نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: وصیت نامہ ے شہیدجــواددوربین

1. Top | #1

عنوان کاربر
    مدیرارشد انجمن فن آوری و انجمن دفاع مقدس
    شماره عضویت
    8676
    نوشته
    25,238
    صلوات
    71109
    دلنوشته
    439
    ازطرف مرحوم پدرم:خدابیامرزدشان "الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍوَآلِ مُحَمَّدٍوعَجّل فَرَجَهم
    مورد تشکر
    19,225 در 11,578
    وبلاگ
    37
    دریافت
    0
    آپلود
    0

adab وصیت نامہ ے شہیدجــواددوربین

༻﷽༺

🌼وصیت نامہ ے شہیدجــواددوربین🌼

🎋بسم رب الشهداء والصدیقین🎋

✨باسلام و صلوات برمحمد و آل محمد و اهل بیت عصمت و طهارت.

✨سلام بہ ارواح طیبه شهدا ڪہ با خون خود موجب بقایِ دین و مکتب شدند و همہ مدیون آن هاییم و هرچه داریم از برڪت آنهاست، درود خدا بر تمامی شهدا از صدر اسلام تا شهداے آینده.

✨سلام و درود بر رهبر ڪبیرانقلاب اسلامی ڪہ بہ انسان ها جان و حیات دوباره بخشید.

✨سلام و درود فراوان بہ نائب امام زمان(عج) ، رهبرفرزانہ و انقلابی خودم مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای مدظله العالی.

”مــا زنــده بہ آنیم ڪه آرام نگیریم
    موجیم ڪہ آسودگی ما عدم ماست“

🍃🌼خدایا ترا شڪر میڪنم ڪہ مرا مسلمان و شیعه و حسینی و اهل بیتی خلق نمودی.

🍃🌼خدایا ترا شڪر میکنم ڪه مرا قابل دانستی تا لباس سبز پاسداری برتن ڪنم و بہ عنوان پاسدار بسیجی بہ حزب الله خدمت نمایم.

🍃🌼خدایا ترا شڪر میکنم ڪہ دوستان خوبی نصیبم نمودی ڪہ لباس شهادت بر جان رعناے خود نمودند.

🍃🌼خدایا ترا شڪر میکنم ڪہ ستارالعیوب بودی و نگذاشتی ڪه آبرویم برود.

🍃🌼خدایا اگر بنده ی بدی برایت بودم ، ولی تو خدای خوبی برایم بودی ، مرا ببخش و از گناهانم درگذر و مرا عاقبت بخیر بگردان و بہ جمـع دوستان شهیدم ڪہ خیلی دلتنگشان هستم ملحق ڪن.

🍃🌼خدایا من خود را مدیون انقلاب اسلامی و رهبر ڪبیر آن و امام خامنه ای می دانم و گذشتن از جانم در دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی ڪمترین چیزی است ڪه می توانم بہ آن ها هدیہ ڪنــم.

🍃🌼اینڪ با آگاهی ڪــامل قدم بـہ عرصه ے پیکار با خُفّاشان سیـاه دل و مزدوران صهیونیست و استکبارجهانی و ایادی منحرف آن گذاشتم و از خداوند منــان می خواهم ڪـہ مــرا در این راه ثابت قدم بدارد.

🍃🌼ما وارث حکومتی هستیم ڪه با خون هزاران مرد و زن مسلمان بنا نهاده شـده است ، حکـومتی ڪہ متعـلق بہ مستضعفین می باشد و مرفهین بی درد جایی در آن ندارند. ما وارث حکومتی هستیم ڪہ بر اساس اصل مترقی ولایت فقیه بنانهاده شده و صاحب اصلی این ڪشــور آقــا امــام زمــان(عج) و اهل بیت(س) می باشند.

🍃🌼همه بدانند ڪہ خط من، خط سرخ شهادت و حزب الله اصیل می باشد و افتخار میکنم ڪہ پاسدار و بسیجیم و اگر خداقبول نماید ان شاءالله سرباز کوچک ولایت فقیه هستم و دل در گرو هیچ گروه و حزب و فردی بہ غیر از آقا و مقتدا و رهبرم ، قطب نما و چراغ هدایتِ جامعه ی اسلامی ، حضرت امام خامنه ای(دامت عزه) ندارم.

✨ #براےمــادرم✨

🍃🌼من بہ وجود شما ڪہ مادر شهید هستید افتخار می ڪنم و دست زحمتکش شما را می بوسم ، از خداوند می خواهم ڪه بہ شما تندرستی عطا ڪند. انشاالله از من راضی باشید. از برادر و خواهران می خواهم ڪه مراقب مادر باشند.

✨ #براےهمسـرم ✨

🍃🌼سلام بہ همسر مهربانم.
    کسی ڪه مثل یڪ مادر مهربان از من مواظبت و نگهداری ڪرد. کسی ڪه براے خدا تمام سختی های زندگی با من را قبول و تحمل ڪرد.

🍃🌼عزیزم ؛ من از شما راضی ام و خداوند و خانم فاطمه زهرا(س) و حضرت زینب(س) هم از شما راضی باشند ان شاءالله.

🍃🌼امیدوارم بہ خاطر تمامی ڪمبودهای زندگی مشترکمان مرا حلال ڪنی.ما بارها در دوران انقلاب و دفاع مقدس از هم خداحافظی ڪردیم پس باید رضا باشیم بہ رضای خداوند.
    ان شاءالله شما هم عاقبت بخیر شوید. من هرچہ هستم بہ پشتیبانی شما بوده است.

✨ #براےفرزندانم ✨

🍃🌼من بہ همه ی شما عشق می ورزم و عاشق شما هستم و همه ی شما را دوست دارم.خدا شما را عاقبت بخیر ڪند ان شاءالله.

🍃🌼مواظب زندگیتان باشید و بہ همدیگر عشق بورزید و براے همدیگر از ته دل مایه بگذارید و گذشت و ایثار را سرلوحه ڪــار خود قرار دهید.

🍃🌼از شما می خواهم فقط و فقط حرف مقام معظم رهبری را گوش ڪنید ولاغیر .

🍃🌼 از شمـا می خواهم مواظب مــادرتان تا آخـــر عمــــر باشید و کوچولوهایتان را گرامی بدارید.
    امضاء

2. تشكر

مدير اجرايي (19-09-2019)

3.  

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع