صفحه 19 از 19 نخستنخست ... 91516171819
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 185 , از مجموع 185

موضوع: تاریخ معاصر ایران از دیدگاه امام خمینی (س)

جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید    محبوب کن - فیس نما
  1. Top | #181

عنوان کاربر
    مدیر ارشد انجمن
    شماره عضویت
    796
    نوشته
    5,805
    مورد تشکر
    5,615 در 2,312
    دریافت
    0
    آپلود
    0

پانزده خرداد را اینها اصلش ذکری از آن نمی کنند پانزده خرداد به طوری که گفته اند( من در حبس بودم لکن آنطوری که برای من بعد از بیرون آمدن گفتند) قریب پانزده هزار نفر را آنها کشتند و از قراری که باز گفتند خود محمد رضا با هلیکوپتر عامل قتل هم بوده است خودش اینها، این طرفداری های حقوق بشر، این پانزده هزار جمعیتی که در یک روز کشته شد اینها رامثل اینکه بشرنمی دانند یابشرمی دانند و برای آنها حقوق قائل نیستند.(805)
    ما نمی توانیم یک نفر آدمی که به اندازه محمد رضا ارتکاب جرائم کرده، بشر با تمام قوایش نمی تواند او را، این جنایت هائی که او کرده است جزا بدهد برای اینکه بالاخره تا آخرش این است که یک نفر آدم مرده است، یک نفر آدم مقابل یک نفر آدم است. کسی که هزاران جمعیت را، بسیاری از اشخاص را خودش در15 خرداد، آنطوری که می گفتند خودش در هلیکوپتر، در آن بالاها، خودش مرتکب این قتال شده است و با امر او - این ملت با امر او - به این قتلگاه ها خیابان های ما مبدل شد. یک ملت را از بین برده است، یک ملت را، ما چه جوری می توانیم او را ارتکاب این جنایت را ما عوضش را به او بدهیم.(806)
    این جنایت هائی که کرد مردم را به کشتن داد، دستجمعی پانزده خرداد خود او ازقراری که به ما اطلاع داده اند عامل مستقیم قتل عام ما بوده است.(807)
    مردم در پانزده خرداد چه می گفتند؟ این پانزده خردادی که فردا سالروزش هست، مردم چه می گفتند که مستحق این بودند که آنطور که گفتند پانزده هزار مظلوم را اینها به خاک و خون کشیدند و از قراری که می گفتند هدایتش هم خود شخص شاه مخلوع می کرده، اینها چه می گفتند که مستحق این مسائل شدند؟ ملت ایران در طول این قریب بیست سال که از اول پانزده خرداد تا حالاهست، اینها چه می گفتند؟ چه می گویند؟ مع الاسف تمام رسانه های گروهی خارج و بعضی از داخلی ها همه در خدمت ابرقدرت ها هستند ما نمی توانیم صدای مظلومیت این ملت را به دنیا برسانیم، ما وسیله نداریم.(808)

ویرایش توسط ملکوت* گامی تارهایی * : 09-05-2021 در ساعت 12:59
    امضاء

رفتن دلیل نبودن نیست
    http://www.ayehayeentezar.com/galler...2332154524.gif
    در اوج نیزارهای پشیمانی ، به ابرهای سیاه و سرگردان که با من از یک طایفه اند سلام میگویم
    تو باور نکن اما من عاشقم

رفتن دلیل نبودن نیست ...

2. آیه های انتظار

آیه های انتظار

لیست موضوعات تصادفی این انجمن

3. Top | #182

عنوان کاربر
    مدیر ارشد انجمن
    شماره عضویت
    796
    نوشته
    5,805
    مورد تشکر
    5,615 در 2,312
    دریافت
    0
    آپلود
    0

حمایت ابرقدرتها از کشتار 15 خرداد

دیدیم که در15 خرداد اینهمه جمعیت از ایران کشته شد وشوروی روزنامه هایش از اینها تایید کردند و گفتند که آنها یک دسته ارتجاعی بودند و یک دسته چه بودند که می خواستند چه بکنند.(809)
    از روز نخست شروع مبارزه و از پانزده خرداد تا بیست و دوم بهمن رسیده ایم و به خوبی دریافته ایم که برای هدف بزرگ و آرمانی اسلامی- الهی باید بهای سنگینی پرداخت نماییم و شهدای گرانقدری را تقدیم کنیم و جهانخواران ما را راحت و آرام نخواهند گذاشت و با استفاده از ایادی داخلی و خارجی شان به ما شبیخون زده و خون عزیزان ما را بر بستر کوچه ها و خیابان ها و مرزهایمان جاری می کنند و همین گونه شد وقتی که فریاد اسلامخواهی مردم کشور ما در پانزده خرداد به گوش آمریکا رسید و وقتی که برای اولین بار غرور آمریکا و اقتدار و ابرقدرتی او در اعتراض به مصونیت کارگرانش در ایران شکسته شد و آمریکا متوجه اقتدار و رهبری علما و روحانیت اسلام و عزم جزم و اراده پولادین ملت ایران برای کسب آزادی و استقلال و رسیدن به نظام عدل اسلامی گردید، به نوکر بی اراده و وطن فروش و فرومایه خود محمدرضا خان دستور داد که صدای اسلامخواهی ملت ما را خاموش کند و از او پیمان گرفت تا همه افرادی که در برابر آمریکا قد علم کرده اند را نابود کند و همه دیدیم که این خائن ان و سرسپردگان در این ماموریت شوم لحظه ای درنگ ننمودند و به نام ماموریت و آزادی و رسیدن به دروازه تمدن بزرگ، از کشته های این ملت پشته ها ساختند و در و
    دیوار کشور ما را از فیضیه گرفته تا دانشگاه و از دانشگاه تا کوچه و بازار و خیابان و از خیابان تا مسجد و محراب به خون عزیزان و جوانان تکبیرگوی پیر و خدا و رسول خدا( ص)، رنگین کردند.(810)
    امضاء

رفتن دلیل نبودن نیست
    در اوج نیزارهای پشیمانی ، به ابرهای سیاه و سرگردان که با من از یک طایفه اند سلام میگویم
    تو باور نکن اما من عاشقم

رفتن دلیل نبودن نیست ...

4. Top | #183

عنوان کاربر
    مدیر ارشد انجمن
    شماره عضویت
    796
    نوشته
    5,805
    مورد تشکر
    5,615 در 2,312
    دریافت
    0
    آپلود
    0

نتیجه قیام 15 خرداد

نهضت دوازده محرم وپانزده خرداد در مقابل کاخ ظلم شاه و اجانب به پیروی از نهضت مقدس حسینی چنان سازنده و کوبنده بود که مردانی مجاهد و فداکار تحویل جامعه داد که با تحرک و فداکاری روزگار را بر ستمکاران و خائن ان سیاه نمودند و ملت بزرگ را چنان هشیار و متحرک و پیوسته کرد که خواب را از چشم بیگانه و بیگانه پرستان ربود و حوزه های علمیه و دانشگاه و بازارها را به صورت دژ مدافع از عدالتخواهی و از اسلام و مذهب مقدس درآورد.(811)
    پانزده خرداد هم از ایام الله بود که یک ملت ایستاد در مقابل یک قدرت و کاری کرد که پنج ماه تقریبا حکومت نظامی شد منتها قدرت نداشت ملت، باز اجتماع درست نشده بود. بیدار نشده بودند ، شکست خوردند، نه شکست، به حسب ظاهر، والااز همانجا مبدا پیروزی ملت است.(812)
    آنهاپانزده خرداد را هم شکستند لکن ملت آنطور نشد که یک شکست تا آخر بخورد ملت در صدد نبودند، اینطور کم و زیاد هی بود، تا حوادثی پیدا شد، که این حوادث از دو سال پیش از این تقریبا تا حالایک حوادثی دنبال هم هی پیدا شد، مردم هم مستعد بودند، از حکومت ناراضی، از زندگی به تنگ آمده بودند، و یک تحول روحی هم که خدا به آنها داد و آن این بود که در این آخر یک جور تحولی پیدا شده بود که حالا هم باز یک مقداریش هست.(813)
    پانزده خرداد در عین حالی که مصیبت بود لکن مبارک بود برای ملت که منتهی شد به یک امر بزرگی و آن استقلال کشور و آزادی برای همه مملکت.(814)
    اگر 15خرداد پیش نیامده بود و آن کشتار ناهنجار و ظلم و ستم بزرگ واقع نشده بود، باز ممکن بود که منتهی به این مسائل نشود. در هر قصه ای که واقع می شد، یک بهره ای قهرا برداشته می شد.(815)

ویرایش توسط ملکوت* گامی تارهایی * : 10-05-2021 در ساعت 21:42
    امضاء

رفتن دلیل نبودن نیست
    تو باور نکن اما من عاشقم

رفتن دلیل نبودن نیست ...

5. Top | #184

عنوان کاربر
    مدیر ارشد انجمن
    شماره عضویت
    796
    نوشته
    5,805
    مورد تشکر
    5,615 در 2,312
    دریافت
    0
    آپلود
    0

بزرگداشت قیام 15 خرداد

ما از واقعه دوازدهم محرم،15 خرداد خجلت می کشیم واقعه شوم 15 خرداد و مدارس علمیه فیضیه و غیر آن پشت ما و هر مسلم غیرتمند را می شکند، تا هیء ت حاکمه چه عقیده داشته باشد، ملت اسلام این مصیبت را فراموش نمی کند ما روز دوازدهم محرم را عزای ملی اعلام می کنیم، بگذار ما را مرتجع بخوانند، کهنه پرست بدانند.(816)
    تظاهرات بی سابقه مدارس و دانشگاه های سراسر ایران به حسب اعتراف شاه برای بزرگداشت15 خرداد که شاه را دچار هیجان و سرگیجه نمود بروز رشد ملت و عکس العمل فشار و اختناق است.(817)
    15 خرداد نیامده، از قبل از اینک چندین روز مانده به 15 خرداد برای اینکه مبادا در15 خرداد یک چند نفری ناله کنند و شکایت کنند از کشتاری که در15 خرداد شد، ازجنایاتی که با امر خود شاه، با امر خود شاه در15 خرداد شد و خودش فرمانده نیروها بود برای کشتار مردم، برای اینکه مبادا یک ناله ای بکنند مردم، مبادا یک صحبتی بکنند مردم، قبل از اینکه حالا 5 خرداد بیاید مشغول گرفتن مردم هستند الان تهران عده ای را گرفتند، قم عده زیادی را گرفتند از طلاب، از مردم، حتی از جوان های کوچک، بچه ها هر کس را سراغ می گیرند، میگویند می گیرند اینها را و شهربانی قم را می گویند دیگر جا ندارد از بس که جمعیت در آن هست، انباشته شده است.(818)
    ما یک چین تمدن بزرگی داریم که قبل از آمدن 15 خرداد جوان های ما را می گیرند حبس می کنند، قانون جنگل هم معلوم نیست این جور باشد، مغول هم که این جور نبوده، حالاینکه آنها هم یاسا(819) داشتند، قانون داشتند، به چه قانونی باید گرفت فلان را، به چه قانونی باید کشت فلان را، به چه قانونی باید چه کرد شما که مردم را می کشید، بی قانون می روید منزل علمای اسلام، تا یک کسی بلند می شود که ما کاری نکردیم، بعدمردیکه می زند، می کشد یکی هم نیست که بگوید چرا؟ 15 خرداد که جنایاتی که این مرد در15 خرداد کرد معلوم نیست در تاریخ نظیرش اتفاق افتاده باشد« الاناد» که مردم بیگناه را همین طور درو کردند، اشخاصی که دیده بودند می گفتند، می گفتند که همین طور می آمدند، این کامیون ها می آمدند، این زره پوش ها همین طور مردم را درو می کردند و می ریختند توی خیابان ها این 15 خرداد را نمی گذارند یک کسی آه بکشد برای آن، لکن ملت ایران نباید این 15خرداد رااز یاد ببرند، خوب 15 خرداد باید زنده بماند، یک جنایتی است کم آثارش باید محو نشود حالابحمدالله به دست خودشان یکقدری دارد زنده می شود برای اینکه همین جلوگیری و همین آدم گیری و همین ها زنده می کند15 خرداد را. ملت ایران نباید15 خرداد را از یاد ببرند و نباید هیچ یک از جنایاتی که از15 خرداد به این طرف شده است و جلوترش به دست پدر این شده است نباید ملت ایران آنها را از یاد ببرد، اینها باید سرلوحه قضایای آنهاباشد برای اینکه مبدا تفکر باشد، باید سران قوم تفکر کنند در این امور،15 خرداد را باید حفظش کنند.(820)
    عاشورا با« نه» خود، یزیدیان را در طول تاریخ نفی کرد و به گورستان فرستاد 15خرداد پهلویان و پهلوی صفتان و ابر قدرت ها را مدفون کرد بزرگداشت و راهپیمائی روز 15 خرداد فریادی کوبنده است از مستضعفان بر سر مستکبران و از متعهدان به مکتب مترقی قرآن در مقابل تسلیم شدگان بی چون و چرا به مکاتب انحرافی یا التقاطی شرق و غرب که به طور خزنده در انحراف ملت مظلوم ما دست به قلم و زبان، در کوشش بی امان هستند. بر ملت شریف ماست که این ایام الله را که هدیه هائی از عالم غیب ربوبی است با جان و دل حفظ و با چنگ و دندان نگهداری کنند.(821)
    اینان از بزرگداشت 15 خرداد وحشت دارند چون این روز بزرگ تاریخی سرآغاز شکوفائی اسلام و استقلال و آزادی ملت است. در سایه اسلام است که استقلال به معنای واقعی آن و آزادی به معنای منزه آن تحقق می یابد. روز15 خرداد در عین حال که چون عاشورا روز عزای عمومی ملت مظلوم است، روز حماسه و تولد جدید اسلام و مسلمانان است بزرگداشت روز حماسه آفرین 15 خرداد، بزرگداشت ارزش های انسانی در طول تاریخ است، همان سان که بزرگداشت روز سرنوشت ساز عاشورا، بزرگداشت اسلام و قرآن کریم است ملت شریف ما، بلکه ملت های مظلوم، از هر چه غفلت کنند، از این دو روز الهی نباید غفلت کنند.(822)
    ویرایش توسط ملکوت* گامی تارهایی * : 11-05-2021 در ساعت 13:42
    امضاء

رفتن دلیل نبودن نیست
    تو باور نکن اما من عاشقم

رفتن دلیل نبودن نیست ...

6. Top | #185

عنوان کاربر
    مدیر ارشد انجمن
    شماره عضویت
    796
    نوشته
    5,805
    مورد تشکر
    5,615 در 2,312
    دریافت
    0
    آپلود
    0

ملت بزرگ ایران سالروز1 خرداد را که 5 یوم الله است زنده نگه می دارد و افتخار قیام ملت را که با مشت گره کرده و خون طاهر خویش در مقابل ستم شاهی پهلوی ایستاده و پایه استوار انقلاب اسلامی را که سرنگونی قدرتمندترین جنایتکار منطقه را در پی داشت ریخت، از یاد نمی برد.(823)
    گفتگوی امام باعمال رژیم

آن مردک «یکی از مقامات دولتی ایران»(824) وقتی که آمد در زندان پیش من، من بودم و آقای قمی(825)، سلمه الله، که اکنون هم گرفتارند - گفت: «سیاست عبارت از بدذاتی، دروغگویی و... خلاصه پدر سوختگی است و این را بگذارید برای ما!»
    ما را وقتی که از حبس می خواستند بیرون بیاورند آمدند گفتند که بیاء ید توی آن اتاق. ازحبس در آمدیم رفتیم توی اتاق مجللی هم بود نشستیم. پاکروان(826) آمد پیش ما وآن مولوی هر دو آنها هم رفتند، آمدند آنها و پاکروان در ضمن صحبت هایش گفت که سیاست عبارت از دروغ گفتن است، عبارت از تقلب است، عبارت از خدعه است، عبارت از فریب است، عبارت از پدر سوختگی است( این تعبیر آخرش بود) این را بگذارید برای ما. می خواست ما را وادار کند به اینکه ما دخالت در سیاست نکنیم . من به آن گفتم خوب اگر این سیاست عبارت از اینهاست این که مال شما هست، بله. بعد هم برداشتند توی آنجا نوشتند که تفاهم شد بین ما وفلان. من هم که آمدم سر منبر حسابش را رسیدم.(827)
    پاکروان به من گفت در همان روز آخری که دیگر از همانجااز حبس به حصر ما را آوردند( حبس دوم) گفت که سیاست دروغ گفتن است ، خدعه است، فریب است و کلمه اش هم این بود که پدر سوختگی است، همین جا می خواست پدر سوختگی کند یعنی می خواست کلاه سر من بگذارد، به من گفت، به این معنا که شما می گوء ید ما هیچ وقت همچو سیاستی را نخواستیم، خدعه و فریب واز این چیزها، بعد آمد بیرون ومنتشر کرد در روزنامه که ما تفاهم کردیم وفلان و اینکه دخالت در سیاست نکند، من هم بالای منبر گفتم که ایشان این را گفت، من هم این را گفتم که بیخود گفته، آنها می خواهند که ماها با همین خدعه و فریب که سیاست، خدعه است، شما نکند از سیاست کنار بروید، سیاست خدعه نیست، سیاست یک حقیقتی است، سیاست یک چیزی است که مملکت را اداره می کند، خدعه وفریب واینها نیست، اینها همه اش خطاست.(828)
    یک قصه هم من خودم دارم. وقتی که ما در حبس بودیم و بنا بود که حالادیگر از حبس بیرون بیاء یم و برویم قیطریه و در حصر باشیم آن رئیس امنیت آن وقت در آنجا حاضر بود که ما بنابود ازآن مجلس برویم، ما را بردند پیش او، او ضمن صحبت هایش گفت که آقا سیاست عبارت از دروغگویی است، عبارت از خدعه است، عبارت از فریب است، عبارت از پدر سوختگی است، این را بگذارید برای ما. من به او گفتم این سیاست مال شماست . البته بعدش آمد دروغی گفت که بناگذاشتند که در سیاست دخالت نکنند و ما هم جوابش را دادیم.(829)
    در دفعه اول که مرا از قم گرفتند و بردند، در بین راه این بعضی از این مامورینی که بودند در آن اتومبیل من، می گفت که ما آمدیم سراغ شما، از این چادرهائی که در قم بود می ترسیدیم که مبادا اینها مطلع بشوند و ما نتوانیم انجام وظیفه کنیم.(830)

توطئه رژیم علیه روحانیت

ما را آزاد کردند ولی بعدا به خیال سمپاشی افتادند، فکر کردند با مطبوعات می توانند مارا در نظر مردم خوار کنند، خیال کردند می توانند بین مردم و روحانیت جدایی ایجاد کنند چند روز است آزاد شده ام، فرصت مطالعه روزنامه نداشتم، در زندان فراغت داشتم و مطالعه می کردم تا اینکه روزنامه اطلاع ات مورخ سه شنبه 18 فروردین 43 را به من دادند، من از آقایان گله دارم که چرا زودتر به من ندادند، در این روزنامه کثیف اطلاع ات تحت عنوان اتحاد مقدس در سر مقاله نوشته بودند که با روحانیت تفاهم شده و روحانیون با انقلاب سفید شاه و ملت موافق هستند، کدام انقلاب؟ کدام ملت؟ این انقلاب مربوط به روحانیت و مردم است؟ آقایان که در دانشگاه هستید برسانید به همه که روحانیت با این انقلاب موافق نیست، ما که وسیله انتشاراتی نداریم، همه چیز را از ما گرفته اند، تلویزیون و رادیو را از ما گرفته اند، تلویزیون که در دست آن نانجیب(831) است، رادیو هم که در دست خودشان هست، مطبوعات ما کثیف است آنها مطلبی را می نویسند یا می گویند، فورا به تمام نقاط دوردست می رسانند، آنوقت مردم بی اطلاع فکر می کنند که روحانیون هم با آنها هستند، روحانیون با این مفاسد دوستی ندارند، اگر روزنامه اطلاع ات جبران نکند با عکس العمل شدید ما مواجه خواهد شد.(832)
    خمینی را اگر دار بزنند تفاهم نخواهد کرد با سرنیزه نمی شود اصلاحات کرد، با نوشتن خمینی خائن به دیوارهای تهران که مملکت اصلاح نمی شود، دیدید غلط کردید؟ دیدید اشتباه کردید؟ خاضع به احکام اسلام شوید، ما شما را پشتیبانی می کنیم اگر از آزاد نمودن ما برنامه دیگری دارند، اگر خیال دیگری در سر دارند، اگر می خواهند آشوب کنند بسم الله بفرمایند.(833)
    ملاحظه فرمودید که اینها چه نقشه ای کشیده بودند و کشیده اند اینها دیدند که بازور و با قلدری و با سرنیزه، با15 خرداد فراهم کردن، با مدرسه فیضیه خراب کردن، با مدرسه طالبیه خراب کردن و با اهانت به علمای اسلام کردن، با تبعید کردن، با اخراج کردن، با حبس کردن و اینها، هرچه کردند گندش بالاآمد، این قدر بالاآمد که او هم فهمید، همه فهمیدند، اینها دیدند که خیلی بد شد، دنیا اعتراض کرد.(834)
    شما دیدید که روزنامه اطلاع ات در روز سه شنبه هجدهم فروردین نوشت که بعضی مجلات هم نوشته بودند لکن این بیشتر منتشر می شود جای خوشوقتی است که مقامات روحانی با دولت موافقت کردند در انقلاب شاه و ملت رفتند تهران اعتراض کردند که آقا این روحانی را معرفی کنید، این خمینی است تا ما بگوییم علیه اللعنه؟ یا سایر علمای اسلامند؟ خوب معرفی کنید، دست بگذارید رویش علمای طراز اول ما چند نفر در اینجا هستند، خداوند همه را حفظ کند، در تهران هستند، خداوند حفظشان کند، در مشهد هستند خداوند حفظشان کند، در نجف هستند خداوند حفظشان کند، در سایر بلاد مسلمین هستند خدا همه را تایید کند این علمای اسلام، این علمای اسلام در ماورای جوهستند؟ اینهایی که با شما یک قرارداد سری کرده اند خوب اسم ببرید، آقا اگر مردی تو اسم ببر، بگو که خمینی است ، توی حبس ما رفتیم پیش او و او گفت که برگذشته ها صلوات، خمینی غلط میکند همچو حرفی می زند خلاف دین اسلام، خمینی می تواند تفاهم کند با ظلم؟ غلط می کند خمینی آنجا هم که بود، تو حبس هم که بود مجداسلام را حفظ می کرد، می تواند حفظ نکند؟ اسلامی که پیغمبر اسلام این قدر زحمتش را کشیده است، اء مه هدی این قدر خون دلش را خورده اند، علمای اسلام این قدر زحمت کشیده اند، خمینی و امثال خمینی می توانند که یک چیزی بگویند که بر خلاف مصالح اسلام باشد؟ خمینی را از جامعه بیرون میکنند اینها نقشه این را کشیده اند که علمای اسلام را به معرفی کنند. به اینکه اینهاهم مثل ما می مانند خودشان مرفوض جامعه هستند می خواهند ما را هم مرفوض کنند جامعه خودشان را نمی پذیرد، می خواهند ما را هم بگویند نمی پذیریم، می خواهند ما رابا این نقشه مشئوم، منفور جامعه کنند.(835)
    مدیر اطلاع ات به دست و پا افتاد و چه شد و من به او پیغام دادم که من از آن آدم ها نیستم که اگر یک حکمی کردم بنشینم چرت بزنم که این حکم خودش برود، من راه می افتم دنبالش، اگر من خدای نخواسته یک وقتی دیدم که مصلحت اسلام اقتضا می کند که یک حرفی بزنم می زنم و دنبالش راه می افتم و از هیچ چیز نمی ترسم بحمدالله تعالی، والله تا حالانترسیده ام، آن روز(836) هم که می بردندم آن روز هم آنها می ترسیدند، من آنهارا تسلیت می دادم که نترسید.(837)
    نخست وزیر(838) هم اینجا دیروز بود که بله این عفو از شماست، اشتباه شده است، خطا شده است، یک اشتباهی شده، شما چه بکنید، مبادایک وقتی یک تشنجی بشود، مبادا یک وقتی جور دیگری پیش بیاید، یک وقت چه بشود، چه بشود، چه بشود، ما می خواهیم که چه باشد، ماتابعیم از این مطالبی که همیشه گفته می شود ما هم گفتیم که خوب حالاخود روزنامه اطلاع ات که میگوید من بی تقصیرم و شماها این کار را کردید شما هم که آمدید می گوء ید دیگر باید او ملتزم بشود و شما هم قول بدهید به اینکه تکرار نشود این مطالب.(839)
    رفتند پیش مدیر اطلاع ات که آقا کی به شما این مطلب را گفته است؟ خوب بگویید تا ما بفهمیم که این روحانی کیست؟ این روحانی سازمانی کیست که با شما تفاهم کرده است و مطالب شما راقبول کرده است برخلاف دین اسلام؟ خوب بگوئید بیچاره خجل شده است گفته من نبودم اینجا، به فلان بگوئید ببخشند، چه، چه، چه، چه، از این حرف ها، یک شرح مفصلی، من سرمقاله ام حاضر است و سرمقاله را به آن آقا نشان داده بود که من این را نوشته ام لکن سنجاق کرده از بعضی مقامات آورده اند داده اند که این را باید بنویسی، باید است من چه بکنم؟(840)
    از آن طرف من به او پیغام دادم که باید این درست بشود، باید این تکذیب بشود، از قراری که دیشب باز یک کسی آمده بود گفت که او قبول کرده است که من نمی توانم با ملت مواجه بشوم، نمیتوانم با روحانیت مواجه بشوم، فکری بکنید من یک سوژه ای درست می کنم که تکذیب بشود، دستگاه گفته این دلیل بر سستی کارماست خوب، ما مرتجعیم یا شما؟(841)
    امضاء

رفتن دلیل نبودن نیست
    تو باور نکن اما من عاشقم

رفتن دلیل نبودن نیست ...

صفحه 19 از 19 نخستنخست ... 91516171819

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع