نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: شهید امیر سرلشگر خلبان حسین خلعتبری

1. Top | #1

عنوان کاربر
    مدیرارشد انجمن فن آوری و انجمن دفاع مقدس
    شماره عضویت
    8676
    نوشته
    25,238
    صلوات
    71109
    دلنوشته
    439
    ازطرف مرحوم پدرم:خدابیامرزدشان "الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍوَآلِ مُحَمَّدٍوعَجّل فَرَجَهم
    مورد تشکر
    19,225 در 11,578
    وبلاگ
    37
    دریافت
    0
    آپلود
    0

parcham شهید امیر سرلشگر خلبان حسین خلعتبری

هرکس او را نمیشناسد ایران و ایرانی را نمیشناسد...
    فرزند برومند ایران زمین؛ یل پیل تن طپوران؛ آرش کمانگیر ایران زمین؛ قاتل ناوهای اوزا؛ قهرمان جنگهای هوایی و دریایی، عقاب تیزپرواز ارتش، قهرمان نام آور حمله به الولید؛ فرشته مرگ چهل و هشت افسر عالی رتبه و دو ژنرال بعثی و...
    شهید امیر سرلشگر خلبان حسین خلعتبری مکرم، معروف به حسین ماوریک، قطعا هم اکنون که نام او را می آورم لاشه کثیف صدام در گور میلرزد. جملات آغازين وصيت نامه ايشان جالب توجه است: «اگر ذره ای از خاک وطنم به پوتين سرباز دشمن چسبيده باشد، آن را با خونم در خاک وطن مي شويم و نمی گذارم حتی ذره ای از خاک پاک ايران را اين وحشی های بی سر و پای بعثی با خود ببرند و مرگ در اين راه را افتخار می دانم و اگر ارزشمندتر از جانم هديه ای داشتم، حتما به اين مردم خوب تقديم می کردم.
    و در بخشی ديگر از وصيت نامه این ارتشی قهرمان نيز اينچنين آمده است: در ولايت خودمان شيرود، کوهی است که می گويند در آنجا عليه روسيه می جنگيده اند و اگر افتخار شهادت پيدا کردم، آن چه از من باقی ماند، حتی اگر ذره ای از گوشت بدنم باشد را در کنار قله آن کوه دفن کنيد تا روح من هم پاسدار اين مرز و بوم باشد...
    امضاء

2.  

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع