نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: نامه ی یک کودک زرندی به سید حسن نصرالله!!!

1. Top | #1

عنوان کاربر
    مدیرارشد انجمن فن آوری و انجمن دفاع مقدس
    شماره عضویت
    8676
    نوشته
    25,238
    صلوات
    71109
    دلنوشته
    439
    ازطرف مرحوم پدرم:خدابیامرزدشان "الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍوَآلِ مُحَمَّدٍوعَجّل فَرَجَهم
    مورد تشکر
    19,225 در 11,578
    وبلاگ
    37
    دریافت
    0
    آپلود
    0

book نامه ی یک کودک زرندی به سید حسن نصرالله!!!

جناب آقای حسن نصرالله!
    از اینکه با صداقت اعلام کردید که تمام خرج ومخارج زندگی تان را حکومت ایران می پردازد، از شما متشکریم.
    بعد از پخش صحبتهای شما، مسئولین ایران سخت به تکاپو افتاده اند که این سخنان را اصلاح کنند ، اما انگار که دیگر آب از سر گذشته است....

به این فکر میکنم که صحبتهای شما هماهنگ شده نبوده است ، بلکه ژنتیک و خوی عربیتان مجددا جنبیده است و به نحوی خواستید ایرانیان٫٫یا به قول خودتان، عجم ها و نفهم ها٬٬ را تحقیر کنید....

همان کاری که از ۱۴۰۰ سال پیش میکنید و خودتان را نژاد برتر و سید میدانید و ایرانیان را غلام و کنیز!!!!

و عجیب اینکه این واژه ها چنان در فرهنگ ما تنیده شده اند که هیچ کس متوجه تحقیر آمیز بودنشان نمی شود....

جناب آقای سید !!!حسن نصرالله!

عده ی زیادی از ایرانیان از خدا بی خبر معتقدند که اعراب دو بار به ایران حمله کردند.
    یکبار در آغاز اسلام و بار دیگر در سال ۵۷.
    بعد از این قضایا ،اصلا خودمان هم عرب شدیم.
    درسته که زبانمان عربی نیست، ولی باورکنید که از بیخ عرب شدیم!!!!!
    می دانید چرا؟
    چون اکثر اسمهای فرزندانمان ، اسمهای خیابانهایمان را عربی می گذاریم.
    در شهر شیراز که مهد ادبیات فارسی است ، ۹۰ درصد خیابانهایش اسم عربی دارند،
    دلیل از این بهتر هم می خواهید که ما از بیخ عربیم!!!

حالا شما در تمام کشورهای عربی بگردید ، یک اسم فارسی هم پیدا نمی کنید...
    امضاء

2.  

3. Top | #2

عنوان کاربر
    مدیرارشد انجمن فن آوری و انجمن دفاع مقدس
    شماره عضویت
    8676
    نوشته
    25,238
    صلوات
    71109
    دلنوشته
    439
    ازطرف مرحوم پدرم:خدابیامرزدشان "الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍوَآلِ مُحَمَّدٍوعَجّل فَرَجَهم
    مورد تشکر
    19,225 در 11,578
    وبلاگ
    37
    دریافت
    0
    آپلود
    0

پسر عزیزم سلام ✋

❌نامه تو را که دیدم خیلی غصه دار شدم ...
    از این جهت که نمی توانم همه چیز را برایت بازگو کنم ... هم بخاطر دشمنان قسم خورده مردم من و تو که همه جا #جاسوس دارند و اگر حرفهای من و تو را بفهمند حتما به ضرر ما خواهد بود

و هم از این جهت که عده ای در ایران تو را #سپر_بلای خودشون کرده اند تا حرفهای دشمنان ملت ایران را نشخوار کنند ... و با ژست وطن پرستی از پشت به پدران شما خنجر بزنند ...

❌عزیزم ! چون می دانم این حرفها، حرف تو نیست و حرفها از جنس #تفرقه و #نفاق انگلیس و آمریکا و اسرائیله که از حلقوم بعضی خود فروخته های به ظاهر وطن پرست در میاد و پدر تو بند کفشش شرافت داره بر این وطن فروشانی که دست در دست جاسوسان انگلیسی و آمریکایی و اسرائیلی میخواهند کشورت را دو دستی مانند دوره شاه تقدیم امپریالیسم کنند ...

❌پسرم ! خوب گوش کن ببین چه می گویم، یک کمی از حرفای خیلی مهم و محرمانه را هم برایت می گویم ... کشور تو سالهاست که درگیر جنگ با دشمنان خودش در عالم است ... اما با #تدبیر و #حکمتی که #رهبر شما دارد نگذاشته این درگیری در #مرزهای شما اتفاق بیافته ... اگر کشور تو می خواست برای دفاع از خودش با آمریکا و اسرائیل در گیر شود فکر می کنی در کجا رودر روی انها قرار می گرفت ؟؟

❌از بابایت بپرس که همین آمریکا و انگلیس و فرانسه و آلمان و ... بسیاری از کشورهای زورگوی دنیا در گذشته ای نه چندان دور چگونه هزاران نفر از هم وطنان تو را به خاک و خون کشیدند ... و هیچوقت نگفتند #گناه_ملت شما چه بود و به چه جرمی ؟؟ اونوقتا که دیگه #عربی در کار نبود تا بخاطرش بجنگند ؟؟

در ان #هشت_سال که ما نبودیم شما برای چه می جنگیدید ؟؟

❌پسر عزیزم اگر صدای مرا به گوش شما رساندند، بدان که الان من و بچه های #حزب_الله_لبنان با #اسرائیل جنایت کار می جنگیم و هزاران شهید داده ایم ...

❌اسرائیل بارها اعلام کرده که حزب الله #مچ_ایران و سوریه #بازوی ایران است، ما باید اول مچ و بعد بازوی ایران را قطع کنیم تا به راحتی بتوانیم به #ایران حمله کنیم ...

❌فرزند عزیزم ! اگر کشور تو بخواهد در مرزهای خودش از شما مراقبت کند و با این جنایتکارهای خبیث بجنگد، هزینه های شما صدها برابر بیشتر از آن کمکی هست که به ما می کنید ...

❌ما به عشق #رهبر عزیزمون و به فرمان او به نیابت از شما و در کنار همه #مدافعان_حرم از سراسر عالم داریم اینجا می جنگیم تا #قلب_تپنده_جهان_اسلام_ناب یعنی ایران از کار نیافتد ...

❌جان من پسر خوبم ! از اين ياوه گوهاي راحت طلب بپرس آيا حاضر هستند همه كمكهايي كه كشور تو به ما مي كند را بگيرند و جانشان را اينجا بخطر بياندازند ؟؟

❌پسر خوبم ! تو در كمال آرامش و امنيت درست را بخوان و براي سازندگي كشورت آماده بشو، من و بچه هاي حزب الله اينجا براي امنيت تو تا پاي جان مي جنگيم

❌پسر گلم می دانم که به حرف این یاوه گویان گوش نمی کنی و همچنان در کنار برادران رزمنده ات در هر جایی که کشورت را تهدید می کنند خواهی ایستاد ...
    به امید دیدار ✋
    دوستدار شما ايرانيان سيد حسن نصرالله
    امضاء

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع