صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 13 , از مجموع 13

موضوع: شهید حاج محمد حنیفه درستی

1. Top | #11

عنوان کاربر
    مدیرارشد انجمن فن آوری و انجمن دفاع مقدس
    شماره عضویت
    8676
    نوشته
    25,481
    صلوات
    71109
    دلنوشته
    439
    ازطرف مرحوم پدرم:خدابیامرزدشان "الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍوَآلِ مُحَمَّدٍوعَجّل فَرَجَهم
    مورد تشکر
    19,232 در 11,585
    وبلاگ
    37
    دریافت
    0
    آپلود
    0

گرامی داشتن شهدا و احترام خاص به گلگون كفنان

سردار سرتيپ پاسدار با اينكه خود در حكمِ شهيد زنده بود، ولي احترام و ارادت كامل و بخصوص به شهدا داشت.یکی از دوستان شهید نثل می کند:«يادم هست در سال1381 تعداد250 نفر از شهداي جنگ تحميلي با تشريفات و مراسم خاص از منطقه حاج عمران پيرانشهر و شهرهای مختلف به زادگاهشان تشييع می شد. در حاج عمران، ما به همراه چندين نفر از رزمندگان پاسدار تيپ2، تابوت شهدا را به صورت منظم روی كفی تريلی ها چيده و تزئين می كرديم. اندكی وقت لازم بود تا تابوتها روی ماشين قرار گيرد و دو نفر از برادران، ‌تابوتی كه روی دستشان بود بر زمين گذاشتند.

بنده سردار را ديدم كه روي ماشين ايستاده بود. از ديدن اين وضعيت گريه اش گرفت و با عصبانيت به برادران گفت شما تحمل چند دقيقه را نداريد كه شهيد را زود روی زمين گذاشتيد.

پيكر دو تن از شهدا را كه تقريباً جسم سالمي داشتند، ‌داخل حوزه نمايندگي در تيپ2 بردند و در تابوتهای شيشه ای گذاشتند. سردار همان شب را تا صبح پيش شهدا ماند.»

ویرایش توسط حسنعلی ابراهیمی سعید : 03-12-2021 در ساعت 23:49
    امضاء

2. آیه های انتظار

آیه های انتظار

لیست موضوعات تصادفی این انجمن

3. Top | #12

عنوان کاربر
    شماره عضویت
    8676
    نوشته
    25,481
    صلوات
    71109
    دلنوشته
    439
    ازطرف مرحوم پدرم:خدابیامرزدشان "الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍوَآلِ مُحَمَّدٍوعَجّل فَرَجَهم
    مورد تشکر
    19,232 در 11,585
    وبلاگ
    37
    دریافت
    0
    آپلود
    0

وصیت نامه سردار شهید محمد حنیفه درستی:

بسم الله الرحمن الرحيم

اشهد ان لا اله الا الله و اشهد ان محمداً رسول الله و اشهد ان علی ولی الله
    شهادت می دهم به يگانگی خداوند متعال و شهادت می دهم به رسالت و نبوت حضرت خاتم الانبياء محمد مصطفی(ص) شهادت می دهم كه حضرت علي ابن ابی طالب ولی و وصی حضرت رسول اكرم می باشد.

دوش وقت سحر از غصه نجاتم دادند واندر آن ظلمت آب حياتم دادند
    چه مبارك سحري بود چه فرخنده شبي آن شب قدر كه اين تازه براتم دادند

سلام وصلوات خداوند بر روح پاك حضرت رسول اكرم (ص)وائمه معصومين(ع)،سلام وصلوات بر محضر آقا امام زمان عجل الله فرجه الشريف خاتم امامان معصوم(ع).شهادت می دهم كه حضرت مهدی در غيبت كبری می باشد و انشاءالله بنا به تشخيص خدا روزی قيام خواهد كرد.
    سلام و صلوات بر روح بلند امام امت خمينی كبير رهبر بزرگ انقلاب اسلامي كه مارا از ظلم وستم طاغوت واستكبار جهان خوار شرق وغرب خصوصا آمريكای جنايتكار رهایی بخشيد و در اين عصر ما را به راه راست هدايت فرمود.سپاس و ستايش خداوند منان را كه بر ما منت نهاد و ما را در عصر خميني به دنيا آورد و ما با ديدبصيرت و آگاهی و اختيار كامل راه امام امت را انتخاب كرديم و در اين راه به جهاد همه جانبه پرداختيم و عنوان پاسداری اسلام را به بركت وجود امام عزيزمان براي خود برگزيديم وهشت سال با صداميان وجهان خواران ومعاندان نظام مقدس اسلامی به جنگ پرداختيم تا ياری خدا شامل حال ما باشد و نظام مقدس جمهوری اسلامي را از شر ستم كاران نجات داديم. سلام وصلوات بر ولی امر مسلمين جهان حضرت ايت الله خامنه ای،رهبر وفرمانده كل قوا بعد از رحلت امام اين كشتي عظيم اسلامی را هدايت می كندو حقا راه امام امت را طی مي نمايد.

همه همكاران وهمرزمان و دوستان و آشنايان را توصيه می كنم راه امام امت راكه همان راه انبيای عظام و اولياءگرامي می باشد ادامه بدهند و در دفاع از مقام معظم رهبری و حكومت اسلامی از هيچ گونه كوششي دريغ نورزند تا انقلاب را به انقلاب مهدي(عج)متصل نمايند.خانواده خودم و برادران و خواهران را به پاكی وعفت دعوت مي نمايم. وصيت می كنم بعد از من حجاب اسلامی را رعايت نموده و زينب وار ادامه دهنده راه من باشند.

راه و هدفی كه حضرت ابا عبدالله الحسين(ع) در مدت كوتاهی ترسيم نمودند، تلاش و هوشياری و استقامت دهنده آن يعنی زينب قهرمان بود كه بعد از چهارده قرن هنوز ادامه پيدا كرده و حفظ شده است.ما و شمادر تكميل آن مسير بايد اقتدا كنيم به حضرت زينب سلام الله عليها.

اكنون كه زيارت بيت خدا نصيب من شده و انشاءالله جمعه حركت ميكنم،خانواده ام موظف هستند موارد زير را بعد ازمن انجام بدهندو طبق وصيت من دراين وصيتنامه عمل كنند:

1ـ اگر در مدينه از دنيا رفتم در قبرستان بقيع يا نزديک آن دفن شوم و خانواده ام از دفن من در كنار شهدای بقيع و امامان ناراحت نباشند.

2ـ البته شهادت در راه حق وملحق شدن به شهدای اسلام آرزوی ديرينه من است كه اگر اين هم حاصل شد ،در كنار همرزمان شهيدمان دفن شوم.

3ـ هيچ حق شخصی برگردنم ندارم،در صورتی كه كسی مطالبه شخصی نمود ،با ارائه سند ومدرك ويا ادله كافی تحويل دهيد.

4ـ وصي من برادر بزرگم حاج ولی درستی می باشدكه شرعا مجاز هستند برابر وصيت اينجانب عمل نمايند.

5ـ سرپرستی فرزندانم به عهده همسرم مي باشد.

6ـ فرزندانم را توصيه ميكنم به تزكيه نفس وتحصيل علم،فقط از طريق كسب علم می توانيد راه بنده را ادامه دهيد.

7ـ اگر در مدت دوران دفاع مقدس و بعداز آْن در مناطق ماموريتی نتوانستم به صورت معمول مثل همه پدران در كنار شما باشم،برحسب وظيفه شرعی واحساس تكليف الهي وتعهد پاسداري باخدايم معامله كردم وهركه با او معامله كند درنهايت ضرر نمی كند.

ویرایش توسط حسنعلی ابراهیمی سعید : 03-12-2021 در ساعت 23:51
    امضاء

4. Top | #13

عنوان کاربر
    شماره عضویت
    8676
    نوشته
    25,481
    صلوات
    71109
    دلنوشته
    439
    مورد تشکر
    19,232 در 11,585
    وبلاگ
    37
    دریافت
    0
    آپلود
    0

شما نیز دنیا را برای رسیدن به او قرار بدهيد.خدايا كمكم كن بنده تو باشيم.برای تو زندگی كنيم و برای تو بميريم.
    محمد حنفيه درستی 1374/1/29

https://www.uplooder.net/img/image/92/f184045113a3e7680023ba47709a2e2f/hasa-n-a-li_ebrahimi_said_13930113_(10).jpg
    ویرایش توسط حسنعلی ابراهیمی سعید : 03-12-2021 در ساعت 23:52
    امضاء

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع