نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: وصيت‌نامه شهید احمد دریا سفر

1. Top | #1

عنوان کاربر
    مدیر ارشد انجمن اهل بیت علیهم السلام
    شماره عضویت
    143
    نوشته
    21,044
    صلوات
    4413
    دلنوشته
    5
    اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍاَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّک
    مورد تشکر
    50,598 در 16,233
    وبلاگ
    15
    دریافت
    0
    آپلود
    0

پیش فرض وصيت‌نامه شهید احمد دریا سفر

وصيت‌نامه شهید احمد دریا سفر

« به نام الله پاسدار خون شهيدان»

به نام خدا وصيت‌نامه‌اي که نوشتن آن وظيفه هر فرد مسلماني است را بر روي کاغذ مي‌نويسم تا شايد حرف‌هايم براي هميشه در ياد مردم بماند و به آن عمل کنند.

ابتدا سخنم را با ملت هميشه در صحنه بوشهر که خودشان آغازگر انقلاب بودند آغاز مي‌کنم از شما ملت مسلمان بوشهر مي‌خواهم که پيرو خط امام و پشتيبان ولايت فقيه باشيد.

در تمام صحنه‌ها شرکت کنيد و با حضور فعالانه‌ي خود مشت محکمي بر دهان اين منافقان کور دل بزنيد.

از بچه‌هاي مسجد توحيد مي‌خواهم که به منافقان اجازه ندهند دست به هر کاري بزنند ،آن‌ها را خرد کنيد ازبرادران پاسدارمي‌خواهم که يک پاسدار نمونه و الگويي براي همه باشند و خالصانه براي خدا و مردم خدمت کنند چرا که پشتيبان محکمي براي اين انقلاب هستند.
    از مادر عزيزم مي‌خواهم که از مرگ من ناراحت نشود ،نمي‌گويم گريه نکند ، ولي مي‌گويم خودش را زياد ناراحت نکند بالاخره مادر است و حتما در جدايي از فرزندش گريه خواهد کرد.

از خواهرانم مي‌خواهم زينب‌وار باشند و از برادرانم مي‌خواهم که اگر از من بدي ديده‌اند مرا حلال کنند.

در آخر، همه‌ي شما را به خداي بزرگ مي‌سپارم و پيروزي رزمندگان اسلام و طول عمر رهبر عزيزمان را از خداوند خواستارم.
    خدايا خدايا تا انقلاب مهدي حتي کنار مهدي خميني را نگهدار .

امضاء

2.  

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع