نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: صحبت‌های جالب بانوی تازه‌مسلمان آمریکایی/ امنیت را در پوشش زنان اسلام و زیبایی را در حجاب یافتم

1. Top | #1

عنوان کاربر
    مدیر ارشد انجمن زنان
    شماره عضویت
    2988
    نوشته
    8,405
    صلوات
    14
    دلنوشته
    1
    خدایا به تو پناه میبرم از شر همه بدیها و ناملایمات زندگی پناهم ده که جز تو پناهی ندارم
    مورد تشکر
    24,923 در 7,352
    وبلاگ
    1
    دریافت
    0
    آپلود
    0

پیش فرض صحبت‌های جالب بانوی تازه‌مسلمان آمریکایی/ امنیت را در پوشش زنان اسلام و زیبایی را در حجاب یافتم

مبلغ دینی مسلمان شده آمریکایی اعتقاد دارد، با وجود حجاب کامل در کشور‌های اسلامی احساس معنویت و امنیت حاکم است.

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، هاجر حسینی مبلغ مذهبی آمریکایی، در خصوص علل تشرف خود به دین اسلام، اظهار داشت: حدود ۳۵ سال است که به دین اسلام مشرف شده‌ام که این بهترین اتفاق زندگی‌ام بود زیرا سال‌ها در کلیساهای آمریکا به تبلیغ دین مسیحیتمشغول بودم.

وی با بیان اینکه مهم‌ترین نکته‌ای که قبل از تشرف به اسلام برای بنده پیش آمد این بود که در زمانی که کاتولیک بودم سلسله تجاربی را کسب کردم که بنای ورود من به دریای معنویت اسلام بود، افزود: به‌عنوان یک مبلغ دینی در کشور آمریکا و با نیاتی که داشتم به دنبال راهی برای یافتن مسیر واقعی حضرت عیسی (ع) بودم.

این مبلغ دینی با اشاره به اینکه در مسیر یافتن پاسخ‌های خود برای تکمیل دین مسیحیت در کشور آمریکا با واقعه کربلا و عاشورا آشنا شدم و از آن زمان احساس کردم که ولایت یک دریا و اقیانوسی بیکران از معنویت است، ادامه داد: در آن برهه متوجه شدم که ولایت‌فقیه بسیار وسیع است و در مسیری که به دنبال تبلیغ برای دین مسیحیت و تکمیل این دین بودم خود را غرق در دین اسلام دیدم.

ویرایش توسط یاس بهشتی* خادمه باب الحوائج جواد الائمه (ع)* : 14-04-2019 در ساعت 00:34
    امضاء

2.  

3. Top | #2

عنوان کاربر
    مدیر ارشد انجمن زنان
    شماره عضویت
    2988
    نوشته
    8,405
    صلوات
    14
    دلنوشته
    1
    خدایا به تو پناه میبرم از شر همه بدیها و ناملایمات زندگی پناهم ده که جز تو پناهی ندارم
    مورد تشکر
    24,923 در 7,352
    وبلاگ
    1
    دریافت
    0
    آپلود
    0

وی تصریح کرد: در طی ماه‌هایی که به دنبال شیوه تکمیل دین مسیحیت و آشنایی بیشتر با حضرت مسیح (ع) بودم همزمان کتب اسلامی و در رأس آن قرآن مجید را به زبان انگلیسی مطالعه می‌کردم.

حسینی خاطرنشان کرد: به همین خاطر پس از مطالعات و بررسی‌های فراوان متوجه شدم دین اسلام کامل‌ترین دین در جهان است و پس از آن بود که با تحقیقات بیشتر به مذهب شیعه مشرف شدم.

وی با بیان اینکه بلافاصله پس از تشرف به اسلام حجاب را انتخاب کرده و طی 35 سال اخیر حجاب کامل دارم، افزود: علاقه من به حجاب کامل به خاطر این است که این نوع پوشش باعث می‌شود به ارزش‌های الهی که پیدا کرده بودم بسیار نزدیک‌تر شوم.

این مبلغ دینی با اشاره به اینکه در آمریکا بیشتر مجسمه‌ها نوع پوششان باعث می‌شود ذهنیت‌ها برای بی‌حجابی آماده شود، گفت: با وجود حجاب کامل در کشورهای اسلامی احساس معنویت و امنیت حاکم است.

وی ادامه داد: امنیت را در پوشش زنان مسلمان دیدم که به چشم من خیلی زیبا آمد و به نظرم زیبایی اصلی با حجاب مشخص می‌شود.

حسینی تصریح کرد: این دریای زیبایی توجه من را به خود جلب کرد و در این نقطه است که انسان به خدا نزدیک می‌شود و موانعی که باعث ایجاد خلل در تفکر الهی بین انسان با خدا می‌شود از بین می‌رود.

«دیانا ترانکو» در خانواده‌ای مسیحی در ایالت تگزاس به دنیا آمد به کار تبلیغ دین مسیحیت در کلیسا مشغول بوده است که ناگهان با دین اسلام آشنا می‌شود و پس از مطالعه و تحقیق در سن بیست‌سالگی اسلام را به‌عنوان دین خود برمی‌گزیند.

او در آمریکا فوق‌لیسانس ارتباطات می‌خوانده که با اوج‌گیری انقلاب اسلامی در ایران، آمریکا را به‌قصد اروپا ترک می‌کند و پس از آن برای ادامه مطالعاتش درباره اسلام راهی ایران می‌شود و در شهر قم زندگی خود را آغاز می‌کند و سپس برای ادامه تحصیلات و تحقیقات راهی تهران می‌شود.

امروز نام او «هاجر حسینی» است. مسیحی مسلمان شده‌ای که می‌گوید: در مسیر تحقیقات خود، با شخصیت امام حسین (ع) آشنا می‌شود و به گفته خود این نقطه اوج تحولات فکری و روحی او بوده است.

امضاء

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)