نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: روایت یک دوستِ ‎#حاج_قاسم

1. Top | #1

عنوان کاربر
    مدیرارشد انجمن فن آوری و انجمن دفاع مقدس
    شماره عضویت
    8676
    نوشته
    25,238
    صلوات
    71109
    دلنوشته
    439
    ازطرف مرحوم پدرم:خدابیامرزدشان "الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍوَآلِ مُحَمَّدٍوعَجّل فَرَجَهم
    مورد تشکر
    19,225 در 11,578
    وبلاگ
    37
    دریافت
    0
    آپلود
    0

جديد روایت یک دوستِ ‎#حاج_قاسم

۱_ دوستی دارم که در زمان حادثه‌ی بغداد در عراق مامور بود، حکایتی عجیبی از آن شب دارد که برای اولین بار البته با استجازه از خودش نقل می‌شود.

میگفت که آن شب وظیفه‌ی بدرقه از تیم حاجی و اسکورت تیم از فرودگاه به سمت منطقه سبز بر عهده‌اش بوده است.

‏۲_ دوره‌ی ۴۵ روزه‌ی ماموریتش گذشته بود و به دلیل مشکلات خانوادگی هرچه سریعتر باید به تهران بازمی‌گشت. نقل میکند که آن شب با رایزنی‌های مختلف قرار شد که فقط هماهنگی‌های فرودگاه بغداد بر عهده‌اش باشد و انتقال را کس دیگری عهده گیرد و پس از اتمام کار از همانجا به سمت تهران پرواز کند.

‏۳_می‌گفت کارهای معمول هماهنگی را انجام دادم تا هواپیمای حاجی به زمین نشست‌ پس از طی تشریفات تیم آماده‌ی عزیمت به سمت منطقه سبز شد. آنجا رفتم که از ‎#حاج_قاسم خداحافظی کنم و پوزش بطلبم بابت اینکه نمی‌توانم آنهارا همراهی کنم .

‏۴_ با شرمندگی رفتم و از حاجی عذر تقصیر خواستم، میگفت خداحافظی کردیم و من به سمت کانتر خروجی رفتم که حاجی صدایم کرد و گفت:
    مطمئنی می‌خواهی برگردی تهران و با ما نیایی؟ و با لحن خندان ادامه داد شاید بعداً حسرت این همراهی به دلت ماند...

‏۵_ پرواز دوست ما نیمه شب همان شب در فرودگاه امام نشست، می‌گوید با روشن کردن گوشی حسرت تمام دنیا به دلش ماند، حالت عجیبی است که نمی‌شود توصیف کرد. هنوز هم نمی‌داند که جرا حاجی در آخرین لحظات اینگونه سخن گفت و او چرا نفهمید...
    امضاء

2.  

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع