نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: بیوگرافی مختصر از دکتر انوشه روانشناس

1. Top | #1

عنوان کاربر
    مدير بخش
    شماره عضویت
    9091
    نوشته
    3,977
    صلوات
    114
    دلنوشته
    1
    برقامت رعای محمد(ص) صلوات
    مورد تشکر
    7,529 در 2,243
    دریافت
    0
    آپلود
    0

پیش فرض بیوگرافی مختصر از دکتر انوشه روانشناس

امضاء

2.  

3. Top | #2

عنوان کاربر
    مدير بخش
    شماره عضویت
    9091
    نوشته
    3,977
    صلوات
    114
    دلنوشته
    1
    مورد تشکر
    7,529 در 2,243
    دریافت
    0
    آپلود
    0

بیوگرافی دکتر انوشه

در اینترنت بیوگرافی دکتر انوشه بسیار جستجو می شود و همه مردم برای رزومه و سوابق کاری دکتر انوشه در تلاش هستند پس از جستجوی مختصری که راجع به دکتر انوشه یا همان محمود انوشه به دست ما رسید یک روانشناس می باشد ولی باید منتظر باشید تا سایت نکس لود برای شما دوستان عزیز اطلاعات تکمیلی و بیوگرافی کامل دکتر انوشه همراه با رزومه روانشناسی سوابق و اطلاعات کامل از باب را در اختیار شما به زودی در همین پست قرار خواهد داد.

مهدی نوبختی : ایشون متولد امیدیه هستند یک برادرشان شهید ویک برادرشان ارز انگلیس اخراج شدند بخاطر مسایا انقلاب پدرشان کارمند شرکت نفت بودند ایشان سال۶۱ وارد دانشکده کشاورزی اهواز شدند مقطع کاردانی دامپروری تا سال ۶۳ با ایشان در خوابگاه هم اطاق بودیم.

ناشناس : دانشگاه اهواز بدلیل جنگ تا بهمن 62 تعطیل بود.من از مهر 63 وارد دانشگاه شهید چمران اهواز شدم.

ناشناس : اقای دکتر انوشه در خانواده ای خیلی مذهبی در شهر امیدیه به دنیا امد پدر او کادمند شرکت نفت و مادرش خانه دار و یک برادرش شهید و یک برادرش ساکن انگلیس چون دکتر انوشه در بچگی زبان باز بود او را به لبنان فرستادن تا از شر او خلاص شوند ولی بعد از چند سال دکتر روانشناس برگشت……
    امضاء

4. Top | #3

عنوان کاربر
    مدير بخش
    شماره عضویت
    9091
    نوشته
    3,977
    صلوات
    114
    دلنوشته
    1
    مورد تشکر
    7,529 در 2,243
    دریافت
    0
    آپلود
    0

محسن : من وروردي سال ١٣٦٥ دانشكده دامپروري رامين(ملاثاني)هستم گفته اقاي داربپور را كه در قسمت اموزش مشغول كار بودندو اقاي نوبختي را تاييد ميكنم
    اقاي انوشه در ان سال مشغول به تحصيل در رشته دامپروري بودند سال بالا تري بودند. اما دايما به لبنان رفت و امد داشتند بعد از سي سال سخنرانيهاي ايشان را به عنوان روانشناس ديدم احتمالا در اين رشته هم تحصيل كرده اند .
    امضاء

5. Top | #4

عنوان کاربر
    مدير بخش
    شماره عضویت
    9091
    نوشته
    3,977
    صلوات
    114
    دلنوشته
    1
    مورد تشکر
    7,529 در 2,243
    دریافت
    0
    آپلود
    0

عبدالرحیم پورکاشانی : سلام، بنده در مقطع کاردانی رشته ی دامپروری از سال ۱۳۶۲ الی ۱۳۶۴ در دانشکده رامین اهواز
    ( ملاثانی ) با جناب آقای سید محمود انوشه هم دوره بودم، ایشان فردی بسیار باهوش و شاگرد اولی و مورد احترام اساتید و همه ی دانشجویان هم دوره ای بودند. بسیار رفیق دوست و خونگرم بودند. از آن مقطع از ایشان خبری نداشتم تا اینکه آوازه ی ایشان را بعنوان آقای دکتر انوشه شنیدم و برخی از سخنرانی های ایشان را گوش کردم. بسیار به ایشان افتخار می کنم و برایشان آرزوی موفقیت دارم. فعلاً خاطراتم را با عکس های اردوهای آن دوران زنده می کنم..
    امضاء

6. Top | #5

عنوان کاربر
    مدير بخش
    شماره عضویت
    9091
    نوشته
    3,977
    صلوات
    114
    دلنوشته
    1
    مورد تشکر
    7,529 در 2,243
    دریافت
    0
    آپلود
    0

دیدگاه

حسن انوشه عقیده داشت که مقالات دانشنامه‌‏ای باید کوتاه و پر خبر باشند. مقالات دانشنامه‌ای باید دور از جانبداری بوده و از سیاست‏، پیروی نکنند. دانشنامه، جای ستایش یا نکوهش نیست و کار آن، تنها، اطلاع‌رسانی است. دانشنامه، تنها برای آشنایی اولیه با یک مطلب، خوب است و دانش عمیقی به خواننده آن نمی‌دهد. او درباره مشکلات فرهنگ‌نویسی در شرایط امروزی ایران می‌گفت: "عواملی چون شتاب در به پابان رساندن یک جلد و رسیدن به جلدی دیگر و رعایت وضع مالی دانشنامه که همیشه مساعد نیست و گه‌گاه پیش می‌آید که برای گرفتن بودجه تازه باید مجلدی از کتاب را به پایان برسانیم تا بتوانیم قراردادی تازه ببندیم، ناگزیرمان می‌کند پاره‌ای مقالات را که می‌تواند کوتاهتر هم باشد به دانشنامه راه دهیم و توازنی را که به آن می‌اندیشیم رعایت نکنیم."[۷]

از دیگر انتقادهای او به فرهنگ‌نویسی، روزآمد نشدن فرهنگ‌ها و دانشنامه‌ها در زبان فارسی بود و می‌گفت دولت‌ها باید کمک بیشتری به فرهنگ‌نویسان بکنند.[۷]
    امضاء

7. Top | #6

عنوان کاربر
    مدير بخش
    شماره عضویت
    9091
    نوشته
    3,977
    صلوات
    114
    دلنوشته
    1
    مورد تشکر
    7,529 در 2,243
    دریافت
    0
    آپلود
    0

بنابراین در این زمینه دارای تجربه زیاد ای است. او در سخنرانی های خود از تکنیک هایی مانند زبان بدن طنز در گفتار، حرکت دست، تغییر صدا، تغییر تن صداو علوم استفاده می کند. همچنین قادر است یک مطلب بسیار خشک و خسته کننده رو به مطلبی جذاب و مورد پسند مخاطب تبدیل نماید.
    در این زمینه دارای قدرتی است که حتی جلسات چندین ساعت که برای دانشجو برگزار می کند پس از اتمام جلسه دانشجویان راضی به ترک سالن نیستند.آن ها بسیار از سخنرانی ایشان لذت برده و علاقه‌مندند دکتر انوشه باز هم برای آنها صحبت کند.
    دکتر انوشه در مورد اخلاقیات و پوشش آنچنان جذاب صحبت می‌کند که بسیاری از افراد جذب میشوند در سایت های مختلف کلیپ سخنرانی های دکتر انوشه در دانشگاه ها را میتوانید پیدا کنید همچنین اگر در ارتباط با موضوع خاصی از روانشناسی برای شما سوال ایجاد شده است می توانید با سرچ اسم دکتر انوشه و آن سوال به پاسخ خود از زبان دکتر انوشه برسید.
    امضاء

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع