کمک کنيد . روزنامه نگارخلاقي از کنار او ميگذشت نگاهي به او انداخت فقط چند سکه د ر داخل کلاه بود.او چند سکه داخل کلاه انداخت و بدون اينکه از مرد کور اجازه بگيرد تابلوي او را برداشت ان را برگرداند و اعلان ديگري روي ان نوشت و تابلو را کنار پاي او گذاشت و انجا را ترک کرد. عصر انروز روز نامه نگار به ان محل برگشت و متوجه شد که کلاه مرد کور پر از سکه و اسکناس شده است مرد کور از صداي قدمهاي او خبرنگار را شناخت و خواست اگر او همان کسي است که ان تابلو را نوشته بگويد ،که بر روي ان چه نوشته است؟روزنامه نگار جواب داد:چيز خاص و مهمي نبود،من فقط نوشته شما را به شکل ديگري نوشتم و لبخندي زد و به راه خود ادامه داد. مرد کور هيچوقت ندانست که او چه نوشته است ولي روي تابلوي او خوانده ميشد:
    امروز بهار است، ولي من نميتوانم آنرا ببينم !!!!!

وقتي کارتان را نميتوانيد پيش ببريد استراتژي خود را تغيير بدهيد خواهيد ديد بهترينها ممکن خواهد شد باور داشته باشيد هر تغيير بهترين چيز براي زندگي است.
    حتي براي کوچکترين اعمالتان از دل،فکر،هوش و روحتان مايه بگذاريد اين رمز موفقيت است ....

لبخند بزنيد

منبع:همتنان
    امضاء

رفتن دلیل نبودن نیست

من در جستجوی قطعه ای از آسمان پهناور هستم

که از تراکم اندیشه های پَست، تهی باشد .

2. تشكرها 4

chaji (06-10-2010), parsa (12-05-2010), كيان (10-05-2010), نرگس منتظر (10-05-2010)

3.  

4. Top | #2

عنوان کاربر
    عضو كوشا
    شماره عضویت
    387
    نوشته
    70
    مورد تشکر
    170 در 65
    دریافت
    0
    آپلود
    0

پیش فرض پاسخ : استراتژی خود را تغیر بدهید

سلام واحترام
    ميخواستم تشكر كنم از وجود همچين خانمي كه مايه افتخار ما ايرني ها هست من تمام مطالب شما رو تقريبا خوندم خيلي خوشم اومد جالب بودتقريبا تو تمام زمينه هايي بود كه من دوست داشتم و از مديريت سايت هم تشكر مي كنم كه چنين مكاني رو براي پركردن وقت جوانان راه انداي كردين اين كار شما كاري بسيار خوب و تاثير گذار بر روي ديد ونظر جوناي اين سرزمين استدر پايان از خانم آسيه سادات به خاطر اين مطالب خوبشون تشكر و قدر داني مي كنم

5. تشكرها 3

parsa (12-05-2010), نرگس منتظر (10-05-2010)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع