نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: شهیدشعبانعلی‌تقی‌پور

1. Top | #1

عنوان کاربر
    مدیرارشد انجمن فن آوری و انجمن دفاع مقدس
    شماره عضویت
    8676
    نوشته
    25,238
    صلوات
    71109
    دلنوشته
    439
    ازطرف مرحوم پدرم:خدابیامرزدشان "الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍوَآلِ مُحَمَّدٍوعَجّل فَرَجَهم
    مورد تشکر
    19,225 در 11,578
    وبلاگ
    37
    دریافت
    0
    آپلود
    0

adab شهیدشعبانعلی‌تقی‌پور

🌹نام:شعبانعلی
    🌹نام خانوادگی:تقی پور
    🌹نام پدر:محمدعلی

🌹تاریخ تولد:1336/01/02
    🌹محل تولد:قزوین
    🌹تاریخ شهادت:1365/10/04
    🌹محل شهادت:ام الرصاص
    🌹سن هنگام شهادت:29

🌹وضعیت تاهل:متاهل
    🌹شغل کارگر
    🌹تحصیلات:ششم ابتدایی
    🌹عملیات سال تفحص:1375
    🌹مزار:قزوین،شریف آباد

#بسم‌رب‌‌الشهدا‌والصدیق ن

#زنــدگیـــنامه📓

📓#شهیدشعبانعلی‌تقی‌پور در دوم فروردین ماه ۱۳۳۶، در روستای شریف‌آباد از توابع شهر قزوین به دنیا آمد.

📓 پدرش محمدعلی، در شرکت راه‌آهن کار می‌کرد و مادرش خانم‌سلطان نام داشت.

📓تا پایان دوره ابتدایی درس خواند. کارگر کارخانه بود. ازدواج کرد و صاحب سه پسر و چهار دختر شد.

📓 از سوی بسیج در جبهه حضور یافت. چهارم دی ۱۳۶۵، در ام‌الرصاص عراق به #شهادت رسید.

📓پیکرش مدت‌ها در منطقه برجا ماند و سال ۱۳۷۵پس از تفحص در گلزار شهدای زادگاهش به خاک سپرده شد.

✦✧وصیٺـــــــــــــ نـامہ✧✦•

#شهید‌شعبانعلی‌تقی‌پور🌹

📓«ولا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون». (آل عمران/ ۱۶۹)

📓حسین جان آن کس که تو را شناخت جان را چه کند فرزند و عیال خانمان را چه کند #شهادت از اولیا به ما رسیده است.

📓درود سلام بر امام زمان (عج) و درود سلام بر تمامی پیغمبرانی که از طرف خداوند برای راهنمایی بشر فرستاده شده بودند و درود فراوان بر نایب امام زمان (عج) خمینی بت‌شکن و سلام گرم به روح پاک #شهدای صدراسلام و شهدای انقلاب وصیت‌نامه خود را چنین آغاز می‌کنم:

🤲خداوندا شکر درگاه عظمتت که به من لیاقت خدمتگزاری به اسلام را دادی که تا بتوانم یک پاسدار واقعی امام زمان (عج) باشم و به یاری اسلام عزیز بشتابم،

🤲خداوندا! تو خوب می‌دانی که من هیچ هدفی جز برای یاری اسلام نداشتم و به فرمان امام عزیزم به جبهه می‌روم،

🤲پس خداوندا! به من توانایی عطا بفرما که بتوانم بهتر به اسلام عزیز خدمت کنم و

🤲خدایا! از تو می‌خواهم که در این حمله سرنوشت‌ساز بتوانیم با کمک تو ای خدا هر چه زودتر دشمنان اسلام که در رأس آنها آمریکا جنایتکار می‌باشد از بین ببریم و تا کربلای امام حسین علیه‌السلام بیت المقدس را آزاد کنیم.

🤲خدایا! خوب آگاهی که امروزه ما رزمندگان از همه‌ی هستی خود گذشته و اسلام عزیز را به همه چیزمان ترجیح دادیم.

📓خوب کمی هم با ملت #شهیدپرور سخن بگویم؛ ای عزیزان آرزو دارم که اگر #شهادت نصیب من حقیر شد همگی مرا حلال کرده

📓و هیچ وقت سنگر ما را خالی نگذارید و نباید اسلحه من به زمین بیفتد ای ملت عزیز شریف‌آباد بدانید که امروز رهبر عزیزمان که از زبان امام حسین علیه‌السلام سخنی می‌فرماید: باید مثل ما رزمندگان لبیک بگویید وگرنه مسلمان تنها به نماز خواندن و غیره نیست.

📓در آخر صحبتی هم با پدر و مادر عزیزم و همسر و بچه‌هایم داشته باشم؛ پدر و مادر عزیزم! درود خدا بر شما باد که مرا یک یار واقعی حسین‌ابن علی (ع) به بار آوردید، درود خدا بر شما

📓و شما ای همسر عزیز و بچه‌های عزیزم! نهایت تشکر را از شماها دارم همسرم امروزه شما درسی باید از حضرت زینب علیه‌السلام گرفته باشی و از بچه‌هایم نگهداری کنید. 1365/5/15.

#خدایا‌کن‌اجابت‌این‌دعا م
    #که‌باشد‌افتخاری‌از‌برا م

#به‌‌روز‌حشر‌ای‌خالق‌س حان
    #شوم‌محشور‌با‌جمع‌شهیدا

🌹#روحش‌شاد‌و‌یادش‌گرام ‌باد.🌹

#بــرای‌شــادی‌روحــش

#صلوات"🌷

اللَّهمَّﷺصَلِّﷺعَلَىﷺم حمَّـدٍﷺوآلﷺِمُحَمَّد

─┅═ೋ❅🌹❅ೋ═┅─
    امضاء

2.  

3. Top | #2

عنوان کاربر
    مدیر بخش علوم پزشکی
    شماره عضویت
    4618
    نوشته
    17,567
    صلوات
    114
    دلنوشته
    2
    سلامتی آقا امام زمان عجل الله تعالی فرجه شریف
    مورد تشکر
    7,882 در 2,472
    دریافت
    0
    آپلود
    0

به روح پاک شهدای سرافراز اسلام صلوات

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

امضاء

4. تشكر

مدير اجرايي (19-09-2019)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع