نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: وصیت نامه سردارشهید سید کمال فاضل

1. Top | #1

عنوان کاربر
    مدیرارشد انجمن فن آوری و انجمن دفاع مقدس
    شماره عضویت
    8676
    نوشته
    25,481
    صلوات
    71109
    دلنوشته
    439
    ازطرف مرحوم پدرم:خدابیامرزدشان "الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍوَآلِ مُحَمَّدٍوعَجّل فَرَجَهم
    مورد تشکر
    19,232 در 11,585
    وبلاگ
    37
    دریافت
    0
    آپلود
    0

parcham وصیت نامه سردارشهید سید کمال فاضل

خدا جان و مال اهل ایمان را به بهشت خریداری کرده و آنها در راه خدا جهاد می کنند که دشمنان دین را بکشند و یا خود کشته شوند

خشنودم که خدا پروردگار من است و اسلام دین من و حضرت محمد (ص)که دورد خدا براو و آلش باد ،پیغمبر من است و حضرت علی (ع)امام من و حسن و حسین و علی و محمد و جعفر و موسی و علی و محمد وعلی و حسن و فرزند شایسته او حضرت مهدی که درود خدا برایشان باد پیشوا و آقایان رهبران ***ایشان دوستم و از دشمنان بیزاری می جویم .

«انا لله و انا الیه راجعون» «مااز خداییم و به سوی او باز گشت می کنیم »

انسان به دلیل به سوی خدا باز می گردد که از خدا همه ما در حال حرکت بسوی خدا هستیم ،چرا ما این را درک نمی کنیم واضح است ،زیرا ماخود رااز خدا نمی دانیم می گوییم ما کجا و خدا کجا ،در حالیکه نمی توانیم بفهمیم که انسان ظهور اوست .

خدایا مرا در راهت ثابت قدم بدار خدایا هدایتم کن زیرا می دانم که گمراهی چه بلای خطر ناکی است خدایا مرااز بلای غرور و خود خواهی نجات بده تا حقایق وجود راببینم و جمال زیبایی تو را مشاهده کنم .

خدایا من کوچکم و ضعیفم و ناچیزم ،پرکاهی هستم مقابل طوفانهای هستم به من دیده ای عبرت بین ده تا ناچیزی خود را ببینم و عظمت و جلال ترا براستی بفهم .

خدایا خوش دارم گمنام و تنها باشم که در غوغای کشمکشهای پوچ مدفون نشوم .خدایا دردمندم ،روحم از شدت درد می سوزد قلبم می خروشد احساسم شعله می کشد و بندبند وجودم از شدت صیحه می کشد و مرادربستر مرگ آسایش بخش خسته شده ام ،دل شکسته ام ،دیگر ارزشی ندارم احساس می کنم در این دنیا دیگر جای من نیست با همه وداع می کنم و می خواهم فقط با خدای خود تنها باشم خدایا بسوی تو می آیم از عالمیان می گریزم ،ت. مرا در جوار رحمت خود سکنی ده .

با درود و سلام بر ساحت مقدس امام زمان (ع)و درود و سلام بر نائب بر حقش امام امت و درود و سلام روان پاک شهداء صدر اسلام تاکنون و درود وسلام بر شما امت حزب ا...و همیشه در صحنه ،همه ما می دانیم که فرزند امانتی است نزد پدر و مادر ،انسانها همه امانتی هستند در این دنیا ،همه دیر یا زود به صاحبش بر می گردد ،چه بهتر که انسان با دست خودش این امانت را به صاحب اصلی اش بدهد .شما ای پدر و مادر شهداء خوب تکلیف الهی خود را انجام دادید و فرزندانی در دامان پاک خوتان پروراندید و چون ابراهیم اسماعیلهایتان را روانه قربانگاه کردید و گفتند خدایا من که چیزی ندارم که در راه اسلام و قرآن و جمهوری اسلامی هدیه کنم ،این هدیه ناقابل ما را بپذیر .

شما ای امت شهید پرور در همه کارهایتان خدا را در نظر داشته باشید و یک لحظه از یاد خدا غافل نباشید و اگر همیشه به یاد خدا باشیم ،خدا بیاد ما خواهد بود و در همه کارها و مصیبت ها ما را یاری خواهد کرد ،ببینید این دنیا چقدر بی وفا است که وقتی می خواهد از دنیا برود هیچ چیز این دنیا بدرد او نمی خورد امروز که مرا به خاک می سپارند مشاهده کنید که چیزی با خودم از این دنیا می برم فقط چیزی که به درد انسا می خورد ،اعمال و کردار او در این دنیا بوده است شما را به خدا در این روز که دیگر من در میان شما نیستم ،قسم می دهم زیاد دل به دنیا و پست و مقامهای آن نبندید اگربه شما مسئولیتی داده می شود بطور احسن مسئولیت خودتان را انجام بدهید و مساوات و برابری را رعایت کنید وبه فکر محرومان بیشتر باشید امروز پس از گذشت چند سال از انقلاب از خود سوال کنید که برای انقلاب چه کرده اید ؟

آیا براستی خون شهیدان را پاس داشته اید آیا وارثان به حقی برای سفارشهای آنها بوده اید ؟برادر و خواهر !نکند خدای ناکرده پست و مقام این دنیا مادی ما را از خدا دور کند ،خدا ناظر برکارهای ماست ،دست از این اختلافها و از این کشمکشهای پوچ و توخالی بردارید ،قلب امام را بیشتر از این به درد نیاوریم دست به دست هم بدهیم و اگر تاکنون موفق نشده ایم دین خود را نسبت به خون شهدای اسلام از جان عزیزتر ادا کنیم با تلاش و کوشش پیگیری به نگهداری از دست آورد های انقلاب بکوشیم و زمینه صدور واقعی آن را با عمل صحیحمان فراهم کنیم .انشاءا...

وای برادر ثابت قدم واستوار پیش برو،گمان مبر که شهیدان مرده اند ،که شهید شاهد است و جاودانه شاهدی برظلم ابر جنایتکارانی که هر روز مردم محروم ستم می کنند .

و مادر عزیز !چون کوه استوار و ثابت باش جاودانه بمان و از حق خود و فرزندان این آب و خاک حمایت کن ،هان بیدار باش که شهادت من ترا از هدف باز نایستاد ،چرا که هدفمان بسی بالاتر از اینهاست که در راه آن توجهی نشود ،زینب وار کوله بار مصیبت را بر دوش بکش و رسالت شهیدان را به هر کوی و برزن بانک بزن و برسان .

برادران و خواهران !

شما امام حسین (ع) و زینب را در زندگی الگو قرار دهید و زمینه را برای انقلاب مهدی )عج(فراهم سازید و از خداوند می خواهم که شما را بر تمام امتحانات الهی موفق دارد چون مبدا امتحان،عمل است و این دنیا فقط محل امتحان است و هر کس با اعمال خود نتیجه امتحان را در روز قیامت ،مشخص می کند ،همگی در خظ اسلام بایستید قدراین رهبر را بدانید ،چون ما هر چه داریم از این رهبر داریم ،تا می توانید به این رهبر دعا کنید ،شبها دو رکعت نماز برای سلامتی امام و برای ظهور امام زمان )عج(بخوانید ،دعا کمین و توسل بخوانید و ادعیه دیگر را فراموش نکنید .

وای پدر و مادر عزیزم !

اگر نتوانستم وظیفه فرزندی خودم را انجام بدهم مرا ببخشید و اگر از من خطایی سر زده به بزرگواری خودتان عفو و بخشش کنید و مرا حلال کنید .

از همه دوستان و کسانی که مرا می شناسند ،اگر از من بدی دیده اند یا خطایی از من سر زده یا غیبتی از آنها کرده ام ،مرا ببخشند و حلالم کنید .

https://www.uplooder.net/img/image/100/206fbf4cc0c921043667991b2dbb8cae/hasa-n-a-li_ebrahimi_said_13930512-2.jpg

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

سید کمال فاضل دهکردی
    8/5/1364

منبع::
    امضاء

2.  

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع